.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, güç kaynağı yapısında olup ESSENTIAL POWER ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Güç kaynağı; Ürün Gamı: ESSENTIAL POWER; Bağlantı Yöntemi: Vidalı bağlantı.
| AC Çalışması | |
| Besleme Sistemi Konfigürasyonu | TN, TT, IT (PE) |
|---|---|
| Giriş Nominal Gerilim Aralığı | 100 V AC ... 240 V AC |
| Giriş Gerilim Aralığı | 110 V AC ... 240 V AC ±10 % (P N = 480 W) | 100 V AC ... 109 V AC -15 % ... +10 % (P N = 400 W) |
| Tipik Ulusal Şebeke Gerilimi | 120 V AC | 230 V AC |
| Besleme Geriliminin Tipi | AC |
| Kalkış Akımı | tip. 16 A (25 °C'de) |
| Kapama Akımı İntegrali (I 2 T) | tip. 0,25 A 2 s |
| Frekans Aralığı (F N ) | 50 Hz ... 60 Hz ±10 % |
| Şebeke Tamponlama Süresi | tip. 15 ms (120 V AC) | tip. 35 ms (230 V AC) |
| Akım Tüketimi | maks. 6 A (480 W) | maks. 5 A (400 W) | tip. 5 A (110 V AC (480 W)) | tip. 2,3 A (240 V AC (480 W)) | tip. 4,5 A (100 V AC (400 W)) | tip. 4,3 A (109 V AC (400 W)) |
| Koruma Devresi | Transient koruma; Varistör |
| Çekme Süresi | tip. 1 s |
| Araç Şebeke Sigortası | 10 A dahili (cihaz koruması), yavaş eriyen |
| Giriş Koruması İçin Tavsiye Edilen Devre Kesici | 6 A ... 16 A (B, C, D, K karakteristikleri veya benzeri) |
| PE Deşarj Akımı | < 3,5 mA |
| Verimlilik | tip. 91 % (120 V AC) | tip. 93 % (230 V AC) |
|---|---|
| Nominal Çıkış Gerilimi | 24 V DC |
| Çıkış Geriliminin Ayar Aralığı (U Set ) | 24 V DC ... 28 V DC (> 24 V DC, sınırlı sabit kapasite) |
| Nominal Çıkış Akımı (I N ) (In_pmax) | maks. 20 A (P N = 480 W) |
| Nominal Çıkış Akımı (I N ) (In_pmin) | maks. 16,66 A (P N = 400 W) |
| Kısa Devreye Dayanıklı | evet |
| Yüksüz Kanıt | evet |
| Tepe Faktörü | tip. 1,7 (120 V AC) | tip. 1,8 (230 V AC) |
| Çıkış Gücü (P N ) | 480 W (240 V AC) | 400 W (100 V AC) |
| Paralel Bağlantı | evet, diyot ile gücü ve yedekliliği artırmak için |
| Seri Bağlantı | evet, yükselmiş çıkış gerilimi için |
| Geri Besleme Gerilimi Dayanımı | ≤ 35 V DC |
| Çıkışta Aşırı Gerilime Karşı Koruma (OVP) | ≤ 35 V DC |
| Residüel Dalgalanma | tip. 70 mV SS (nominal değerler ile) |
| Kontrol Sapması | < 2 % (yükteki değişim, statik 10 % ... 90 %) | < 4 % (yükteki değişim, dinamik 10 % ... 90 %) | < 0,1 % (giriş gerilimindeki değişim ±10 %) |
| Yükselme Zamanı | < 100 ms (U Out = 10 % ... 90 %) |
| Minimum Yüksüz Güç Kaybı | < 4 W (120 V AC) |
| Maksimum Yüksüz Güç Kaybı | < 3 W (230 V AC) |
| Minimum Nominal Yük Güç Kaybı | < 43 W (120 V AC) |
| Nominal Yükte Maks. Güç Kaybı | < 33 W (230 V AC) |
| Entegre Edilmiş Sigorta Koruması | hayır |
| Giriş | |
| Kutup | 1.x |
|---|---|
| Bağlantı Teknolojisi | |
| Konum Markalama | 1.1 (L1), 1.2 (N), 1.3 ( ) |
| İletken Bağlantısı | |
| Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
| Tek Telli | 0,75 mm² ... 6 mm² | 2,5 mm² (tavsiye edilen) |
| Çok Telli | 0,75 mm² ... 4 mm² |
| Plastik Kılıfsız Yüksüklü Çok Telli | 0,75 mm² ... 4 mm² |
| Plastik Kılıflı Yüksüklü Çok Telli | 0,75 mm² ... 4 mm² |
| AWG | 18 ... 10 (Cu) |
| Çok Telli | 14 (tavsiye edilen) |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 8 mm (Tek telli/çok telli/yüksük) |
| Sıkma Torku | 0,5 Nm ... 0,6 Nm |
| Plastik Kılıfsız Yüksüklü Çok Telli | 5 lb f -in. ... 7 lb -in. |
| Tahrik Şekilli Vida Ucu | Yarıklı L |
| Tornavida Ucu | 1 x 4 mm |
| Plastik Kılıflı Yüksüklü Çok Telli | Çıkış |
| Kutup | 2.x |
| Konum Markalama | 2.1, 2.2 (+), 2.3, 2.4 (-) |
| Tek Telli | 2,5 mm² ... 6 mm² |
| AWG | 4 mm² (tavsiye edilen) |
| Çok Telli | 2,5 mm² ... 4 mm² |
| Plastik Kılıflı Yüksüklü Çok Telli | 2,5 mm² ... 4 mm² |
| AWG | 14 ... 10 (Cu) |
| Sıkma Torku | 12 (tavsiye edilen) |
