.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, alet kutusu yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Alet kutusu Ek bilgi: California Proposition 65: California prop. 65 hakkında daha fazla bilgi üretici beyanında "İndirmeler" altında bulunmaktadır.
| Environmental Product Compliance | |
| California Proposition 65 | California prop. 65 hakkında daha fazla bilgi üretici beyanında "İndirmeler" altında bulunmaktadır |
|---|---|
| Ürün Tipi | Alet kutusu |
|---|---|
| Ambalaj Tipi | Çantası |
| Genişlik | 140 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 315 mm |
| Derinlik | 140 mm |
| Uzunluk | 250 mm |
| Renk | siyah |
|---|---|
| Malzeme | Polyester |
| Ürün Numarası | 1212502 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 1 pc |
| Satış Kodu | BH3 |
| Ürün Kodu | BH3522 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356528382 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 487 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 450 g |
| Gümrük Tarife No | 42029298 |
| Menşe Ülke | PL |
| Eclass-13.0 | 21100105 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 21100105 |
| ETIM 10.0 | EC000181 |
| UNSPSC 21.0 | 24113100 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Uygun Değil (elektrikli ve elektronik ekipman yok) |
|---|---|
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..