.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, ekran bağlantı kelepçesi yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Ekran bağlantı kelepçesi; Pin Aralığı: 17 mm; Bağlantı Yöntemi: Vidalı bağlantı Ek bilgi: Açıklama: Ekran bağlantı klemensleri kabloların/iletkenlerin gerginliğini azaltmak için kullanılmamalıdır. | Koruyucu iletken bağlantısı için kullanmayınız.
| Genel | |
| Açıklama | Ekran bağlantı klemensleri kabloların/iletkenlerin gerginliğini azaltmak için kullanılmamalıdır. | Koruyucu iletken bağlantısı için kullanmayınız. |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekran bağlantı kelepçesi |
|---|---|
| Pin Aralığı | 17 mm |
| Bağlantı Sayısı | 1 |
| Satır Sayısı | 1 |
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 0 W |
|---|---|
| Kontak Direnci | < 0,001 Ω |
| Topraklama Ayağı | Evet |
|---|---|
| Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
| Vida Yivi | M4 |
| Sıkma Torku | 0,8 ... 0,8 Nm |
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 17 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 19,5 mm |
| Derinlik | 59,3 mm |
| Pin Aralığı | 17 mm |
| Dış Boyutlar | |
| Dış Çap | 3 mm ... 14 mm |
| Renk | gümüşi |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Dış Kablo Çapı | 3 mm ... 14 mm |
|---|
| Mekanik Veriler | |
| Açık Yan Taraf | Hayır |
|---|---|
| Montaj Tipi | Nötr barası |
|---|
| Ürün Numarası | 3025176 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Satış Kodu | BE7 |
| Ürün Kodu | BE7512 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918130305 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 20,5 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 20,313 g |
| Gümrük Tarife No | 85369010 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27250309 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250309 |
| ETIM 10.0 | EC002020 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,072 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..