.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, geçmeli klemens, yapısında olup ST ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Geçmeli klemens,; Ürün Gamı: ST; Nominal Gerilim: 800 V; Nominal Kesit: 4 mm²; Bağlantı Yöntemi: Yaylı / geçme bağlantı; Nominal Akım: 32 A Ek bilgi: Genel: Akım ve gerilim kullanılan konnektör tarafından belirlenir.
| Genel | Akım ve gerilim kullanılan konnektör tarafından belirlenir. |
|---|
| Ürün Tipi | Geçmeli klemens, |
|---|---|
| Ürün Gamı | ST |
| Uygulama Alanı | Demiryolu endüstrisi | Makine mühendisliği | Sistem imalatı |
| Bağlantı Sayısı | 2 |
| Satır Sayısı | 1 |
| Potansiyeller | 1 |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Nominal Darbe Gerilimi | 6 kV |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 1,02 W |
| Kat Başına Bağlantı Sayısı | 2 |
|---|---|
| Nominal Kesit | 4 mm² |
| 1.kat Sol Bağlantı | |
| Bağlantı Yöntemi | Yaylı / geçme bağlantı |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 8 mm ... 10 mm |
| İç Silindirik Gösterge | A3 |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 61984 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,08 mm² ... 6 mm² |
| Kesit AWG | 28 ... 10 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti | 0,08 mm² ... 4 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] | 28 ... 12 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti Ultrasonik Sıkıştırılmış | 0,34 mm² ... 6 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] Ultrasonik Sıkıştırılmış | 22 ... 10 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 0,14 mm² ... 4 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 0,14 mm² ... 4 mm² |
| Aynı Kesite Sahip 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonlu TWIN Yüksük Bulunan | 0,5 mm² ... 1 mm² |
| Nominal Kesit Alanı | 4 mm² |
| Nominal Akım | 32 A |
| Maksimum Yük Akımı | 32 A (6 mm² iletken kesit alanı) |
| Nominal Gerilim | 800 V |
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 6,2 mm |
|---|---|
| Kapak Genişliği | 2,2 mm |
| Yükseklik | 55,8 mm |
| NS 35/7,5'Te Derinlik | 36,5 mm |
| NS 35/15'Te Derinlik | 44 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| İzolasyon Malzeme Grubu | I |
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| Soğukta Statik İzolasyon Malzemesi Uygulaması | -60 °C |
| Yalıtım Malzemesi Sıcaklık İndeksi (DIN EN 60216-1 (VDE 0304-21)) | 130 °C |
| Bağıl Yalıtım Malzemesi Sıcaklığı İndeksi (Elec.; UL 746 B) | 130 °C |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R22 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R23 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R24 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R26 | HL 1 - HL 3 |
| Kalorimetrik Isı Yayınımı NFPA 130 (ASTM E 1354) | 28 MJ/kg |
| Yüzey Yanmazlığı NFPA 130 (ASTM E 162) | geçti |
| Özel Optik Duman Yoğunluğu NFPA 130 (ASTM E 662) | geçti |
| Duman Gazı Zehirliliği NFPA 130 (SMP 800C) | geçti |
| Mekanik Veriler | |
| Açık Yan Taraf | Evet |
|---|---|
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -60 °C ... 100 °C (öz ısınma dahil maks. çalışma sıcaklığı aralığı, bkz. zayıflama eğrisi) |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -25 °C ... 60 °C (kısa süreli, 24 saati aşmaz, -60 °C ila +70 °C) |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Aktivasyon) | -5 °C ... 70 °C |
| İzin Verilen Nem (Çalışma) | 20 % ... 90 % |
| İzin Verilen Nem (Stok/Nakliye) | 30 % ... 70 % |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 61984 |
|---|
| Montaj Tipi | NS 35/7,5 | NS 35/15 |
|---|
| Ürün Numarası | 3042719 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 50 pc |
| Satış Kodu | BE2 |
| Ürün Kodu | BE2141 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918956035 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 7,925 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 7,898 g |
| Gümrük Tarife No | 85369010 |
| Menşe Ülke | PL |
| Eclass-13.0 | 27250117 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250117 |
| ETIM 10.0 | EC000897 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| B | |
| 600 V | 30 A / 28 - 10 |
|---|---|
| B | |
| 600 V | 30 A / 28 - 10 |
| Keine | |
| Yalnız Tek Telli Kablolar | 800 V / 0,2 - 4 | 800 V / 0,2 - 6 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,042 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..