.png)
Tükendi
Gelince Haber VerAnalog Ayarlanabilir Kontrol Rölesi Faz Düşmesi Faz Sırası Asimetri Ve Düşük Şebeke Gerilimi Denetimi 3X 160-690 V AC 15-70 Hz 2 Co Kontak Vida Tipi Klemens
| Ürün Marka Adı | SIRIUS |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Analog ayarlanabilen ağ denetim rölesi |
| Ürün Modeli | Faz sırası, düşmesi, asimetri ve düşük gerilimin denetlenmesi |
| Ürün Tipi Tanımı | 3UG5 |
| Ürün Fonksiyonu | Şebeke denetlemesi |
|---|---|
| Gösterge Modeli Led | Evet |
| Ekran Modeli | LED |
| Güç Kaybı [w] Maksimum | 1,8 W |
| Güç Kaybı [v∙a] Maksimum | 5,1 VA |
| İ̇zolasyon Gerilimi IEC 60664 Uyarınca Aşırı Gerilim Kategorisi İ̇ii İ̇çin | |
| Kirlilik Derecesi 2'de Anma Değeri | 690 V |
| Kirlilik Derecesi 3’te Anma Değeri | 690 V |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
| Gerilim Türü | |
| Kontrol İ̇çin | AC |
| İ̇şletim Gerilimi Çalıştırmak İ̇çin | AC/DC |
| Şok Gerilim Mukavemeti Anma Değeri | 6 kV |
| Şok Mukavemeti IEC 60068-2-27 Uyarınca | Yarım sinüs dalgası 15 g / 11 ms |
| Titreşime Dayanıklılık IEC 60068-2-6 Uyarınca | 10 ... 55 Hz: 0,35 mm |
| Anahtarlama Durumu | Tek kararlı |
| Mekanik Kullanım Süresi (işletim Çevrimleri) Tipik | 10 000 000 |
| Elektrikli İ̇şletim Süresi (işletim Çevrimleri) AC-15'TE 230 V'ta Tipik | 100 000 |
| Termik Akım Temaslı Anahtar Elemanı Maksimum | 5 A |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | K |
| Bağıl Tekrarlama Hassasiyeti | 0 % |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 06/01/2023 |
| Svhc Substance Name | Lead CAS-No. 7439-92-1 Lead monoxide (lead oxide) CAS-No. 1317-36-8 2-methyl-1-(4-methylthiophenyl)-2-morpholinopropan-1-one CAS-No. 71868-10-5 Melamine CAS-No. 108-78-1 6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol CAS-No. 119-47-1 |
| MB Başına Net Ağırlık | 169 g |
| Ürün Fonksiyonu | |
|---|---|
| Alçak Gerilim Teşhisi | Evet |
| Aşırı Gerilim Teşhisi | Hayir |
| Faz Sekans Teşhisi | Evet |
| Faz Kesintisi Teşhisi | Evet |
| Asimetri Teşhisi | Evet |
| Aşırı Akım Teşhisi 1 Faz | Hayir |
| Aşırı Gerilim Teşhisi 3 Faz | Hayir |
| Alçak Akım Teşhisi 1 Faz | Hayir |
| Alçak Gerilim Teşhisi 3 Faz | Evet |
| Gerilim Penceresi Teşhisi 3 Faz | Hayir |
| Ayarlanabilir Çalışma Kapalι Akım Prensibi | Hayir |
| Otomatik Sıfırlama | Evet |
| Nötr İ̇letken Denetimi Ayarlanabilir | Hayir |
| Kullanma Uygunluğu Emniyetli Devreler | Hayir |
| Gerilim Türü Kontrol Besleme Gerilimi | AC |
|---|---|
| Kontrol Besleme Gerilimi 1 Ac'de | |
| 50 Hz'de | 200 ... 690 V |
| 60 Hz'de | 200 ... 690 V |
| Çalışma Alanı Faktörü Kontrol Gerilimi Anma Değeri Ac'de 50 Hz'de | |
| Başlangıç Değeri | 0,85 |
| Bitiş Değeri | 1,1 |
| Çalışma Alanı Faktörü Kontrol Gerilimi Anma Değeri Ac'de 60 Hz'de |
| Besleme Gerilimi Frekansı Anma Değeri | 70 ... 15 Hz |
|---|
| Arayüz Modeli Bluetooth | Hayir |
|---|
| Ölçülebilen Gerilim 1 Ac'de | 160 ... 760 V |
|---|---|
| Ölçülebilen Gerilim 2 Ac'de | 160 ... 760 V |
| Ayarlanabilir Anahtar Gecikme Süresi Başlangıç Değeri | 0,1 s |
| Ayarlanabilir Tepki Gecikme Süresi | |
| Başlangıçta | 0,1 s |
| Limit Değeri Aşımında Veya Altına Düşüşte | 0,1 ... 20 s |
| Köprüleme Süresi Şebeke Kesintisinde Minimum | 20 ms |
| Tepki Süresi Maksimum | 500 ms |
| Bağıl Sıcaklığa İ̇lişkin Ölçüm Sapması | 1 % |
| Bağıl Ölçüm Hassasiyeti | 5 % |
|---|---|
| °c Başına Sıcaklık Geçişi | 0 %/°C |
| Sigorta Elemanı Modeli | |
|---|---|
