.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, geçiş klemensi yapısında olup TB ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Geçiş klemensi; Ürün Gamı: TB; Nominal Gerilim: 800 V; Nominal Kesit: 10 mm²; Bağlantı Yöntemi: Vidalı bağlantı; Nominal Akım: 57 A.
| Ürün Tipi | Geçiş klemensi |
|---|---|
| Ürün Gamı | TB |
| Bağlantı Sayısı | 2 |
| Satır Sayısı | 1 |
| Potansiyeller | 1 |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Nominal Darbe Gerilimi | 8 kV |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 1,82 W |
| Kat Başına Bağlantı Sayısı | 2 |
|---|---|
| Nominal Kesit | 10 mm² |
| Nominal Kesit AWG | 6 |
| Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
| Vida Yivi | M4 |
| Sıkma Torku | 1,4 ... 1,5 Nm |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 10 mm |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60947-7-1 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 1,5 mm² ... 16 mm² |
| Kesit AWG | 14 ... 6 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti | 1,5 mm² ... 10 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] | 16 ... 8 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 1,5 mm² ... 10 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 1,5 mm² ... 6 mm² |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Tek Damarlı | 0,5 mm² ... 4 mm² |
| AWG Tek Telli Aynı Kesite Sahip 2 Kablo | 20 ... 10 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Çok Damarlı | 0,5 mm² ... 4 mm² |
| AWG Çok Telli Aynı Kesite Sahip 2 Kablo | 20 ... 10 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Aynı Kesitli 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonsuz TWIN Yüksük Bulunan | 0,5 mm² ... 2,5 mm² |
| Nominal Kesit Alanı | 10 mm² |
| Nominal Akım | 57 A |
| Maksimum Yük Akımı | 57 A |
| Nominal Gerilim | 800 V |
| Genişlik | 10,2 mm |
|---|---|
| Kapak Genişliği | 1,8 mm |
| Yükseklik | 42,5 mm |
| NS 32'Te Derinlik | 52 mm |
| NS 35/7,5'Te Derinlik | 47 mm |
| NS 35/15'Te Derinlik | 54,5 mm |
| Renk | mavi (RAL 5015) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| İzolasyon Malzeme Grubu | I |
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| Mekanik Veriler | |
| Açık Yan Taraf | Evet |
|---|---|
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -60 °C ... 110 °C (Kendinden ısınma dahil çalışma sıcaklığı aralığı; maks. kısa süreli çalışma sıcaklığı, bkz. RTI Elec.) |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -25 °C ... 60 °C (kısa süreli, 24 saati aşmaz, -60 °C ila +70 °C) |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Aktivasyon) | -5 °C ... 70 °C |
| İzin Verilen Nem (Çalışma) | 20 % ... 90 % |
| İzin Verilen Nem (Stok/Nakliye) | 30 % ... 70 % |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60947-7-1 |
|---|
| Montaj Tipi | NS 35/7,5 | NS 35/15 | NS 32 |
|---|
| Ürün Numarası | 3057694 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 50 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 50 pc |
| Satış Kodu | BEK |
| Ürün Kodu | BEK211 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356648257 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 15,365 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 15,365 g |
| Gümrük Tarife No | 85369010 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27250101 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250101 |
| ETIM 9.0 | EC000897 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| B | |
| 600 V | 65 A / 16 - 6 |
|---|---|
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..