| LED Sinyalizasyon | |
| Sinyalleme Tipleri | LED DC UYGUN - sinyal durumu işletimi (U N = 24 V DC, I Çıkış = I ) |
|---|---|
| Fonksiyon | Görsel çalışma durumu ekranı |
| Renk | yeşil |
| LED Kapalı | Besleme gerilimi AC girişi mevcut değil (Off (Kapalı)) |
| LED Açık (Yeşil), DC OK | U OUT > 11 V (Açık (yeşil), DC OK) |
| Faz Sayısı | 1 |
|---|---|
| İzolasyon Gerilim Girişi/Çıkışı | 4 kV AC (tip testi) | 3 kV AC (Rutin test) |
| İzolasyon Gerilim Girişi / PE | 3,5 kV AC (tip testi) | 2,4 kV AC (Rutin test) |
| Ürün Tipi | Güç kaynağı |
|---|---|
| Ürün Gamı | ESSENTIAL POWER |
| MTBF (Telcordia SR-332) | > 860000 h (25 °C) | > 640000 h (40 °C) | > 570000 h (45 °C) |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Koruma Sınıfı | I |
| Aşırı Gerilim Kategorisi (EN 61010-1) | II (≤ 3000 m) |
| Kirlilik Sınıfı | 2 |
| İşletim Ömrü (Elektrolitik Kapasitörler) | |
| Akım | 20 A |
| Sıcaklık | 40 °C |
| Süre | 25000 h |
| Ek Metin | 120 V AC |
| Sıcaklık | 30 °C |
| Süre | 50000 h | 37000 h |
| Ek Metin | 230 V AC |
| Süre | 74000 h |
| Ürün Boyutları | |
| Genişlik | 86 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 124 mm |
| Derinlik | 125 mm |
| Montaj Ölçüleri | |
| Montaj Mesafesi Sağ/Sol | 10 mm / 10 mm |
| Montaj Mesafesi Üst/Alt | 30 mm / 30 mm |
| Montaj Tipi | DIN rayı montajı |
|---|---|
| Montaj Açıklaması | yan yana dizilebilir: 0 mm yatay, 30 mm düşey |
| Montaj Konumu | yatay DIN rayı NS 35, EN 60715 |
| Muhafaza Malzemesi | Metal | Alüminyum (AlMg3) / çelik tabaka, çinko kaplı |
|---|---|
| Kapak Vesiyonu | Paslanmaz çelik |
| Kenar Elemanı Versiyonu | Alüminyum |
| Taban Mandalı Malzemesi | Çelik tabaka, çinko kaplamalı |
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -20 °C ... 70 °C (Zayıflama >45°C: %2,5/K) |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 85 °C |
| Maksimum Yükseklik | ≤ 3000 m (> 2000 m, zayıflama: 10 %/1000 m) |
| İklim Sınıfı | 3K22 (EN 60721-3-3 uyarınca) |
| İzin Verilen Maks. Bağıl Nem (Çalışma) | ≤ 95 % (25 °C'de, yoğuşma yok) |
| Darbe (Çalışma) | 15 ms, 15g, uzaysal yön başına (IEC 60068-2-27) |
| Titreşim (Çalışma) | 10 Hz ... 50 Hz, genlik ±0,2 mm | 50 Hz ... 150 Hz, 2,3g, 90 dk. |
| Sıc Kodu | T4 (-20 ... +70 °C; > 45 °C, Derating: 2,5 %/K) |
| Elektrik Güvenliği | |
| Standart Tanımlama | Elektrik güvenliği |
|---|---|
| Standartlar/Spesifikasyonlar | IEC 61010-2-201 (SELV) |
| Ölçüm, Kontrol Ve Laboratuvar Ekipmanı İçin Güvenlik | |
| Standart Tanımlama | Ölçüm, kontrol ve laboratuvar kullanımına yönelik ekipmanlar için güvenlik |
| Standartlar/Spesifikasyonlar | IEC 61010-1 |
| Koruyucu Ekstra Alçak Gerilim | |
| Standart Tanımlama | Koruyucu ekstra alçak gerilim |
| Standartlar/Spesifikasyonlar | IEC 61010-1 (SELV) | IEC 61010-2-201 (PELV) |
| Harmonik Hat Akımlarının Sınırlandırılması | |
| Standart Tanımlama | Harmonik hat akımlarının sınırlandırılması |
| Standartlar/Spesifikasyonlar | EN 61000-3-2 |
| Şebeke Gerilimi Düşmeleri | |
| Standart Tanımlama | Yarı-iletken endüstrisinin gerilim düşüşlerine ilişkin gerekliliği |
| Standartlar/Spesifikasyonlar | SEMI F47 - 0706 (120 V AC) |
| Güvenli İzolasyon | |
| Standart Tanımlama | Güvenli izolasyon |
| Standartlar/Spesifikasyonlar | IEC 61558-2-16 |
| Not | Transformatör |
| UL | |
| Tanımlama | UL/C-UL Listed UL 61010-1 | UL/C-UL Listed UL 61010-2-201 |
|---|---|
| CB Şeması | |
| Tanımlama | CB şeması (IEC 61010-1, IEC 61010-2-201) |
| Elektromanyetik Uyum | EMC Direktifi 2014/30/EU ile uyumlu |
|---|---|
| Alçak Gerilim Yönetmeliği (LVD) | 2014/35/EC Alçak Gerilim Yönetmeliğine uygun |
