.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, geçiş klemensi yapısında olup UT ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Geçiş klemensi; Ürün Gamı: UT; Nominal Gerilim: 1000 V; Nominal Kesit: 4 mm²; Bağlantı Yöntemi: Vidalı bağlantı; Nominal Akım: 32 A (4 mm² iletken kesit alanı) Ek bilgi: Açıklama: Havada bağlantıda, fiş bağlantısı ile elektriksel olarak iletken yüzeyler arasına bir yalıtım folyosu yerleştirilmelidir. | Akım ve gerilim kullanılan fiş tarafından belirlenir.
| Genel | |
| Açıklama | Havada bağlantıda, fiş bağlantısı ile elektriksel olarak iletken yüzeyler arasına bir yalıtım folyosu yerleştirilmelidir. | Akım ve gerilim kullanılan fiş tarafından belirlenir |
|---|---|
| Ürün Tipi | Geçiş klemensi |
|---|---|
| Ürün Gamı | UT |
| Uygulama Alanı | Demiryolu endüstrisi | Makine mühendisliği | Sistem imalatı | Proses endüstrisi |
| Bağlantı Sayısı | 2 |
| Satır Sayısı | 1 |
| Potansiyeller | 1 |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Nominal Darbe Gerilimi | 8 kV |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 1,02 W |
| Kat Başına Bağlantı Sayısı | 2 |
|---|---|
| Nominal Kesit | 4 mm² |
| Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
| Vida Yivi | M3 |
| Sıkma Torku | 0,6 ... 0,8 Nm |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 9 mm |
| İç Silindirik Gösterge | A4 |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60947-7-1 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,14 mm² ... 6 mm² |
| Kesit AWG | 26 ... 10 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti | 0,14 mm² ... 6 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] | 26 ... 10 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti Ultrasonik Sıkıştırılmış | 0,34 mm² ... 6 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] Ultrasonik Sıkıştırılmış | 22 ... 10 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 0,14 mm² ... 4 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 0,14 mm² ... 4 mm² |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Tek Damarlı | 0,14 mm² ... 1,5 mm² |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Çok Damarlı | 0,14 mm² ... 1,5 mm² |
| Aynı Kesitli 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonsuz TWIN Yüksük Bulunan | 0,14 mm² ... 1,5 mm² |
| Aynı Kesite Sahip 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonlu TWIN Yüksük Bulunan | 0,5 mm² ... 2,5 mm² |
| Nominal Kesit Alanı | 4 mm² |
| Nominal Akım | 32 A (4 mm² iletken kesit alanı) |
| Maksimum Yük Akımı | 41 A (6 mm² iletken kesit alanı) |
| Nominal Gerilim | 1000 V |
| Not | Not: Ürün sunumları, bağlantı kesitleri ve alüminyum kabloları bağlama bilgileri indirme alanından alınabilir. |
| Nominal Değerler (Atex/Iecex) | |
| Tanımlama | II 2 GD Ex eb IIC Gb |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklık Aralığı | -60 °C ... 110 °C |
| Ex-Sertifikalı Aksesuarlar | 3047028 D-UT 2,5/10 | 3047167 ATP-UT | 1205053 SZS 0,6X3,5 | 3022276 CLIPFIX 35-5 | 3022218 CLIPFIX 35 |
| Köprülerin Listesi | Geçmeli köprü / FBS 2-6 / 3030336 | Geçmeli köprü / FBS 3-6 / 3030242 | Geçmeli köprü / FBS 4-6 / 3030255 | Geçmeli köprü / FBS 5-6 / 3030349 | Geçmeli köprü / FBS 10-6 / 3030271 | Geçmeli köprü / FBS 20-6 / 3030365 | Geçmeli köprü / FBS 50-6 / 3032224 |
| Köprü Verisi | 27 A (4 mm²) |
| Ex Sıcaklık Artışı | 40 K (33,3 A / 4 mm²) |
| Köprü İle Köprülemek İçin | 690 V |
| - Bitişik Olmayan Klemenslerin Köprülenmesi | 352 V |
| - PE Terminal Bloğu İle Bitişik Olmayan Klemenslerin Köprülenmesi | 275 V |
| - Kapaklı Boydan Kesilme Köprüleme | 220 V |
| - Ayırma Plakalı Boydan Kesilme Köprüleme | 275 V |
| Nominal İzolasyon Gerilimi | 630 V |
| Çıkış | (sabit) |
| Ex Seviyesi Genel | |
| Anma Gerilimi | 690 V |
| Nominal Akım | 30 A |
| Maksimum Yük Akımı | 38 A |
| Kontak Direnci | 0,26 mΩ |
| Ex Bağlantı Bilgileri Genel | |
| Tork Aralığı | 0,6 Nm ... 0,8 Nm |
| Nominal Kesit | 4 mm² |
| Nominal Kesit AWG | 12 |
| Bağlantı Kapasitesi, Sabit | 0,14 mm² ... 6 mm² |
| Bağlantı Kapasitesi AWG | 26 ... 10 |
| Bağlantı Kapasitesi,esnek | 0,14 mm² ... 4 mm² |
| Bağlantı Kapasitesi AWG | 26 ... 12 |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Tek Damarlı | 0,14 mm² ... 1,5 mm² |
| AWG Tek Telli Aynı Kesite Sahip 2 Kablo | 26 ... 16 |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Çok Damarlı | 0,14 mm² ... 1,5 mm² |
| AWG Çok Telli Aynı Kesite Sahip 2 Kablo | 26 ... 16 |
| Genişlik | 6,2 mm |
|---|---|
| Kapak Genişliği | 2,2 mm |
