.png)
Tükendi
Gelince Haber VerStandart işlevselli TRIO POWER güç kaynakları Push-in bağlantılı TRIO POWER güç besleme serisi, makine imalatında kullanım için özellikle optimize edilmiştir. Tekli ve üçlü modüllerin tüm fonksiyonları ve yer kazandıran tasarımı sektörün zorlu gereksinimlere optimal uygunluk halinde tasarlanmıştır. Son derece sağlam elektriksel ve mekanik tasarıma sahip güç besleme, zorlayıcı ortam koşullarında yüklerin güvenilir beslemesini sağlar.
Bu ürün, güç kaynağı yapısında olup TRIO POWER ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Güç kaynağı; Ürün Gamı: TRIO POWER; Bağlantı Yöntemi: Push-in bağlantı.
| AC Çalışması | |
| Ağ Tipi | Yıldız şebeke |
|---|---|
| Giriş Nominal Gerilim Aralığı | 100 V AC ... 240 V AC |
| Giriş Gerilim Aralığı | 100 V AC ... 240 V AC -15 % ... +10 % |
| AC Giriş Gerilim Aralığı | 85 V AC ... 264 V AC |
| Elektrik Şiddeti, Maks. | ≤ 300 V AC 15 s |
| Tipik Ulusal Şebeke Gerilimi | 120 V AC | 230 V AC |
| Besleme Geriliminin Tipi | AC |
| Kalkış Akımı | ≤ 16 A (tipik olarak) |
| Kapama Akımı İntegrali (I 2 T) | < 0,6 A 2 s |
| Ani Akım Sınırlaması | tip. 16 A (1 ms sonrasında) |
| AC Frekans Aralığı | 50 Hz ... 60 Hz ±10 % |
| Şebeke Tamponlama Süresi | tip. 20 ms (120 V AC) | tip. 100 ms (230 V AC) |
| Akım Tüketimi | 2,2 A (100 V AC) | 1,9 A (120 V AC) | 1,1 A (230 V AC) | 1,1 A (240 V AC) |
| Nominal Güç Tüketimi | 272 VA |
| Koruma Devresi | Geçici aşırı gerilim koruması; Varistör |
| Güç Faktörü (Cos Phi) | 0,5 |
| Tipik Tepki Süresi | < 1 s |
| Giriş Sigortası | 6,3 A (dahili (cihaz koruması)) |
| Giriş Koruması İçin Tavsiye Edilen Devre Kesici | 6 A ... 16 A (B, C, D, K özellikleri) |
| PE Deşarj Akımı | < 0,25 mA |
| DC Çalışması | |
| Giriş Nominal Gerilim Aralığı | 110 V DC ... 250 V DC |
| Giriş Gerilim Aralığı | 99 V DC ... 275 V DC |
| Açma Gerilimi | ≥ 88 V DC |
| Kesme Gerilimi | < 60 V DC |
| Besleme Geriliminin Tipi | DC |
| Şebeke Tamponlama Süresi | > 100 ms (230 V AC) |
| Akım Tüketimi | 1,4 A (110 V DC) | 0,6 A (250 V DC) |
| Verimlilik | > 90 % (nominal değerler ve 230 V AC için) |
|---|---|
| Çıkış Karakteristiği | U/I with dynamic load reserve |
| Nominal Çıkış Gerilimi | 24 V DC ±1 % |
| Çıkış Geriliminin Ayar Aralığı (U Set ) | 24 V DC ... 28 V DC (> 24 V DC, sınırlı sabit kapasite) |
| Nominal Çıkış Akımı (I N ) | 5 A |
| Dinamik Boost (I Dyn.boost ) | 7,5 A (5 s) |
| Değer Kaybı | > 60 °C ... 70 °C (2,5 %/K) |
| Geri Besleme Gerilimi Dayanımı | ≤ 35 V DC |
| Çıkışta Aşırı Gerilime Karşı Koruma (OVP) | ≤ 30 V DC |
| Kontrol Sapması | < 1 % (yükteki değişim, statik 10 % ... 90 %) | < 3 % (Dinamik yük değişimi %10 ... % 90, 10 Hz) | < 0,1 % (giriş gerilimindeki değişim ±10 %) |
| Residüel Dalgalanma | < 50 mV SS (nominal değerler ile) |
| Çıkış Gücü | 120 W | 180 W (5 s) |
| Maksimum Yüksüz Güç Kaybı | < 1 W |
| Nominal Yükte Maks. Güç Kaybı | < 16 W |
| Yükselme Zamanı | ≤ 12 ms (U OUT (10 % ... 90 %)) |
| Paralel Bağlantı | evet, yedekleme ve kapasite artışı için |
| Seri Bağlantı | Evet |
| Sinyal: DC OK | |
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 30 V AC/DC |
| Sürekli Yük Akımı | 100 mA |
| Giriş | |
| Bağlantı Yöntemi | Push-in bağlantı |
|---|---|
| Tek Damarlı Min. İletken Kesit Alanı | 0,2 mm² |
| Tek Damarlı Maks. İletken Kesit Alanı | 4 mm² |