| Parazit Yayılımı | Parazit emisyonu EN 61000-6-3 uyarınca (özel konut ve ticari) ve EN 61000-6-4 uyarınca (endüstriyel) |
| Gürültü Bağışıklığı İçin Elektromanyetik Uyumluluk Gereksinimleri | EN 61000-6-2 |
| İletilen Gürültü Emisyonu | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 55016 | EN 61000-6-3 (Sınıf B) |
| Harmonik Akımlar | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-3-2 | EN 61000-3-2 (Sınıf A) |
| Frekans Aralığı | 0 kHz ... 2 kHz |
| Elektrostatik Deşarj | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-2 |
| Kontak Deşarjı | 6 kV (Test seviyesi 3) |
| Hava Deşarjı | 8 kV (Test seviyesi 3) |
| Açıklamalar | Kriter A |
| Elektromanyetik HF Alanı | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-3 |
| Frekans Aralığı | 80 MHz ... 1 GHz |
| Test Alan Şiddeti | 10 V/m (Test seviyesi 3) |
| Frekans Aralığı | 1 GHz ... 6 GHz | 2 GHz ... 3 GHz |
| Test Alan Şiddeti | 1 V/m (Test seviyesi 3) |
| Hızlı Geçiciler (Patlama) | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-4 |
| Giriş | asimetrik 4 kV (Test seviyesi 4) |
| Çıkış | asimetrik 2 kV (Test seviyesi 3) |
| Aşırı Gerilim Yükü (Aşırı Gerilim) | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-5 |
| Giriş | simetrik 2 kV (Test seviyesi 4) | asimetrik 4 kV (Test seviyesi 4) |
| Çıkış | simetrik 0,5 kV (Test seviyesi 2) | asimetrik 1 kV (Test seviyesi 3) |
| İletilen Girişim | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-6 |
| Giriş/Çıkış | asimetrik |
| Frekans Aralığı | 0,15 MHz ... 80 MHz |
| Gerilim | 10 V (Test seviyesi 3) |
| Ani Gerilim Düşüşleri | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-11 |
| Gerilim | 230 V AC |
| Frekans | 50 Hz |
| Gerilim Çökmesi | 40 % |
| Periyot Sayısı | 10 periyot |
| Gerilim Çökmesi | 0 % |
| Periyot Sayısı | 1 periyot |
| Açıklamalar | Kriter B |
| Kriterler | |
| Kriter A | Belirlenen sınırlar içinde normal çalışma karakteristiği |
| Kriter B | Çalışma karakteristiğinde meydana gelen geçici bozulmalar cihazın kendisi tarafından düzeltilir. |
| Kriter C | Çalışma davranışında geçici ters etkiler, cihaz tarafından otomatik olarak düzeltilir veya çalışma elemanları işletilerek eski haline getirilir. |
| Ürün Numarası | 1234308 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | CMB |
| Ürün Kodu | CMB313 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4063151338602 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 1.578 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 1.410 g |
| Gümrük Tarife No | 85044095 |
| Menşe Ülke | Menşe ülke bilgisi teslimatla birlikte verilir. |
| Eclass-13.0 | 27040701 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27040701 |
| ETIM 10.0 | EC002540 |
| UNSPSC 21.0 | 26111700 |
IECEE CB Scheme Onay kimliği: DE 2-039140 cULus Listed Onay kimliği: E123528-20230614 IECEE CB Scheme Onay kimliği: DE 2-039140 BIS Licence Document Onay kimliği: R-41287490 cULus Listed Onay kimliği: E123528-20230614 IECEE CB Scheme Onay kimliği: JPTUV-148103-M1 IECEE CB Scheme Onay kimliği: JPTUV-148103-M1 BIS Licence Document Onay kimliği: R-41287490
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 7(a), 7(c)-I |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-25 Bir parçayla ilgili Çin RoHS beyanı tablosu, "Üretici Beyanı" altında ilgili parça için indirme merkezinde bulunabilir. EFUP-Eye sahip tüm parçalar için, Çin RoHS beyanı tablosu düzenlenmez ve istenmez. |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | Lead (CAS: 7439-92-1) |
| SCIP | 7ca01468-b67a-4efa-b359-a91ba8d89713 |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 33,975 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..