.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, çok katlı klemens yapısında olup PT ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Çok katlı klemens; Ürün Gamı: PT; Nominal Gerilim: 500 V; Nominal Kesit: 1,5 mm²; Bağlantı Yöntemi: Push-in bağlantı; Nominal Akım: 15 A.
| Ürün Tipi | Çok katlı klemens |
|---|---|
| Ürün Gamı | PT |
| Uygulama Alanı | Demiryolu endüstrisi | Makine mühendisliği | Sistem imalatı |
| Bağlantı Sayısı | 6 |
| Satır Sayısı | 3 |
| Potansiyeller | 3 |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Nominal Darbe Gerilimi | 6 kV |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 0,56 W |
| Kat Başına Bağlantı Sayısı | 2 |
|---|---|
| Nominal Kesit | 1,5 mm² |
| Bağlantı Yöntemi | Push-in bağlantı |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 8 mm ... 10 mm |
| İç Silindirik Gösterge | A1 / B1 |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60947-7-1 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,14 mm² ... 1,5 mm² |
| Kesit AWG | 26 ... 16 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti | 0,14 mm² ... 1,5 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] | 26 ... 16 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti Ultrasonik Sıkıştırılmış | 0,34 mm² ... 1,5 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] Ultrasonik Sıkıştırılmış | 22 ... 16 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 0,14 mm² ... 1,5 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 0,14 mm² ... 1 mm² (AI-S 1-8 TQ yüksük, Sipariş No. 1200293 kullanılması tavsiye edilir) |
| Nominal Kesit Alanı | 1,5 mm² |
| Nominal Akım | 15 A |
| Maksimum Yük Akımı | 15 A |
| Nominal Gerilim | 500 V |
| Doğrudan Geçmeli Bağlantı Kesiti | |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,25 mm² ... 1,5 mm² |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 0,34 mm² ... 1,5 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 0,34 mm² ... 1 mm² |
| Genişlik | 3,5 mm |
|---|---|
| Kapak Genişliği | 2,2 mm |
| Yükseklik | 97,2 mm |
| Derinlik | 51,7 mm |
| NS 35/7,5'Te Derinlik | 53,2 mm |
| NS 35/15'Te Derinlik | 60,7 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| İzolasyon Malzeme Grubu | I |
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| Soğukta Statik İzolasyon Malzemesi Uygulaması | -60 °C |
| Bağıl Yalıtım Malzemesi Sıcaklığı İndeksi (Elec.; UL 746 B) | 130 °C |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R22 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R23 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R24 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R26 | HL 1 - HL 3 |
| Yüzey Yanmazlığı NFPA 130 (ASTM E 162) | geçti |
| Özel Optik Duman Yoğunluğu NFPA 130 (ASTM E 662) | geçti |
| Duman Gazı Zehirliliği NFPA 130 (SMP 800C) | geçti |
| Aşırı Gerilim Testi | |
| Test Gerilimi Set Değeri | 7,3 kV |
|---|---|
| Sonuç | Test geçildi |
| Sıcaklık Artış Testi | |
| Gereksinim Sıcaklık Artış Testi | Sıcaklık artışı ≤ 45 K |
| Kısa Süreli Dayanım Akımı 1,5 Mm² | 0,18 kA |
| Güç Frekansı Dayanım Gerilimi | |
| Test Gerilimi Set Değeri | 1,89 kV |
| Mekanik Veriler | |
| Açık Yan Taraf | Evet |
|---|---|
| Mekanik Kuvvet | |
| Sonuç | Test geçildi |
|---|---|
| Taşıyıcıdaki Ek | |
| DIN Rayı/Befestigungsauflage | NS 35 |
| Test Kuvveti Set Değeri | 1 N |
| İletken Hasarı Ve Gevşemesi İçin Test | |
| Dönme Hızı | 10 dev/dak |
| Devir | 135 |
| Kablo Kesiti/Ağırlık | 0,14 mm 2 /0,2 kg | 1.5 mm 2 /0.4 kg |
| Yaşlanma | |
| Sıcaklık Çevrimleri | 192 |
|---|---|
| Sonuç | Test geçildi |
| İğne Ucu Alevi Testi | |
| İfşa Süresi | 30 s |
| Osilasyon/Geniş Bant Gürültüsü | |
| Spesifikasyon | DIN EN 50155 (VDE 0115-200):2008-03 |
| Spektrum | Uzun ömürlü test kategorisi 1, sınıf B, gövdeye monte |
| Frekans | f 1 = 5 Hz - f 2 = 150 Hz arası |
| ASD Seviyesi | 1,857 (m/s²)²/Hz |
| Hızlanma | 0,8g |
| Her Eksen İçin Test Süresi | 5 h |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri |
| Şoklar | |
| Pals Şekli | Yarı sinüs eğrisi |
| Hızlanma | 5g |
| Şok Süresi | 30 ms |
| Her Yön İçin Şok Sayısı | 3 |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri (pozitif ve negatif) |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -60 °C ... 110 °C (Kendinden ısınma dahil çalışma sıcaklığı aralığı; maks. kısa süreli çalışma sıcaklığı, bkz. RTI Elec.) |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -25 °C ... 60 °C (kısa süreli, 24 saati aşmaz, -60 °C ila +70 °C) |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Aktivasyon) | -5 °C ... 70 °C |
| İzin Verilen Nem (Çalışma) | 20 % ... 90 % |
| İzin Verilen Nem (Stok/Nakliye) | 30 % ... 70 % |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60947-7-1 |
|---|
| Montaj Tipi | NS 35/7,5 | NS 35/15 |
|---|
| Ürün Numarası | 3213713 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 50 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 50 pc |
| Satış Kodu | BE2 |
| Ürün Kodu | BE2215 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356572484 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 12,02 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 11,957 g |
| Gümrük Tarife No | 85369010 |
| Menşe Ülke | PL |
| Eclass-13.0 | 27250102 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250102 |
| ETIM 10.0 | EC000897 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| B | |
| 300 V | 15 A / 26 - 14 |
|---|---|
| B | |
| 300 V | 15 A / 26 - 14 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,058 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..