.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, tek röle yapısında olup ESSENTIAL edition ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Tek röle; Ürün Gamı: ESSENTIAL edition; Çalışma Modu: 100% çalışma faktörü; Nominal Giriş Gerilimi U N: 24 V DC; Bağlantı Yöntemi: Lehim bağlantısı; Kontak Tipi: 2 enversör kontak.
| Ürün Tipi | Tek röle |
|---|---|
| Ürün Gamı | ESSENTIAL edition |
| Çalışma Modu | 100% çalışma faktörü |
| Mekanik Çalışma Ömrü | 3x 10 7 çevrim |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| İzolasyon | Ana izolasyon |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Veri Yönetimi Durumu | |
| Son Veri Yönetimi Tarihi | 05.09.2025 |
| Elektriksel Çalışma Ömrü | Diyagrama bkz |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 0,4 W |
| Test Gerilimi (Bobin/Kontak) | 5 kV AC (50 Hz, 1 dk) |
| Test Gerilimi (Kontak/Kontak) | 2,5 kV AC (50 Hz, 1 dk) |
| Test Gerilimi (Açık Kontak) | 1 kV (50 Hz, 1 dk) |
| Nominal İzolasyon Gerilimi | 250 V AC |
| Nominal Darbe Gerilimi | 4 kV |
| Bobin Tarafı | |
| Nominal Giriş Gerilimi U N | 24 V DC |
|---|---|
| Giriş Gerilim Aralığı | 16,8 V DC ... 54 V DC |
| Sürücü Ve Fonksiyon | tek durumlu |
| Sürücü (Polarite) | polarizasyonsuz |
| U N 'De Tipik Giriş Akımı | 17 mA |
| Tipik Tepki Süresi | 8 ms |
| Tipik Bırakma Zamanı | 6 ms |
| Anahtarlama | |
| Kontak Tipi | 2 enversör kontak |
|---|---|
| Şalter Kontağı Tipi | Tek kontak |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 250 V AC/DC |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 5 V (10 mA'de) |
| Sürekli Sınır Akımı | 8 A |
| Maksimum Kalkış Akımı | 12 A (20 ms) |
| Min. Anahtarlama Akımı | 10 mA (5 V'ta) |
| Kesme Seviyesi (Omik Yük) Maks. | 190 W (24 V DC için) | 85 W (48 V DC için) | 60 W (60 V DC için) | 44 W (110 V DC için) | 60 W (220 V DC için) | 2000 VA (250 V AC için) |
| Anahtarlama Kapasitesi | 2 A (24 V'de, DC13) | 1,5 A (230 V'de, AC15) |
| Bağlantı Yöntemi | Lehim bağlantısı |
|---|
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 12,7 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 29 mm |
| Derinlik | 15,7 mm |
| Renk | beyaz (RAL 9010) |
|---|
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıfı | RT II |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 85 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 85 °C |
| Standartlar/Yönetmelikler | IEC 60664 | EN 61810-1 |
|---|
| Montaj Tipi | Geçmeli montaj |
|---|---|
| Montaj Konumu | herhangibir |
| Ürün Numarası | 2906286 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 20 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 20 pc |
| Satış Kodu | DKF |
| Ürün Kodu | DKF935 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4055626066936 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 14,4 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 14,4 g |
| Gümrük Tarife No | 85364900 |
| Menşe Ülke | AT |
| Eclass-13.0 | 27371601 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27371601 |
| ETIM 9.0 | EC001437 |
| UNSPSC 21.0 | 39122300 |
cUL Onaylı Onay kimliği: FILE E 228652 UL onaylı Onay kimliği: FILE E 228652
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,096 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..