.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, köprü yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Köprü; Kutup Sayısı: 8.
| Ürün Tipi | Köprü |
|---|---|
| Tasarım | Tarak köprü |
| Kutup Sayısı | 8 |
| Faz Sayısı | 1 |
|---|---|
| Nominal Akım I N | 100 A |
| Yükseklik | 144,4 mm |
|---|
| Renk | gri (RAL 7042) | Bakır renginde |
|---|---|
| Muhafaza Malzemesi | Plastik |
| Kontak Malzemesi | E-Cu 58 |
| Ürün Numarası | 2748577 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 10 pc |
| Satış Kodu | CL1 |
| Ürün Kodu | CL132Z |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918062545 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 38,7 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 38,7 g |
| Gümrük Tarife No | 85369095 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-15.0 | 27371306 |
|---|---|
| Eclass-13.0 | 27371306 |
| ETIM 10.0 | EC000215 |
| UNSPSC 21.0 | 39121600 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..