.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, topraklama klemensi yapısında olup TB ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Topraklama klemensi; Ürün Gamı: TB; Kutup Sayısı: 1; Nominal Kesit: 16 mm²; Bağlantı Yöntemi: Vidalı bağlantı Ek bilgi: Açıklama: Çok telli kabloların güvenilir teması için çok telli kabloların çözülmesi önerilir.
| Genel | |
| Açıklama | Çok telli kabloların güvenilir teması için çok telli kabloların çözülmesi önerilir. |
|---|---|
| Ürün Tipi | Topraklama klemensi |
|---|---|
| Ürün Gamı | TB |
| Kutup Sayısı | 1 |
| Bağlantı Sayısı | 2 |
| Satır Sayısı | 1 |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Nominal Darbe Gerilimi | 8 kV |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 2,43 W |
| Topraklama Ayağı | Evet |
|---|---|
| Kat Başına Bağlantı Sayısı | 2 |
| Nominal Kesit | 16 mm² |
| Nominal Kesit AWG | 6 |
| Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
| Vida Yivi | M5 |
| Not | Lütfen DIN raylarının akım taşıma kapasitesine dikkat edin. |
| Sıkma Torku | 2 ... 3 Nm |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 12 mm |
| İç Silindirik Gösterge | A7 |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60947-7-2 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 6 mm² ... 16 mm² |
| Kesit AWG | 8 ... 6 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti | 6 mm² ... 16 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] | 8 ... 6 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 6 mm² ... 16 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 6 mm² ... 16 mm² |
| Nominal Kesit Alanı | 16 mm² |
| Genişlik | 12,2 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 51 mm |
| NS 35/7,5'Te Derinlik | 50,5 mm |
| NS 35/15'Te Derinlik | 58 mm |
| Renk | yeşil-sarı |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| İzolasyon Malzeme Grubu | I |
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| Soğukta Statik İzolasyon Malzemesi Uygulaması | -60 °C |
| Bağıl Yalıtım Malzemesi Sıcaklığı İndeksi (Elec.; UL 746 B) | 130 °C |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R22 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R23 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R24 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R26 | HL 1 - HL 3 |
| Yüzey Yanmazlığı NFPA 130 (ASTM E 162) | geçti |
| Özel Optik Duman Yoğunluğu NFPA 130 (ASTM E 662) | geçti |
| Duman Gazı Zehirliliği NFPA 130 (SMP 800C) | geçti |
| Kısa Süreli Dayanım Akımı 16 Mm² | 1,92 kA |
|---|---|
| Sonuç | Test geçildi |
| Genel | |
| Klemens Montajı | 1,5 Nm ... 1,8 Nm (Tespit vidalı PE ayağı, M4) |
|---|---|
| Mekanik Veriler | |
| Açık Yan Taraf | Hayır |
| İğne Ucu Alevi Testi | |
| İfşa Süresi | 30 s |
|---|---|
| Sonuç | Test geçildi |
| Osilasyon/Geniş Bant Gürültüsü | |
| Spesifikasyon | DIN EN 50155 (VDE 0115-200):2022-06 |
| Spektrum | Hizmet ömrü testi 2. kategori, sınıf B, boji üzerinde |
| Frekans | f 1 = 5 Hz ila f 2 = 250 Hz |
| ASD Seviyesi | 6,12 (m/s²)²/Hz |
| Hızlanma | 3,12g |
| Her Eksen İçin Test Süresi | 5 h |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri |
| Şoklar | |
| Pals Şekli | Yarı sinüs eğrisi |
| Hızlanma | 30g |
| Şok Süresi | 18 ms |
| Her Yön İçin Şok Sayısı | 3 |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri (pozitif ve negatif) |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -60 °C ... 110 °C (Kendinden ısınma dahil çalışma sıcaklığı aralığı; maks. kısa süreli çalışma sıcaklığı, bkz. RTI Elec.) |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -25 °C ... 60 °C (kısa süreli, 24 saati aşmaz, -60 °C ila +70 °C) |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Aktivasyon) | -5 °C ... 70 °C |
| İzin Verilen Nem (Çalışma) | 20 % ... 90 % |
| İzin Verilen Nem (Stok/Nakliye) | 30 % ... 70 % |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60947-7-2 |
|---|
| Montaj Tipi | NS 35/7,5 | NS 35/15 |
|---|---|
| Klemens Montajı | 1,5 Nm ... 1,8 Nm (Tespit vidalı PE ayağı, M4) |
| Ürün Numarası | 3059896 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 50 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 50 pc |
| Satış Kodu | BEK |
| Ürün Kodu | BEK221 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356643580 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 49,6 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 48,73 g |
| Gümrük Tarife No | 85369010 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27250103 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250103 |
| ETIM 9.0 | EC000901 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..