.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, sabit kutup sayılı kontak ara parçası yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Sabit kutup sayılı kontak ara parçası; Uygulama: Güç; Kutup Sayısı: 10; Kontak Tipi: tornalanmış; Nominal Akım: 16 A Ek bilgi: Genel: yüksüklü veya yüksüksüz çok telli iletkenler için | Konnektörler sadece yüksüz/gerilimsiz olarak kullanılabilir.
| Genel | yüksüklü veya yüksüksüz çok telli iletkenler için | Konnektörler sadece yüksüz/gerilimsiz olarak kullanılabilir. |
|---|
| Montaj Açıklaması | Doğru kullanımı güvence altına almak için, IP54 koruma veya daha iyisi bulunan muhafaza içine montaj gereklidir |
|---|
| Ürün Tipi | Sabit kutup sayılı kontak ara parçası |
|---|---|
| Seri | HC-B |
| Uygulama | Güç |
| Tasarım | B10 |
| Kutup Sayısı | 10 |
| Bağlantı Profili | 10+PE |
| Kontak Numaralama | 1 - 10 |
| Kutup Başına Bağlantı Sayısı | 1 |
| Kontak Tipi | tornalanmış |
| Tornavida Ucu | 0,5 x 3,5 mm |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 34 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 32 mm |
| Uzunluk | 64 mm |
| Montaj Deliği Mesafesi, Yatay | 57 mm |
| Montaj Deliği Mesafesi, Dikey | 27 mm |
| Mekanik Karakteristikler | |
| Kontak Çapı | 2,5 mm |
| Bağlantı Teknolojisi | |
| Bağlantı Teknolojisi | Vidalı bağlantı |
|---|---|
| Kutup Başına Bağlantı Sayısı | 1 |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC / EN |
| İletken Bağlantısı | |
| İletken Kesiti | 0,5 mm² ... 2,5 mm² |
| Bağlantı Kesit Alanı AWG | 20 ... 14 |
| Sıkma Torku | 0,8 Nm ... 1,2 Nm (PE bağlantısı) | 0,5 Nm ... 0,8 Nm (HEAVYCON muhafaza içine monte etmek için tespit vidaları) | 0,5 Nm ... 0,8 Nm |
| Herbir Kablonun Soyma Mesafesi | 8 mm |
| Nominal Gerilim (III/3) | 500 V |
|---|---|
| Nominal Darbe Gerilimi | 6 kV |
| Nominal Akım | 16 A |
| SCCR | 5 kA (UL 2237) |
| Mekanik Veriler | |
| Takma/Çekme Çevrimleri | ≥ 500 |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
|---|---|
| Kontak Malzemesi | Bakır alaşımı |
| Kontak Yüzey Malzemesi | Ag |
| Kontak Taşıyıcı Malzemesi | PC |
| Standartlar / Yönetmelikler | PC |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 125 °C (kontakların ısınması dikkate alınmıştır) |
|---|---|
| Yapısal Ve Test Regülasyonları | DIN EN 61984 | DIN EN 60664 | IEC 60352 |
|---|---|
| Testler | DIN EN 61984 | Test |
| Standartlar/Yönetmelikler | PC: Raylı taşıtlarda yangın koruması - gereksinim takımları R22, R23, ve R24 DIN EN 45545-2'e uygun (Risk seviyesi HL1 - HL3) |
| Ürün Numarası | 1648173 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | AF7 |
| Ürün Kodu | AF7ABC |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356092296 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 62,2 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 62,2 g |
| Gümrük Tarife No | 85366990 |
| Menşe Ülke | CN |
| Eclass-13.0 | 27440205 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27440205 |
| ETIM 10.0 | EC000438 |
| UNSPSC 21.0 | 39121500 |
| Keine | |
| 600 V | 13 A / 22 - 14 |
|---|---|
| Keine | |
| 600 V | 16 A / - 14 |
| Keine | |
| 600 V | 14 A / - 14 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 6(c) |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-50 Bir parçayla ilgili Çin RoHS beyanı tablosu, "Üretici Beyanı" altında ilgili parça için indirme merkezinde bulunabilir. EFUP-Eye sahip tüm parçalar için, Çin RoHS beyanı tablosu düzenlenmez ve istenmez. |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | Lead (CAS: 7439-92-1) |
| SCIP | 298b6ebe-77f5-4875-9146-120d573e4764 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..