| Çok Damarlı Min. İletken Kesit Alanı | 0,2 mm² |
| Çok Damarlı Maks. İletken Kesit Alanı | 2,5 mm² |
| İletken Kesit Alanı AWG Min. | 24 |
| İletken Kesit Alanı AWG Max. | 12 |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 10 mm |
| Çıkış | |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 8 mm |
| Sinyal | |
| Tek Damarlı Maks. İletken Kesit Alanı | 1,5 mm² |
| Çok Damarlı Maks. İletken Kesit Alanı | 1,5 mm² |
| İletken Kesit Alanı AWG Max. | 16 |
| Sinyalleme Tipleri | LED | Topraksız sinyal kontağı |
|---|---|
| Sinyal Çıkışı: LED Durum Göstergesi | |
| Sinyal Tanımı | DC OK |
| Durum Göstergesi | “DC OK” LED'i |
| Renk | yeşil |
| Faz Sayısı | 1 |
|---|---|
| İzolasyon Gerilim Girişi/Çıkışı | 3 kV AC (tip testi) | 1,5 kV AC (Rutin test) |
| Ürün Tipi | Güç kaynağı |
|---|---|
| Ürün Gamı | TRIO POWER |
| MTBF (IEC 61709, SN 29500) | > 3380000 h (25 °C) | > 1970000 h (40 °C) | > 900000 h (60 °C) |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Koruma Sınıfı | II (kapalı kontrol panosunda) |
| Kirlilik Sınıfı | 2 |
| Genişlik | 35 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 130 mm |
| Derinlik | 115 mm |
| Montaj Ölçüleri | |
| Montaj Mesafesi Sağ/Sol | 0 mm / 0 mm |
| Montaj Mesafesi Üst/Alt | 50 mm / 50 mm |
| Montaj Tipi | DIN rayı montajı |
|---|---|
| Montaj Açıklaması | yan yana dizilebilir: Yatay olarak 0 mm (≤ 40 °C) 10 mm (≤ 70 °C), dikey olarak 50 mm |
| Montaj Konumu | yatay DIN rayı NS 35, EN 60715 |
| UL 94 Uyarınca Yanmazlık Sınıfı (Muhafaza / Klemensler) | V0 |
|---|---|
| Muhafaza Malzemesi | Plastik |
| Gövde Tipi | Polikarbonat |
| Kapak Vesiyonu | Polikarbonat |
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -25 °C ... 70 °C (> 60 °C Derating: 2,5 %/K) |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 85 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Başlangıç Tipi Test Edilmiş) | -40 °C |
| Maksimum Yükseklik | ≤ 5000 m (> 2000 m, zayıflama: 10 %/1000 m) |
| İklim Sınıfı | 3K3 (EN 60721'e uygun) |
| İzin Verilen Maks. Bağıl Nem (Çalışma) | ≤ 95 % (25 °C'de, yoğuşma yok) |
| Şok | 18 ms, 30g, her bir boşluk yönünde (IEC 60068-2-27 uyarınca) |
| Titreşim (Çalışma) | < 15 Hz, büyüklük ±2.5 mm (IEC 60068-2-6'ya uygun) | 15 Hz ... 150 Hz, 4g, 90 min. |
| Ray Uygulamaları | EN 50121-4 |
|---|---|
| Standart – Şebeke Harmonik Akımlarının Sınırlanması | EN 61000-3-2 |
| Standart - Elektriksel Güvenlik | IEC 62368-1 (SELV) |
| Standart – Güvenli Çok Düşük Gerilim | IEC 62368-1 (SELV) und EN 60204-1 (PELV) |
| Standart - Güvenli İzolasyon | DIN VDE 0100-410 |
| Standart - Trafoların Güvenliği | EN 61558-2-16 (sadece hava boşlukları ve krepaj mesafeleri) |
| Raylı Taşıtlarda Yangın Koruması | |
| Standart Tanımlama | Demiryolu araçlarında yangın koruma |
| Standartlar/Spesifikasyonlar | EN 45545-2 (HL3) |
| UL Onayları | UL Listed UL 508 | UL/C-UL Tanınmış UL 60950-1 | UL ANSI/ISA-12.12.01 Sınıf I, Bölüm 2, Grup A, B, C, D (Tehlikeli Bölge) |
|---|---|
| Uygunluk/Onaylar | |
| IEC 61508'E Göre SIL | 0 |
| Elektromanyetik Uyum | EMC Direktifi 2014/30/EU ile uyumlu |
|---|---|
| Alçak Gerilim Yönetmeliği (LVD) | 2014/35/EC Alçak Gerilim Yönetmeliğine uygun |
| Gürültü Emisyonu İçin Elektromanyetik Uyumluluk Gereksinimleri | EN 61000-6-3 | EN 61000-6-4 |
| Gürültü Bağışıklığı İçin Elektromanyetik Uyumluluk Gereksinimleri | EN 61000-6-1 | EN 61000-6-2 |
