.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, çok katlı klemens yapısında olup PT ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Çok katlı klemens; Ürün Gamı: PT; Nominal Gerilim: 500 V; Nominal Kesit: 2,5 mm²; Bağlantı Yöntemi: Push-in bağlantı; Nominal Akım: 22 A (2.5 mm² kablo kesitli).
| Ürün Tipi | Çok katlı klemens |
|---|---|
| Ürün Gamı | PT |
| Uygulama Alanı | Demiryolu endüstrisi | Makine mühendisliği | Sistem imalatı | Proses endüstrisi |
| Bağlantı Sayısı | 4 |
| Satır Sayısı | 2 |
| Potansiyeller | 2 |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Nominal Darbe Gerilimi | 6 kV |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 0,77 W |
| Kat Başına Bağlantı Sayısı | 2 |
|---|---|
| Nominal Kesit | 2,5 mm² |
| Nominal Kesit AWG | 12 |
| 1. Ve 2. Kat | |
| Bağlantı Yöntemi | Push-in bağlantı |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 8 mm ... 10 mm |
| İç Silindirik Gösterge | A4 |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60947-7-1 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,14 mm² ... 4 mm² |
| Kesit AWG | 26 ... 12 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti | 0,14 mm² ... 4 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] | 26 ... 12 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 0,14 mm² ... 2,5 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 0,14 mm² ... 2,5 mm² |
| Çok Telli Kablo Kesiti (Aynı Kesite Sahip 2 Kablo, TWIN Yüksüklü Ve Plastik Kılıflı) | 0,5 mm² |
| Aynı Kesite Sahip 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonlu TWIN Yüksük Bulunan | 0,5 mm² |
| Nominal Kesit Alanı | 2,5 mm² |
| Nominal Akım | 22 A (2.5 mm² kablo kesitli) |
| Maksimum Yük Akımı | 26 A (4 mm² iletken kesiti bulunan, tek telli) |
| Nominal Gerilim | 500 V |
| 1. Ve 2. Kat Doğrudan Geçmeli Bağlantı Kesiti | |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,34 mm² ... 4 mm² |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 0,34 mm² ... 2,5 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 0,34 mm² ... 2,5 mm² |
| Nominal Değerler (Atex/Iecex) | |
| Tanımlama | II 2 G Ex eb IIC Gb |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklık Aralığı (1) | -60 °C ... 85 °C |
| Çalışma Sıcaklık Aralığı (2) | -40 °C ... 110 °C |
| Ex-Sertifikalı Aksesuarlar | 3211634 D-PTTB 2,5 | 3030747 ATP-STTB 4 | 1204517 SZF 1-0,6X3,5 | 3022276 CLIPFIX 35-5 | 3022218 CLIPFIX 35 |
| Köprülerin Listesi | Geçmeli köprü / FBS 2-5 / 3030161 | Geçmeli köprü / FBS 3-5 / 3030174 | Geçmeli köprü / FBS 4-5 / 3030187 | Geçmeli köprü / FBS 5-5 / 3030190 | Geçmeli köprü / FBS 10-5 / 3030213 | Geçmeli köprü / FBS 20-5 / 3030226 | Geçmeli köprü / FBS 50-5 / 3038930 |
| Köprü Verisi | 16 A / 2,5 mm² |
| Ex Sıcaklık Artışı | 40 K (18 A / 2,5 mm²) |
| Köprü İle Köprülemek İçin | 440 V |
| - Bitişik Olmayan Klemenslerin Köprülenmesi | 352 V |
| - Boydan Kesilme Köprüleme | 166 V |
| - Kapaklı Boydan Kesilme Köprüleme | 352 V |
| - Ayırma Plakalı Boydan Kesilme Köprüleme | 440 V |
| Nominal İzolasyon Gerilimi | 400 V |
| Çıkış | (sabit) |
| Ex Seviyesi Genel | |
| Anma Gerilimi | 440 V |
| Nominal Akım | 18 A |
| Maksimum Yük Akımı | 22 A |
| Ex Bağlantı Bilgileri Genel | |
| Nominal Kesit | 2,5 mm² |
| Nominal Kesit AWG | 14 |
| Bağlantı Kapasitesi, Sabit | 0,14 mm² ... 4 mm² |
| Bağlantı Kapasitesi AWG | 26 ... 12 |
| Bağlantı Kapasitesi,esnek | 0,14 mm² ... 2,5 mm² |
| Bağlantı Kapasitesi AWG | 26 ... 14 |
| Ex Seviyesi Seviye 1 | |
| Kontak Direnci | 1,2 mΩ |
| Ex Seviyesi Seviye 2 | |
| Kontak Direnci | 0,92 mΩ |
| Genişlik | 5,2 mm |
|---|---|
| Kapak Genişliği | 2,2 mm |
| Yükseklik | 68 mm |
| Derinlik | 45,8 mm |
| NS 35/7,5'Te Derinlik | 47,5 mm |
| NS 35/15'Te Derinlik | 55 mm |
| Renk | mavi (RAL 5015) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| İzolasyon Malzeme Grubu | I |
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| Soğukta Statik İzolasyon Malzemesi Uygulaması | -60 °C |
| Yalıtım Malzemesi Sıcaklık İndeksi (DIN EN 60216-1 (VDE 0304-21)) | 130 °C |
| Bağıl Yalıtım Malzemesi Sıcaklığı İndeksi (Elec.; UL 746 B) | 130 °C |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R22 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R23 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R24 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R26 | HL 1 - HL 3 |
| Kalorimetrik Isı Yayınımı NFPA 130 (ASTM E 1354) | 28 MJ/kg |
| Yüzey Yanmazlığı NFPA 130 (ASTM E 162) | geçti |
| Özel Optik Duman Yoğunluğu NFPA 130 (ASTM E 662) | geçti |
| Duman Gazı Zehirliliği NFPA 130 (SMP 800C) | geçti |
| Mekanik Veriler | |
| Açık Yan Taraf | Evet |
|---|---|
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -60 °C ... 110 °C (Kendinden ısınma dahil çalışma sıcaklığı aralığı; maks. kısa süreli çalışma sıcaklığı, bkz. RTI Elec.) |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -25 °C ... 60 °C (kısa süreli, 24 saati aşmaz, -60 °C ila +70 °C) |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Aktivasyon) | -5 °C ... 70 °C |
| İzin Verilen Nem (Çalışma) | 20 % ... 90 % |
| İzin Verilen Nem (Stok/Nakliye) | 30 % ... 70 % |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60947-7-1 |
|---|
| Montaj Tipi | NS 35/7,5 | NS 35/15 |
|---|
| Ürün Numarası | 3210570 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 50 pc |
| Satış Kodu | BE2 |
| Ürün Kodu | BE2214 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356418997 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 10,706 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 10,2 g |
| Gümrük Tarife No | 85369010 |
| Menşe Ülke | PL |
| Eclass-13.0 | 27250102 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250102 |
| ETIM 10.0 | EC000897 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| B | |
| 300 V | 20 A / 26 - 12 |
|---|---|
| Keine | |
| 500 V | 22 A / 0,2 - 2,5 |
| B | |
| 300 V | 20 A / 26 - 12 |
| Keine | |
| 500 V | 22 A / 0,2 - 2,5 |
| Keine | |
| Yalnız Tek Telli Kablolar | 440 V / 18 A / 0,14 - 2,5 | 440 V / 22 A / 0,14 - 4 |
| Keine | |
| Yalnız Tek Telli Kablolar | 440 V / 18 A / 0,14 - 2,5 | 440 V / 22 A / 0,14 - 4 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 6,207 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..