.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, profil kapak yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Profil kapak.
| Ürün Tipi | Profil kapak |
|---|
| Genişlik | 28,8 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 85,6 mm |
| Derinlik | 46,7 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| Malzeme | PA |
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| Soğukta Statik İzolasyon Malzemesi Uygulaması | -60 °C |
| Yalıtım Malzemesi Sıcaklık İndeksi (DIN EN 60216-1 (VDE 0304-21)) | 130 °C |
| Bağıl Yalıtım Malzemesi Sıcaklığı İndeksi (Elec.; UL 746 B) | 130 °C |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R22 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R23 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R24 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R26 | HL 1 - HL 3 |
| Kalorimetrik Isı Yayınımı NFPA 130 (ASTM E 1354) | 28 MJ/kg |
| Yüzey Yanmazlığı NFPA 130 (ASTM E 162) | geçti |
| Özel Optik Duman Yoğunluğu NFPA 130 (ASTM E 662) | geçti |
| Duman Gazı Zehirliliği NFPA 130 (SMP 800C) | geçti |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -60 °C ... 105 °C (maks. kısa süreli çalışma sıcaklığı RTI Elec.) |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -25 °C ... 60 °C (kısa süreli, 24 saati aşmaz, -60 °C ila +70 °C) |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Aktivasyon) | -5 °C ... 70 °C |
| İzin Verilen Nem (Stok/Nakliye) | 30 % ... 70 % |
| Ürün Numarası | 3247967 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Satış Kodu | BE1 |
| Ürün Kodu | BE1Z1X |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356586375 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 12,2 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 11,8 g |
| Gümrük Tarife No | 85389099 |
| Menşe Ülke | CN |
| Eclass-13.0 | 27141190 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250190 |
| ETIM 10.0 | EC002848 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..