.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, sabit kutup sayılı kontak ara parçası yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Sabit kutup sayılı kontak ara parçası; Uygulama: Güç; Kutup Sayısı: 6; Kontak Tipi: sarmal; Nominal Akım: 16 A (Güç kontakları) Ek bilgi: Genel: yalnızca yüksüklü çok telli iletkenler kullanın | Konnektörler sadece yüksüz/gerilimsiz olarak kullanılabilir.
| Genel | yalnızca yüksüklü çok telli iletkenler kullanın | Konnektörler sadece yüksüz/gerilimsiz olarak kullanılabilir. |
|---|
| Montaj Açıklaması | Doğru kullanımı güvence altına almak için, IP54 koruma veya daha iyisi bulunan muhafaza içine montaj gereklidir |
|---|
| Ürün Tipi | Sabit kutup sayılı kontak ara parçası |
|---|---|
| Seri | HC-B |
| Uygulama | Güç |
| Tasarım | B6 |
| Kutup Sayısı | 6 |
| Bağlantı Profili | 6+PE |
| Kontak Numaralama | 1 - 6 |
| Kutup Başına Bağlantı Sayısı | 1 |
| Kontak Tipi | sarmal |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 34 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 34,4 mm |
| Uzunluk | 50,5 mm |
| Montaj Deliği Mesafesi, Yatay | 44 mm |
| Montaj Deliği Mesafesi, Dikey | 27 mm |
| Mekanik Karakteristikler | |
| Kontak Çapı | 2,5 mm |
| Bağlantı Teknolojisi | |
| Bağlantı Teknolojisi | Push-in bağlantı |
|---|---|
| Kutup Başına Bağlantı Sayısı | 1 |
| İletken Bağlantısı | |
| İletken Kesiti | 0,14 mm² ... 2,5 mm² |
| Bağlantı Kesit Alanı AWG | 26 ... 14 |
| Sıkma Torku | 0,8 Nm ... 1,2 Nm (PE bağlantısı) | 0,5 Nm ... 0,8 Nm (HEAVYCON muhafaza içine monte etmek için tespit vidaları) |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 8 mm ... 10 mm |
| Nominal Gerilim (III/3) | 500 V |
|---|---|
| Nominal Darbe Gerilimi | 6 kV |
| Nominal Akım | 16 A (Güç kontakları) |
| SCCR | 5 kA (UL 2237) |
| Mekanik Veriler | |
| Takma/Çekme Çevrimleri | ≥ 500 |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
|---|---|
| Kontak Malzemesi | Bakır alaşımı |
| Kontak Yüzey Malzemesi | Ag/Sn (leke koruması) |
| Kontak Taşıyıcı Malzemesi | PC |
| Standartlar / Yönetmelikler | PC |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 125 °C (kontakların ısınması dikkate alınmıştır) |
|---|---|
| Test | |
| Standartlar/Yönetmelikler | PC: Raylı taşıtlarda yangın koruması - gereksinim takımları R22, R23, ve R24 DIN EN 45545-2'e uygun (Risk seviyesi HL1 - HL3) |
|---|---|
| Ürün Numarası | 1407728 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | AF7 |
| Ürün Kodu | AF7ABC |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356777537 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 47,1 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 46,9 g |
| Gümrük Tarife No | 85366990 |
| Menşe Ülke | CN |
| Eclass-13.0 | 27440205 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27440205 |
| ETIM 10.0 | EC000438 |
| UNSPSC 21.0 | 39121500 |
| Keine | |
| 600 V | 13 A / - 14 |
|---|---|
| Keine | |
| 600 V | 13 A / - 14 |
| Keine | |
| 600 V | 13 A / - 14 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..