.png)
Tükendi
Gelince Haber VerAyırma plakası, 2 mm kalınlık, bir PLC röle dizisinin başına ve sonuna yerleştirilmelidir. Aynı zamanda grupların görsel olarak ayrımına, DIN VDE 0106-101'e uygun olarak farklı gerilimlerdeki komşu PLC rölelerin güvenli izolasyonuna, farklı potansiyellerdeki komşu köprülerin ayrımına ve 250 V'un üzerinde PLC rölelerin ayrımına da yarar, renk: Siyah.
Bu ürün, ayırma plakası yapısında olup PLC-INTERFACE ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Ayırma plakası; Ürün Gamı: PLC-INTERFACE.
| Ürün Tipi | Ayırma plakası |
|---|---|
| Ürün Gamı | PLC-INTERFACE |
| Montaj Tipi | DIN rayı montajı |
|---|
| Renk | siyah (RAL 9005) |
|---|
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 2 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 97,4 mm |
| Derinlik | 90 mm |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 85 °C |
|---|---|
| Ürün Numarası | 2966841 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 25 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 25 pc |
| Satış Kodu | DK6 |
| Ürün Kodu | DK62Z2 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918130664 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 15,617 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 12,151 g |
| Gümrük Tarife No | 85472000 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27371692 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27371692 |
| ETIM 10.0 | EC002586 |
| UNSPSC 21.0 | 39122300 |
GL Onay kimliği: 46016-03 HH cULus Listed Onay kimliği: E140324 cULus Listed Onay kimliği: E140324 cULus Listed Onay kimliği: E199827
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,126 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..