| Röle Çıkışlarının Kapama Kontaklarının Kısa Devre Koruması İ̇çin Gerekli | GL/gG: 6 gL/gG: 2 A veya C tipi LS şalter: 1 A |
| Röle Çıkışlarının Açıcı Kontaklarının Kısa Devre Korunması İ̇çin Gerekli | GL/gG: 6 gL/gG: 2 A veya C tipi LS şalter: 1 A |
| Protokol Desteklenir İ̇o-link Protokolü | Hayir |
|---|---|
| Gerilim Beslemesi Türü İ̇o-link Master Üzerinden | Hayir |
| Malzeme Anahtar Kontağı | AgSnO2 |
|---|---|
| Açıcı Sayısı Gecikmeli Anahtarlama | 0 |
| Kapayıcı Sayısı Gecikmeli Anahtarlama | 0 |
| Co Kontak Sayısı | |
| Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 2 |
| Gecikmeli Anahtarlama | 2 |
| Anahtarlama Frekansı 3rt2 Kontaktörü Kontaktörüyle Maksimum | 5 000 1/h |
| Kontak Güvenilirliği Yardımcı Kontaklar | Beher 100 milyonda hatalı çalıştırma (17 V, 5 mA) |
| Kontak Yük Kapasitesi Yardımcı Kontaklar UL Uyarınca | R300 / B300 |
| Kutup Sayısı Ana Devre İ̇çin | 3 |
|---|---|
| Akım Dayanıklılığı Çıkış Rölesi AC-15'TE | |
| 250 V'ta 50/60 Hz'de | 3 A |
| 400 V'ta 50/60 Hz'de | 3 A |
| Akım Dayanıklılığı Çıkış Rölesi DC-13'TE | |
| 24 V'ta | 1 A |
| 110 V'ta | 0,2 A |
| 125 V'ta | 0,2 A |
| 230 V'ta | 0,1 A |
| 250 V'ta | 0,1 A |
| İ̇şletim Akımı 17 V'ta Minimum | 5 mA |
| Daimi Akım Diazed Çıkış Rölesi Sigorta Fişi | 6 A |
| Emu Parazit Yayımı IEC 60947-1 Uyarınca | Sιnιf A |
|---|---|
| İ̇letkene Bağlı Parazit Oluşumu | |
| Patlama Nedeniyle IEC 61000-4-4 Uyarınca | 2 kV (akım bağlantısı), 2 kV (sinyal bağlantısı) |
| İ̇letken Topraklama Dalgalanma Nedeniyle IEC 61000-4-5 Uyarınca | 2 kV |
| Hattan Hata Dalgalanma Nedeniyle IEC 61000-4-5 Uyarınca | 1 kV |
| Alana Bağlı Parazit IEC 61000-4-3 Uyarınca | 10 V/m |
| Elektro Statik Boşalım IEC 61000-4-2 Uyarınca | 6 kV kontak boşaltımı / 8 kV hava boşaltımı |
| Potansiyel Ayrım Modeli | Galvanik ayırma |
|---|---|
| Potansiyel Ayrım | |
| Giriş Ve Çıkış Arasında | Evet |
| Çıkışlar Arasında | Evet |
| Gerilim Beslemesi Ve Diğer Devreler Arasında | Evet |
| IP Koruma Türü Ön Tarafta IEC 60529 Uyarınca | İP20 |
|---|
| Ürün Bileşeni Çıkarılabilir Ana Devre Terminali | Evet |
|---|---|
| Ürün Bileşeni Çıkarılabilir Yardımcı Akım Ve Kontrol Devresi Terminali | Evet |
| Elektrik Bağlantısı Modeli | Vida tipi klemens |
| Bağlantı Klemensi Tipi Yıldızlı Vida Başlı | PZ 1 |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü | |
| Tek Telli | 1x (0,5 ... 4 mm²), 2x (0,5 ... 2,5 mm²) |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 1x (0,5 ... 4 mm²), 2x (0,5 ... 2,5 mm²) |
| AWG Hatlarında Tek Telli | 1x (20 ... 12), 2x (20 ... 14) |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti | |
| Tek Telli | 0,5 ... 4 mm² |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 0,5 ... 4 mm² |
| AWG Numarası Kodlanmış Bağlanabilir İ̇letken Kesiti | |
| Tek Telli | 20 ... 12 |
| Çok Telli | 20 ... 12 |
| Sıkma Torku Vida Bağlantısında | 0,6 ... 0,8 N·m |
| İ̇zolasyon Sıyırma Uzunluğu | 10 mm |
| Montaj Konumu | İsteğe göre |
|---|---|
| Sabitleme Türü | 35 mm'lik üstten geçmeli raya vidalı ve tırnaklı sabitleme |
| Yükseklik | 100 mm |
| Genişlik | 22,5 mm |
| Derinlik | 90 mm |
| Uyulması Gereken Mesafe | |
| Sıralı Montajda | |
| Önde | 0 mm |
| Geride | 0 mm |
| Yukarı | 0 mm |
| Aşağı Doğru | 0 mm |
| Yanlarda | 0 mm |
| Topraklanmış Parçalara | |
| Gerilim Taşıyan Parçalara |
| Kurulum Yüksekliği Nn Üzerinde Yükseklikte Maksimum | 2 000 m |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı | |
| İ̇şletim Sırasında | 25 ... +60 °C |
