.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, çok katlı klemens yapısında olup UT ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Çok katlı klemens; Ürün Gamı: UT; Kutup Sayısı: 1; Nominal Gerilim: 500 V; Nominal Kesit: 2,5 mm²; Bağlantı Yöntemi: Vidalı bağlantı.
| Ürün Tipi | Çok katlı klemens |
|---|---|
| Ürün Gamı | UT |
| Kutup Sayısı | 1 |
| Bağlantı Sayısı | 6 |
| Satır Sayısı | 3 |
| Potansiyeller | 3 |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Nominal Darbe Gerilimi | 6 kV |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 0,77 W |
| Kat Başına Bağlantı Sayısı | 2 |
|---|---|
| Nominal Kesit | 2,5 mm² |
| Nominal Kesit AWG | 12 |
| Etage 1+2+3 | |
| Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
| Vida Yivi | M3 |
| Sıkma Torku | 0,5 ... 0,6 Nm |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 9 mm |
| İç Silindirik Gösterge | A3 |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60947-7-1 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,14 mm² ... 4 mm² |
| Kesit AWG | 26 ... 12 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti | 0,14 mm² ... 4 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] | 26 ... 12 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti Ultrasonik Sıkıştırılmış | 0,34 mm² ... 4 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] Ultrasonik Sıkıştırılmış | 22 ... 12 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 0,14 mm² ... 2,5 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 0,14 mm² ... 2,5 mm² |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Tek Damarlı | 0,14 mm² ... 1,5 mm² |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Çok Damarlı | 0,14 mm² ... 1,5 mm² |
| Aynı Kesitli 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonsuz TWIN Yüksük Bulunan | 0,14 mm² ... 1,5 mm² |
| Aynı Kesite Sahip 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonlu TWIN Yüksük Bulunan | 0,5 mm² ... 1,5 mm² |
| Nominal Kesit Alanı | 2,5 mm² |
| Nominal Akım | 19 A (2.5 mm² kablo kesitli) |
| Maksimum Yük Akımı | 24 A (4 mm² kesitli iletken kullanıldığında, bağlanan tüm iletkenlerin toplam akımı maksimum yük akımını aşmamalıdır.) |
| Nominal Gerilim | 500 V |
| Not | Not: Ürün sunumları, bağlantı kesitleri ve alüminyum kabloları bağlama bilgileri indirme alanından alınabilir. |
| Genişlik | 5,2 mm |
|---|---|
| Kapak Genişliği | 2,2 mm |
| Yükseklik | 90 mm |
| NS 35/7,5'Te Derinlik | 77,5 mm |
| NS 35/15'Te Derinlik | 85 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| İzolasyon Malzeme Grubu | I |
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| Soğukta Statik İzolasyon Malzemesi Uygulaması | -60 °C |
| Bağıl Yalıtım Malzemesi Sıcaklığı İndeksi (Elec.; UL 746 B) | 130 °C |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R22 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R23 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R24 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R26 | HL 1 - HL 3 |
| Yüzey Yanmazlığı NFPA 130 (ASTM E 162) | geçti |
| Özel Optik Duman Yoğunluğu NFPA 130 (ASTM E 662) | geçti |
| Duman Gazı Zehirliliği NFPA 130 (SMP 800C) | geçti |
| Mekanik Veriler | |
| Açık Yan Taraf | Evet |
|---|---|
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -60 °C ... 110 °C (Kendinden ısınma dahil çalışma sıcaklığı aralığı; maks. kısa süreli çalışma sıcaklığı, bkz. RTI Elec.) |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -25 °C ... 60 °C (kısa süreli, 24 saati aşmaz, -60 °C ila +70 °C) |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Aktivasyon) | -5 °C ... 70 °C |
| İzin Verilen Nem (Çalışma) | 20 % ... 90 % |
| İzin Verilen Nem (Stok/Nakliye) | 30 % ... 70 % |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60947-7-1 |
|---|
| Montaj Tipi | NS 35/7,5 | NS 35/15 |
|---|
| Ürün Numarası | 3214259 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 50 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 50 pc |
| Satış Kodu | BE1 |
| Ürün Kodu | BE1115 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356575409 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 25,34 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 25 g |
| Gümrük Tarife No | 85369010 |
| Menşe Ülke | PL |
| Eclass-13.0 | 27250102 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250102 |
| ETIM 10.0 | EC000897 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| B | |
| 300 V | 20 A / 26 - 12 |
|---|---|
| B | |
| 300 V | 20 A / 26 - 12 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 6(c) |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-50 Bir parçayla ilgili Çin RoHS beyanı tablosu, "Üretici Beyanı" altında ilgili parça için indirme merkezinde bulunabilir. EFUP-Eye sahip tüm parçalar için, Çin RoHS beyanı tablosu düzenlenmez ve istenmez. |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | Lead (CAS: 7439-92-1) |
| SCIP | a15bf94e-5141-4b89-b56d-1047cb128122 |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,085 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..