| Yükseklik | 47,7 mm |
| Derinlik | 46,9 mm |
| NS 35/7,5'Te Derinlik | 47,5 mm |
| NS 35/15'Te Derinlik | 55 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| İzolasyon Malzeme Grubu | I |
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| Soğukta Statik İzolasyon Malzemesi Uygulaması | -60 °C |
| Bağıl Yalıtım Malzemesi Sıcaklığı İndeksi (Elec.; UL 746 B) | 130 °C |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R22 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R23 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R24 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R26 | HL 1 - HL 3 |
| Yüzey Yanmazlığı NFPA 130 (ASTM E 162) | geçti |
| Özel Optik Duman Yoğunluğu NFPA 130 (ASTM E 662) | geçti |
| Duman Gazı Zehirliliği NFPA 130 (SMP 800C) | geçti |
| Aşırı Gerilim Testi | |
| Test Gerilimi Set Değeri | 9,8 kV |
|---|---|
| Sonuç | Test geçildi |
| Sıcaklık Artış Testi | |
| Gereksinim Sıcaklık Artış Testi | Sıcaklık artışı ≤ 45 K |
| Test Geçildi | |
| Kısa Süreli Dayanım Akımı 4 Mm² | 0,48 kA |
| Kısa Süreli Dayanım Akımı 6 Mm² | 0,72 kA |
| Güç Frekansı Dayanım Gerilimi | |
| Test Gerilimi Set Değeri | 2,2 kV |
| Mekanik Veriler | |
| Açık Yan Taraf | Evet |
|---|---|
| Mekanik Kuvvet | |
| Sonuç | Test geçildi |
|---|---|
| Taşıyıcıdaki Ek | |
| DIN Rayı/Befestigungsauflage | NS 35 |
| Test Kuvveti Set Değeri | 1 N |
| İletken Hasarı Ve Gevşemesi İçin Test | |
| Dönme Hızı | 10 dev/dak |
| Devir | 135 |
| Kablo Kesiti/Ağırlık | 0,14 mm 2 /0,2 kg | 4 mm²/0,9 kg | 6 mm 2 /1.4 kg |
| İğne Ucu Alevi Testi | |
| İfşa Süresi | 30 s |
|---|---|
| Sonuç | Test geçildi |
| Osilasyon/Geniş Bant Gürültüsü | |
| Spesifikasyon | EN 50155:2021-07 |
| Spektrum | Hizmet ömrü testi 2. kategori, sınıf B, boji üzerinde |
| Frekans | f 1 = 5 Hz ila f 2 = 250 Hz |
| ASD Seviyesi | 6,12 (m/s²)²/Hz |
| Hızlanma | 3,12g |
| Her Eksen İçin Test Süresi | 5 h |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri |
| Şoklar | |
| Spesifikasyon | DIN EN 50155 (VDE 0115-200):2008-03 |
| Pals Şekli | Yarı sinüs eğrisi |
| Hızlanma | 30g |
| Şok Süresi | 18 ms |
| Her Yön İçin Şok Sayısı | 3 |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri (pozitif ve negatif) |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -60 °C ... 110 °C (Kendinden ısınma dahil çalışma sıcaklığı aralığı; maks. kısa süreli çalışma sıcaklığı, bkz. RTI Elec.) |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -25 °C ... 60 °C (kısa süreli, 24 saati aşmaz, -60 °C ila +70 °C) |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Aktivasyon) | -5 °C ... 70 °C |
| İzin Verilen Nem (Çalışma) | 20 % ... 90 % |
| İzin Verilen Nem (Stok/Nakliye) | 30 % ... 70 % |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60947-7-1 |
|---|
| Montaj Tipi | NS 35/7,5 | NS 35/15 |
|---|
| Ürün Numarası | 3044102 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 50 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 50 pc |
| Satış Kodu | BE1 |
| Ürün Kodu | BE1111 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918960391 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 9,428 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 8,9 g |
| Gümrük Tarife No | 85369010 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27250101 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250101 |
| ETIM 10.0 | EC000897 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| Keine | |
| 1000 V | 32 A / 0,2 - 4 |
|---|---|
| B | |
| Fabrika Kablolaması | 600 V / 40 A / 26 - 10 |
| 600 V | 30 A / 26 - 10 |
| Çoklu Kablo Bağlantısı | 600 V / 30 A / 26 - 14 |
| Keine | |
| 1000 V | 32 A / 0,2 - 4 |
| Keine | |
| Yalnız Tek Telli Kablolar | 690 V / 30 A / 0,14 - 4 | 690 V / 38 A / 0,14 - 6 |
| B | |
| 600 V | 30 A / 26 - 10 |
| Keine | |
| Yalnız Tek Telli Kablolar | 690 V / 30 A / 0,14 - 4 | 690 V / 38 A / 0,14 - 6 |
| B | |
| 600 V | 30 A / 26 - 10 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 6(c) |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-50 Bir parçayla ilgili Çin RoHS beyanı tablosu, "Üretici Beyanı" altında ilgili parça için indirme merkezinde bulunabilir. EFUP-Eye sahip tüm parçalar için, Çin RoHS beyanı tablosu düzenlenmez ve istenmez. |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | Lead (CAS: 7439-92-1) |
| SCIP | 3b6267ae-d7e8-4e21-aa3d-d5972afa9a74 |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,021 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..