| Depolama Sırasında | 40 ... +85 °C |
| Taşıma Sırasında | 40 ... +85 °C |
| Bağıl Nem İ̇şletim Sırasında Maksimum | 70 % |
| Çevresel Ürün Açıklaması | |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Üretim Esnasında | 5.65 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Dağıtım Sırasında | 0.0387 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / İ̇şletim Sırasında | 12.3 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Kullanım Ömrü Uyarınca | 0.0297 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Toplam | 18 kg |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Line monitoring Ürün ailesi |
| EAN | 4047621099927 |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85364900 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41H |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | LAO----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 127,00 x 111,00 x 38,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,169 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.06.2023 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) 2-methyl-1-(4-methylthiophenyl)-2-morpholinopropan-1-one lblREACHCasNo8105 > 0,1 % (w / w) Melamine CAS-No. 108-78-1 > 0,1 % (w / w) 6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol lblREACHCasNo0237 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | 2-methyl-1-(4-methylthiophenyl)-2-morpholinopropan-1-one lblREACHCasNo8105 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Melamine CAS-No. 108-78-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | 6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol lblREACHCasNo0237 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | 2699abda-1aac-4b03-9aa9-ed213d163105 |
| Sürdürülebilirlik |
| Ürün Kodu | 5885 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Almanya |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-18-03 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-18-03 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-18-03 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-18-03 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-18-03 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-18-03 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-18-03 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-18-03 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-18-03 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-18-03 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-18-03 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-18-03 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-18-03 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-18-03 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC001441 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC001441 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC001441 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC001441 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC001441 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC001441 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC001441 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC001441 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4727 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4727 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-15-21 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-15-21 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..