.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, tesisat klemensi yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Tesisat klemensi; Nominal Gerilim: 400 V (faz iletkeni/faz iletkeni); Nominal Kesit: 2,5 mm²; Bağlantı Yöntemi: Push-in bağlantı; Nominal Akım: 24 A (4 mm² iletken kesit alanı).
| Ürün Tipi | Tesisat klemensi |
|---|---|
| Bağlantı Sayısı | 4 |
| Satır Sayısı | 3 |
| Potansiyeller | 2 |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Nominal Darbe Gerilimi | 4 kV | 6 kV |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 1,02 W |
| Kat Başına Bağlantı Sayısı | 2 |
|---|---|
| Nominal Kesit | 2,5 mm² |
| 1., 2. Ve 3. Kat | |
| Bağlantı Yöntemi | Push-in bağlantı |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 8 mm ... 10 mm |
| İç Silindirik Gösterge | A3 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,14 mm² ... 4 mm² |
| Kesit AWG | 26 ... 12 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti | 0,14 mm² ... 4 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] | 26 ... 12 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 0,14 mm² ... 2,5 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 0,14 mm² ... 2,5 mm² |
| Aynı Kesite Sahip 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonlu TWIN Yüksük Bulunan | 0,5 mm² |
| Nominal Kesit Alanı | 2,5 mm² |
| Nominal Akım | 24 A (4 mm² iletken kesit alanı) |
| Maksimum Yük Akımı | 30 A (4 mm² iletken kesitli ve 3-kut. klemens) |
| Nominal Gerilim | 400 V (faz iletkeni/faz iletkeni) |
| 1., 2. Ve 3. Kat Doğrudan Geçmeli Bağlantı Kesiti | |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,34 mm² ... 4 mm² |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 0,34 mm² ... 2,5 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 0,34 mm² ... 2,5 mm² |
| Genişlik | 5,2 mm |
|---|---|
| Kapak Genişliği | 2,2 mm |
| Yükseklik | 101 mm |
| Derinlik | 48,6 mm |
| NS 35/7,5'Te Derinlik | 50,5 mm |
| NS 35/15'Te Derinlik | 58 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| İzolasyon Malzeme Grubu | I |
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| Soğukta Statik İzolasyon Malzemesi Uygulaması | -60 °C |
| Yalıtım Malzemesi Sıcaklık İndeksi (DIN EN 60216-1 (VDE 0304-21)) | 125 °C |
| Bağıl Yalıtım Malzemesi Sıcaklığı İndeksi (Elec.; UL 746 B) | 130 °C |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R22 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R23 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R24 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R26 | HL 1 - HL 3 |
| Kalorimetrik Isı Yayınımı NFPA 130 (ASTM E 1354) | 27,5 MJ/kg |
| Yüzey Yanmazlığı NFPA 130 (ASTM E 162) | geçti |
| Özel Optik Duman Yoğunluğu NFPA 130 (ASTM E 662) | geçti |
| Duman Gazı Zehirliliği NFPA 130 (SMP 800C) | geçti |
| Aşırı Gerilim Testi | |
| Test Gerilimi Set Değeri | 7,3 kV |
|---|---|
| Sonuç | Test geçildi |
| Sıcaklık Artış Testi | |
| Gereksinim Sıcaklık Artış Testi | Sıcaklık artışı ≤ 45 K |
| Kısa Süreli Dayanım Akımı 4 Mm² | 0,48 kA |
| Güç Frekansı Dayanım Gerilimi | |
| Test Gerilimi Set Değeri | 1,89 kV |
| Mekanik Veriler | |
| Açık Yan Taraf | Evet |
|---|---|
| Mekanik Kuvvet | |
| Sonuç | Test geçildi |
|---|---|
| Taşıyıcıdaki Ek | |
| DIN Rayı/Befestigungsauflage | NS 35 |
| Test Kuvveti Set Değeri | 1 N |
| İletken Hasarı Ve Gevşemesi İçin Test | |
| Dönme Hızı | 10 dev/dak |
| Devir | 135 |
| Kablo Kesiti/Ağırlık | 0,14 mm 2 /0,2 kg | 4 mm²/0,9 kg |
| Yaşlanma | |
| Sıcaklık Çevrimleri | 192 |
|---|---|
| Sonuç | Test geçildi |
| İğne Ucu Alevi Testi | |
| İfşa Süresi | 30 s |
| Osilasyon/Geniş Bant Gürültüsü | |
| Spesifikasyon | DIN EN 50155 (VDE 0115-200):2008-03 |
| Spektrum | Uzun ömürlü test kategorisi 1, sınıf B, gövdeye monte |
| Frekans | f 1 = 5 Hz - f 2 = 150 Hz arası |
| ASD Seviyesi | 0,964 (m/s²)²/Hz |
| Hızlanma | 0,58g |
| Her Eksen İçin Test Süresi | 5 h |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri |
| Şoklar | |
| Pals Şekli | Yarı sinüs eğrisi |
| Hızlanma | 5g |
| Şok Süresi | 30 ms |
| Her Yön İçin Şok Sayısı | 3 |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri (pozitif ve negatif) |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -60 °C ... 110 °C (Kendinden ısınma dahil çalışma sıcaklığı aralığı; maks. kısa süreli çalışma sıcaklığı, bkz. RTI Elec.) |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -25 °C ... 60 °C (kısa süreli, 24 saati aşmaz, -60 °C ila +70 °C) |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Aktivasyon) | -5 °C ... 70 °C |
| İzin Verilen Nem (Çalışma) | 20 % ... 90 % |
| İzin Verilen Nem (Stok/Nakliye) | 30 % ... 70 % |
| Montaj Tipi | NS 35/7,5 | NS 35/15 |
|---|
| Ürün Numarası | 3213953 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 50 pc |
| Satış Kodu | BE2 |
| Ürün Kodu | BE2253 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356609586 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 14,548 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 13,824 g |
| Gümrük Tarife No | 85369010 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27250110 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250110 |
| ETIM 10.0 | EC001329 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| B | |
| 300 V | 20 A / 26 - 12 |
|---|---|
| Keine | |
| 400 V | 24 A / 0,2 - 4 |
| B | |
| 300 V | 20 A / 26 - 12 |
| Keine | |
| 400 V | 24 A / 0,2 - 4 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,091 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..