.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, köprü yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Köprü.
| Ürün Tipi | Köprü |
|---|
| Maksimum Yük Akımı | 32 A |
|---|
| Maksimum Yük Akımı | 32 A |
|---|
| Uzunluk | 500 mm |
|---|
| Renk | mavi (RAL 5015) |
|---|
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) (UL (Haz. Loc.)) | -40 °C ... 70 °C |
|---|---|
| UL, ABD / Kanada | |
| Tanımlama | Class I, Zone 2, AEx ec IIC T4 | Class I, Zone 2, Ex ec IIC Gc T4 X |
|---|---|
| Ürün Numarası | 2966692 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 1 pc |
| Satış Kodu | DK6 |
| Ürün Kodu | DK62Z1 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918130534 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 46,47 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 42,778 g |
| Gümrük Tarife No | 85366990 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27250303 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250303 |
| ETIM 10.0 | EC000489 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
GL Onay kimliği: 46016-03 HH cULus Listed Onay kimliği: E140324 cULus Listed Onay kimliği: E140324 cULus Listed Onay kimliği: E199827
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,179 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..