.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, tek röle yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Tek röle; Çalışma Modu: 100% çalışma faktörü; Nominal Giriş Gerilimi U N: 24 V DC; Bağlantı Yöntemi: Fiş / lehim bağlantısı; Kontak Tipi: 2 enversör kontak.
| Ürün Tipi | Tek röle |
|---|---|
| Set İçeriği | 2903334 RIF-1-RPT-LDP-24DC/2X21 |
| Çalışma Modu | 100% çalışma faktörü |
| Mekanik Çalışma Ömrü | 3x 10 7 çevrim |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| İzolasyon | Ana izolasyon |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Veri Yönetimi Durumu | |
| Son Veri Yönetimi Tarihi | 15.01.2026 |
| Elektriksel Çalışma Ömrü | Diyagrama bkz |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 0,41 W |
| Test Gerilimi (Bobin/Kontak) | 5 kV AC (50 Hz, 1 dk) |
| Test Gerilimi (Kontak/Kontak) | 2,5 kV AC (50 Hz, 1 dk) |
| Test Gerilimi (Açık Kontak) | 1 kV (50 Hz, 1 dk) |
| Bobin Tarafı | |
| Nominal Giriş Gerilimi U N | 24 V DC |
|---|---|
| Giriş Gerilim Aralığı | 15,6 V DC ... 59,52 V DC |
| Sürücü Ve Fonksiyon | tek durumlu |
| Sürücü (Polarite) | polarizasyonsuz |
| U N 'De Tipik Giriş Akımı | 17 mA |
| Tipik Tepki Süresi | 7 ms |
| Tipik Bırakma Zamanı | 3 ms |
| Bobin Direnci | 1440 Ω ±10 % (20 °C'de) |
| Anahtarlama | |
| Kontak Tipi | 2 enversör kontak |
|---|---|
| Şalter Kontağı Tipi | Tek kontak |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 250 V AC/DC |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 5 V (10 mA) |
| Sürekli Sınır Akımı | 8 A |
| Maksimum Kalkış Akımı | 25 A (20 ms) |
| Min. Anahtarlama Akımı | 10 mA (5 V) |
| Kesme Seviyesi (Omik Yük) Maks. | 192 W (24 V DC) | 96 W (48 V DC) | 60 W (60 V DC için) | 44 W (110 V DC için) | 60 W (220 V DC için) | 2000 VA (250 V AC) |
| Anahtarlama Kapasitesi | 2 A (24 V (DC13)) | 0,2 A (250 V (DC-13)) | 3 A (24 V (AC15)) | 3 A (120 V (AC15)) | 3 A (250 V (AC15)) |
| UL 508 Uyarınca Motor Yükü | 1/4 HP, 120 V AC | 1/2 HP, 240 V AC |
| Bağlantı Yöntemi | Fiş / lehim bağlantısı |
|---|
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 12,7 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 29 mm |
| Derinlik | 15,7 mm |
| Renk | beyaz (RAL 9010) |
|---|
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıfı | RT III |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 85 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 85 °C |
| Tanımlama | ISA-S71.04. G3 Harsh Group | EN 60068-2-60 |
|---|
| Standartlar/Yönetmelikler | IEC 60664 | EN 50178 | EN 61810-1 |
|---|
| Montaj Açıklaması | Boşluk bırakmadan sıralanabilir (> 70 °C ≥ 2.5 mm) |
|---|---|
| Montaj Konumu | herhangibir |
| Ürün Numarası | 2961192 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 10 pc |
| Satış Kodu | DK6 |
| Ürün Kodu | DK6935 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918158019 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 15,62 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 15,94 g |
| Gümrük Tarife No | 85364190 |
| Menşe Ülke | AT |
| Eclass-13.0 | 27371601 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27371601 |
| ETIM 10.0 | EC001437 |
| UNSPSC 21.0 | 39122300 |
cUL Onaylı Onay kimliği: FILE E 228652 UL onaylı Onay kimliği: FILE E 228652 EAC Onay kimliği: RU*C-DE.*08.B.00010 UL onaylı Onay kimliği: FILE E 228652 VDE Zeichengenehmigung Onay kimliği: 40048281 VDE Zeichengenehmigung Onay kimliği: 40007758 cUL Onaylı Onay kimliği: FILE E 228652 cULus Onaylı Onay kimliği: E172140
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,1 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..