| Gürültü Emisyonu | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 55011 (EN 55022) |
| Elektrostatik Deşarj | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-2 |
| Kontak Deşarjı | 6 kV (Test seviyesi 4) |
| Hava Deşarjı | 8 kV (Test seviyesi 4) |
| Açıklamalar | Kriter A |
| Elektromanyetik HF Alanı | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-3 |
| Frekans Aralığı | 80 MHz ... 1 GHz |
| Test Alan Şiddeti | 10 V/m (Test seviyesi 3) |
| Frekans Aralığı | 1 GHz ... 2 GHz | 2 GHz ... 3 GHz |
| Hızlı Geçiciler (Patlama) | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-4 |
| Giriş | 4 kV (Test seviyesi 4 - asimetrik) |
| Çıkış | 2 kV (Test seviyesi 3 - asimetrik) |
| Sinyal | 1 kV (Test seviyesi 2 - asimetrik) |
| Aşırı Gerilim Yükü (Aşırı Gerilim) | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-5 |
| Giriş | 3 kV (Test seviyesi 3 - simetrik) | 6 kV (Test seviyesi 4 - asimetrik) |
| Çıkış | 1 kV (Test seviyesi 2 - simetrik) | 2 kV (Test seviyesi 3 - asimetrik) |
| Açıklamalar | Kriter B |
| İletilen Girişim | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-6 |
| Giriş/Çıkış | asimetrik |
| Frekans Aralığı | 0,15 MHz ... 80 MHz |
| Gerilim | 10 V (Test seviyesi 3) |
| Parazit Yayılımı | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-6-3 |
| DIN 55011'E Göre Radyo Parazit Gerilimi | EN 55011 (EN 55022) Sınıf B, uygulama alanı: Endüstri ve konut |
| DIN 55011'E Göre Yayılan Radyo Parazit Gerilimi | EN 55011 (EN 55022) Sınıf B, uygulama alanı: Endüstri ve konut |
| Kriterler | |
| Kriter A | Belirlenen sınırlar içinde normal çalışma karakteristiği |
| Kriter B | Çalışma karakteristiğinde meydana gelen geçici bozulmalar cihazın kendisi tarafından düzeltilir. |
| Ürün Numarası | 2903148 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | CMP |
| Ürün Kodu | CMPO13 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356960847 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 441 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 440,4 g |
| Gümrük Tarife No | 85044095 |
| Menşe Ülke | CN |
| Eclass-13.0 | 27040701 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27040701 |
| ETIM 10.0 | EC002540 |
| UNSPSC 21.0 | 39121000 |
cUL Onaylı Onay kimliği: E211944 UL onaylı Onay kimliği: E211944 IECEE CB Scheme Onay kimliği: DK-44782-A1-M1-UL EAC Onay kimliği: RU S-DE.BL08.W.00764 UL onaylı Onay kimliği: E123528 cUL Listed Onay kimliği: FILE E 123528 DNV Onay kimliği: TAA00000BM IECEE CB Scheme Onay kimliği: DE/PTZ/0036/A1 BIS Licence Document Onay kimliği: R-41214701 cUL Listed Onay kimliği: E199827 UL onaylı Onay kimliği: E199827
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 7(a), 7(c)-I |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-25 Bir parçayla ilgili Çin RoHS beyanı tablosu, "Üretici Beyanı" altında ilgili parça için indirme merkezinde bulunabilir. EFUP-Eye sahip tüm parçalar için, Çin RoHS beyanı tablosu düzenlenmez ve istenmez. |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | Diboron trioxide (CAS: 1303-86-2) | Lead monoxide (lead oxide) (CAS: 1317-36-8) | Lead (CAS: 7439-92-1) |
| SCIP | 918d0fde-c148-443b-af24-7f00b6febf9d |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | EF3.1 İklim Değişikliği |
| CO2E Kg | 2,234 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..