.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, yüksek akım klemensi yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Yüksek akım klemensi; Nominal Gerilim: 1000 V; Nominal Kesit: 35 mm²; Bağlantı Yöntemi: PowerTurn bağlantısı; Nominal Akım: 125 A.
| Ürün Tipi | Yüksek akım klemensi |
|---|---|
| Bağlantı Sayısı | 2 |
| Satır Sayısı | 1 |
| Potansiyeller | 1 |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Nominal Darbe Gerilimi | 8 kV |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 4,06 W |
| Kat Başına Bağlantı Sayısı | 2 |
|---|---|
| Nominal Kesit | 35 mm² |
| Nominal Kesit AWG | 2 |
| Bağlantı Yöntemi | PowerTurn bağlantısı |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 25 mm |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 2,5 mm² ... 35 mm² |
| Kesit AWG | 12 ... 2 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti | 2,5 mm² ... 35 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] | 12 ... 2 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 2,5 mm² ... 35 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 2,5 mm² ... 35 mm² |
| Nominal Kesit Alanı | 35 mm² |
| Nominal Akım | 125 A |
| Maksimum Yük Akımı | 125 A (35 mm² iletken kesit alanı) |
| Nominal Gerilim | 1000 V |
| Doğrudan Geçmeli Bağlantı Kesiti | |
| İletken Kesiti, Tek Telli [AWG] | 12 ... 2 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Nominal Değerler (Atex/Iecex) | |
| Tanımlama | II 2 GD Ex eb IIC Gb |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklık Aralığı | -60 °C ... 110 °C |
| Ex-Sertifikalı Aksesuarlar | 1206612 SZF 3-1,0X5,5 | 1201662 E/AL-NS 35 |
| Köprülerin Listesi | Geçmeli köprü / FBS 2-16 / 3005963 |
| Köprü Verisi | 89 A (25 mm²) |
| Ex Sıcaklık Artışı | 40 K (120 A/35 mm²) |
| Köprü İle Köprülemek İçin | 690 V |
| Nominal İzolasyon Gerilimi | 660 V |
| Çıkış | (sabit) |
| Ex Seviyesi Genel | |
| Anma Gerilimi | 690 V |
| Nominal Akım | 109 A |
| Maksimum Yük Akımı | 109 A |
| Kontak Direnci | 0,16 mΩ |
| Ex Bağlantı Bilgileri Genel | |
| Yüksük Uzunluğu | 25 mm |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 25 mm |
| Nominal Kesit | 35 mm² |
| Nominal Kesit AWG | 2 |
| Bağlantı Kapasitesi, Sabit | 2,5 mm² ... 35 mm² |
| Bağlantı Kapasitesi AWG | 12 ... 2 |
| Çok Damarlı İletken Kesit Alanı, Plastik Kılıfsız Yüksüklü, Min. | 6 mm² |
| Çok Damarlı İletken Kesit Alanı, Plastik Kılıfsız Yüksüklü, Maks. | 35 mm² |
| Genişlik | 16 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 91,6 mm |
| NS 35/7,5'Te Derinlik | 69,8 mm |
| NS 35/15'Te Derinlik | 77,3 mm |
| Renk | mavi (RAL 5015) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| İzolasyon Malzeme Grubu | I |
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| Soğukta Statik İzolasyon Malzemesi Uygulaması | -60 °C |
| Bağıl Yalıtım Malzemesi Sıcaklığı İndeksi (Elec.; UL 746 B) | 130 °C |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R22 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R23 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R24 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R26 | HL 1 - HL 3 |
| Yüzey Yanmazlığı NFPA 130 (ASTM E 162) | geçti |
| Özel Optik Duman Yoğunluğu NFPA 130 (ASTM E 662) | geçti |
| Duman Gazı Zehirliliği NFPA 130 (SMP 800C) | geçti |
| Mekanik Veriler | |
| Açık Yan Taraf | Hayır |
|---|---|
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -60 °C ... 110 °C (Kendinden ısınma dahil çalışma sıcaklığı aralığı; maks. kısa süreli çalışma sıcaklığı, bkz. RTI Elec.) |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -25 °C ... 60 °C (kısa süreli, 24 saati aşmaz, -60 °C ila +70 °C) |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Aktivasyon) | -5 °C ... 70 °C |
| İzin Verilen Nem (Çalışma) | 20 % ... 90 % |
| İzin Verilen Nem (Stok/Nakliye) | 30 % ... 70 % |
| Montaj Tipi | NS 35/15 |
|---|
| Ürün Numarası | 3212065 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Satış Kodu | BE2 |
| Ürün Kodu | BE2211 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356726023 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 91,6 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 83,49 g |
| Gümrük Tarife No | 85369010 |
| Menşe Ülke | PL |
| Eclass-13.0 | 27250101 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250101 |
| ETIM 10.0 | EC000897 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| B | |
| 600 V | 115 A / 14 - 2 |
|---|---|
| C | |
| 1000 V | 115 A / 14 - 2 |
| E | |
| 1000 V | 115 A / 14 - 2 |
| Keine | |
| Yalnız Tek Telli Kablolar | 690 V / 109 A / 2,5 - 35 |
| Yüksüklü Çok Telli | 690 V / 109 A / 6 - 35 |
| Keine | |
| Yalnız Tek Telli Kablolar | 690 V / 109 A / 2,5 - 35 |
| Yüksüklü Çok Telli | 690 V / 109 A / 6 - 35 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 1,211 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..