.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, topraklama klemensi yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Topraklama klemensi; Nominal Kesit: 35 mm²; Bağlantı Yöntemi: PowerTurn bağlantısı.
| Ürün Tipi | Topraklama klemensi |
|---|---|
| Bağlantı Sayısı | 2 |
| Satır Sayısı | 1 |
| Potansiyeller | 1 |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Nominal Darbe Gerilimi | 8 kV |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 4,06 W |
| Topraklama Ayağı | Evet |
|---|---|
| Kat Başına Bağlantı Sayısı | 2 |
| Nominal Kesit | 35 mm² |
| Nominal Kesit AWG | 2 |
| Bağlantı Yöntemi | PowerTurn bağlantısı |
| Not | >35 mm²/2 AWG kesitleri bağlamak için NS 35... uygun bir bakır veya alüminyum DIN rayı kullanın. |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 25 mm |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 2,5 mm² ... 35 mm² |
| Kesit AWG | 12 ... 2 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti | 2,5 mm² ... 35 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] | 12 ... 2 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 2,5 mm² ... 35 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 2,5 mm² ... 35 mm² |
| Nominal Kesit Alanı | 35 mm² |
| Doğrudan Geçmeli Bağlantı Kesiti | |
| İletken Kesiti, Tek Telli [AWG] | 12 ... 2 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Nominal Değerler (Atex/Iecex) | |
| Tanımlama | II 2 GD Ex eb IIC Gb |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklık Aralığı | -60 °C ... 110 °C |
| Ex-Sertifikalı Aksesuarlar | 1206612 SZF 3-1,0X5,5 | 1201662 E/AL-NS 35 |
| Çıkış | (sabit) |
| Ex Bağlantı Bilgileri Genel | |
| Yüksük Uzunluğu | 25 mm |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 25 mm |
| Nominal Kesit | 35 mm² |
| Nominal Kesit AWG | 2 |
| Bağlantı Kapasitesi, Sabit | 2,5 mm² ... 35 mm² |
| Bağlantı Kapasitesi AWG | 12 ... 2 |
| Çok Damarlı İletken Kesit Alanı, Plastik Kılıfsız Yüksüklü, Min. | 6 mm² |
| Çok Damarlı İletken Kesit Alanı, Plastik Kılıfsız Yüksüklü, Maks. | 35 mm² |
| Genişlik | 16 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 91,6 mm |
| NS 35/7,5'Te Derinlik | 69,8 mm |
| NS 35/15'Te Derinlik | 77,3 mm |
| Renk | yeşil-sarı |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| İzolasyon Malzeme Grubu | I |
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| Soğukta Statik İzolasyon Malzemesi Uygulaması | -60 °C |
| Yalıtım Malzemesi Sıcaklık İndeksi (DIN EN 60216-1 (VDE 0304-21)) | 125 °C |
| Bağıl Yalıtım Malzemesi Sıcaklığı İndeksi (Elec.; UL 746 B) | 130 °C |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R22 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R23 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R24 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R26 | HL 1 - HL 3 |
| Kalorimetrik Isı Yayınımı NFPA 130 (ASTM E 1354) | 27,5 MJ/kg |
| Yüzey Yanmazlığı NFPA 130 (ASTM E 162) | geçti |
| Özel Optik Duman Yoğunluğu NFPA 130 (ASTM E 662) | geçti |
| Duman Gazı Zehirliliği NFPA 130 (SMP 800C) | geçti |
| Mekanik Veriler | |
| Açık Yan Taraf | Hayır |
|---|---|
| Osilasyon/Geniş Bant Gürültüsü | |
| Spesifikasyon | DIN EN 50155 (VDE 0115-200):2008-03 |
|---|---|
| Spektrum | Hizmet ömrü testi 2. kategori, sınıf B, boji üzerinde |
| Frekans | f 1 = 5 Hz ila f 2 = 250 Hz |
| ASD Seviyesi | 6,12 (m/s²)²/Hz |
| Hızlanma | 3,12g |
| Her Eksen İçin Test Süresi | 5 h |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri |
| Sonuç | Test geçildi |
| Şoklar | |
| Pals Şekli | Yarı sinüs eğrisi |
| Hızlanma | 30g |
| Şok Süresi | 18 ms |
| Her Yön İçin Şok Sayısı | 3 |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri (pozitif ve negatif) |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -60 °C ... 110 °C (Kendinden ısınma dahil çalışma sıcaklığı aralığı; maks. kısa süreli çalışma sıcaklığı, bkz. RTI Elec.) |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -25 °C ... 60 °C (kısa süreli, 24 saati aşmaz, -60 °C ila +70 °C) |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Aktivasyon) | -5 °C ... 70 °C |
| İzin Verilen Nem (Çalışma) | 20 % ... 90 % |
| İzin Verilen Nem (Stok/Nakliye) | 30 % ... 70 % |
| Montaj Tipi | NS 35/15 |
|---|
| Ürün Numarası | 3212066 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Satış Kodu | BE2 |
| Ürün Kodu | BE2221 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356726030 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 127,4 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 116,7 g |
| Gümrük Tarife No | 85369010 |
| Menşe Ülke | PL |
| Eclass-13.0 | 27250103 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250103 |
| ETIM 10.0 | EC000901 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| Keine | |
| Yalnız Tek Telli Kablolar | 2,5 - 35 |
|---|---|
| Yüksüklü Çok Telli | 6 - 35 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 2,429 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..