.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, geçiş klemensi yapısında olup UT ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Geçiş klemensi; Ürün Gamı: UT; Nominal Gerilim: 1000 V; Nominal Kesit: 35 mm²; Bağlantı Yöntemi: Vidalı bağlantı; Nominal Akım: 125 A Ek bilgi: Açıklama: Havada bağlantıda, fiş bağlantısı ile elektriksel olarak iletken yüzeyler arasına bir yalıtım folyosu yerleştirilmelidir. | Akım ve gerilim kullanılan fiş tarafından belirlenir | Çok telli kabloların güvenilir teması için çok telli kabloların çözülmesi önerilir.
| Genel | |
| Açıklama | Havada bağlantıda, fiş bağlantısı ile elektriksel olarak iletken yüzeyler arasına bir yalıtım folyosu yerleştirilmelidir. | Akım ve gerilim kullanılan fiş tarafından belirlenir | Çok telli kabloların güvenilir teması için çok telli kabloların çözülmesi önerilir. |
|---|---|
| Ürün Tipi | Geçiş klemensi |
|---|---|
| Ürün Gamı | UT |
| Uygulama Alanı | Demiryolu endüstrisi | Makine mühendisliği | Sistem imalatı | Proses endüstrisi |
| Bağlantı Sayısı | 2 |
| Satır Sayısı | 1 |
| Potansiyeller | 1 |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Nominal Darbe Gerilimi | 8 kV |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 4,06 W |
| Kat Başına Bağlantı Sayısı | 2 |
|---|---|
| Nominal Kesit | 35 mm² |
| Seviye 1 Üstte 1 Altta 1 | |
| Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
| Vida Yivi | M6 |
| Sıkma Torku | 3,2 ... 3,7 Nm |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 18 mm |
| İç Silindirik Gösterge | B9 |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60947-7-1 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 1,5 mm² ... 50 mm² |
| Kesit AWG | 14 ... 0 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti | 1,5 mm² ... 50 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] | 14 ... 0 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 1,5 mm² ... 35 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 1,5 mm² ... 35 mm² |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Tek Damarlı | 1,5 mm² ... 16 mm² |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Çok Damarlı | 1,5 mm² ... 10 mm² |
| Aynı Kesitli 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonsuz TWIN Yüksük Bulunan | 1,5 mm² ... 10 mm² |
| Aynı Kesite Sahip 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonlu TWIN Yüksük Bulunan | 1,5 mm² ... 16 mm² |
| Nominal Kesit Alanı | 35 mm² |
| Nominal Akım | 125 A |
| Maksimum Yük Akımı | 150 A (50 mm² iletken kesit alanı) |
| Nominal Gerilim | 1000 V |
| Not | Not: Ürün sunumları, bağlantı kesitleri ve alüminyum kabloları bağlama bilgileri indirme alanından alınabilir. |
| Nominal Değerler (Atex/Iecex) | |
| Tanımlama | II 2 GD Ex eb IIC Gb |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklık Aralığı | -60 °C ... 110 °C |
| Ex-Sertifikalı Aksesuarlar | 1205079 SZS 1,0X6,5 VDE | 3022276 CLIPFIX 35-5 | 3022218 CLIPFIX 35 |
| Köprülerin Listesi | Geçmeli köprü / FBS 2-16 / 3005963 |
| Köprü Verisi | 98,5 A (35 mm²) |
| Ex Sıcaklık Artışı | 40 K (133,6 A / 35 mm²) |
| Köprü İle Köprülemek İçin | 690 V |
| Nominal İzolasyon Gerilimi | 630 V |
| Çıkış | (sabit) |
| Ex Seviyesi Genel | |
| Anma Gerilimi | 690 V |
| Nominal Akım | 123 A |
| Maksimum Yük Akımı | 129 A |
| Kontak Direnci | 0,08 mΩ |
| Ex Bağlantı Bilgileri Genel | |
| Tork Aralığı | 3,2 Nm ... 3,7 Nm |
| Nominal Kesit | 35 mm² |
| Nominal Kesit AWG | 2 |
| Bağlantı Kapasitesi, Sabit | 1,5 mm² ... 50 mm² |
| Bağlantı Kapasitesi AWG | 16 ... 1/0 |
| Bağlantı Kapasitesi,esnek | 1,5 mm² ... 35 mm² |
| Bağlantı Kapasitesi AWG | 16 ... 2 |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Tek Damarlı | 1,5 mm² ... 16 mm² |
| AWG Tek Telli Aynı Kesite Sahip 2 Kablo | 16 ... 6 |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Çok Damarlı | 1,5 mm² ... 10 mm² |
| AWG Çok Telli Aynı Kesite Sahip 2 Kablo | 16 ... 8 |
| Genişlik | 16 mm |
|---|---|
| Kapak Genişliği | 2,2 mm |
| Yükseklik | 61,2 mm |
| Derinlik | 65,1 mm |
| NS 35/7,5'Te Derinlik | 65,7 mm |
| NS 35/15'Te Derinlik | 73,2 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| İzolasyon Malzeme Grubu | I |
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| Soğukta Statik İzolasyon Malzemesi Uygulaması | -60 °C |
| Bağıl Yalıtım Malzemesi Sıcaklığı İndeksi (Elec.; UL 746 B) | 130 °C |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R22 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R23 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R24 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R26 | HL 1 - HL 3 |
| Yüzey Yanmazlığı NFPA 130 (ASTM E 162) | geçti |
| Özel Optik Duman Yoğunluğu NFPA 130 (ASTM E 662) | geçti |
| Duman Gazı Zehirliliği NFPA 130 (SMP 800C) | geçti |
| Aşırı Gerilim Testi | |
| Test Gerilimi Set Değeri | 9,8 kV |
|---|---|
| Sonuç | Test geçildi |
| Sıcaklık Artış Testi | |
| Gereksinim Sıcaklık Artış Testi | Sıcaklık artışı ≤ 45 K |
| Kısa Süreli Dayanım Akımı 35 Mm² | 4,2 kA |
| Güç Frekansı Dayanım Gerilimi | |
| Test Gerilimi Set Değeri | 2,2 kV |
| Mekanik Veriler | |
| Açık Yan Taraf | Hayır |
|---|---|
| Mekanik Kuvvet | |
| Sonuç | Test geçildi |
|---|---|
| Taşıyıcıdaki Ek | |
| DIN Rayı/Befestigungsauflage | NS 35 |
| Test Kuvveti Set Değeri | 10 N |
| İletken Hasarı Ve Gevşemesi İçin Test | |
| Dönme Hızı | 10 dev/dak |
| Devir | 135 |
| Kablo Kesiti/Ağırlık | 1.5 mm 2 /0.4 kg | 35 mm 2 /6,8 kg | 50 mm² / 9.5 kg |
| İğne Ucu Alevi Testi | |
| İfşa Süresi | 30 s |
|---|---|
| Sonuç | Test geçildi |
| Osilasyon/Geniş Bant Gürültüsü | |
| Spesifikasyon | DIN EN 50155 (VDE 0115-200):2022-06 |
| Spektrum | Hizmet ömrü testi 2. kategori, sınıf B, boji üzerinde |
| Frekans | f 1 = 5 Hz ila f 2 = 250 Hz |
| ASD Seviyesi | 6,12 (m/s²)²/Hz |
| Hızlanma | 3,12g |
| Her Eksen İçin Test Süresi | 5 h |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri |
| Şoklar | |
| Spesifikasyon | DIN EN 50155 (VDE 0115-200):2008-03 |
| Pals Şekli | Yarı sinüs eğrisi |
| Hızlanma | 5g |
| Şok Süresi | 30 ms |
| Her Yön İçin Şok Sayısı | 3 |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri (pozitif ve negatif) |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -60 °C ... 110 °C (Kendinden ısınma dahil çalışma sıcaklığı aralığı; maks. kısa süreli çalışma sıcaklığı, bkz. RTI Elec.) |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -25 °C ... 60 °C (kısa süreli, 24 saati aşmaz, -60 °C ila +70 °C) |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Aktivasyon) | -5 °C ... 70 °C |
| İzin Verilen Nem (Çalışma) | 20 % ... 90 % |
| İzin Verilen Nem (Stok/Nakliye) | 30 % ... 70 % |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60947-7-1 |
|---|
| Montaj Tipi | NS 35/7,5 | NS 35/15 |
|---|
| Ürün Numarası | 3044225 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 50 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 50 pc |
| Satış Kodu | BE1 |
| Ürün Kodu | BE1111 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918977559 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 57,14 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 57,14 g |
| Gümrük Tarife No | 85369010 |
| Menşe Ülke | PL |
| Eclass-13.0 | 27250101 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250101 |
| ETIM 10.0 | EC000897 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| Keine | |
| 1000 V | 125 A / 1,5 - 35 |
|---|---|
| B | |
| 600 V | 150 A / 14 - 1/0 |
| Çoklu Kablo Bağlantısı | 600 V / 150 A / 14 |
| Keine | |
| 1000 V | 125 A / 1,5 - 35 |
| Keine | |
| Yalnız Tek Telli Kablolar | 690 V / 123 A / 1,5 - 35 | 690 V / 129 A / 1,5 - 50 |
| Keine | |
| 600 V | 150 A / 14 - 1/0 |
| Keine | |
| Yalnız Tek Telli Kablolar | 690 V / 123 A / 1,5 - 35 | 690 V / 129 A / 1,5 - 50 |
| Keine | |
| 600 V | 150 A / 14 - 1/0 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,55 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..