.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, yüksek akım klemensi yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Yüksek akım klemensi; Kutup Sayısı: 1; Nominal Gerilim: 1000 V; Nominal Kesit: 50 mm²; Bağlantı Yöntemi: PowerTurn bağlantısı; Nominal Akım: 150 A.
| Ürün Tipi | Yüksek akım klemensi |
|---|---|
| Kutup Sayısı | 1 |
| Bağlantı Sayısı | 2 |
| Satır Sayısı | 1 |
| Potansiyeller | 1 |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Nominal Darbe Gerilimi | 8 kV |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 4,73 W |
| Kat Başına Bağlantı Sayısı | 2 |
|---|---|
| Nominal Kesit | 50 mm² |
| Nominal Kesit AWG | 2/0 |
| 1 Kat | |
| Bağlantı Yöntemi | PowerTurn bağlantısı |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 30 mm ... 32 mm |
| İç Silindirik Gösterge | A10 |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60947-7-1 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 10 mm² ... 70 mm² |
| Kesit AWG | 6 ... 2/0 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti | 10 mm² ... 70 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] | 6 ... 2/0 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 10 mm² ... 50 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 10 mm² ... 50 mm² |
| Tarak Köprülü Kesit Alanı, Tek Telli | 10 mm² ... 50 mm² |
| Tarak Köprülü Kesit Alanı, Çok Telli | 10 mm² ... 50 mm² |
| Cross-Section With İnsertion Bridge, Flexible, With Ferrule Without Plastic Sleeve | 10 mm² (50 mm²) |
| Cross-Section With İnsertion Bridge, Flexible, With Ferrule With Plastic Sleeve | 10 mm² ... 50 mm² |
| Nominal Akım | 150 A |
| Maksimum Yük Akımı | 150 A (70 mm² iletken kesit alanı) |
| Nominal Gerilim | 1000 V |
| 1 Kat Doğrudan Geçmeli Bağlantı Kesiti | |
| İletken Kesiti, Tek Telli [AWG] | 8 ... 2/0 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Nominal Değerler (Atex/Iecex) | |
| Tanımlama | II 2 GD Ex eb IIC Gb |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklık Aralığı | -60 °C ... 110 °C |
| Ex-Sertifikalı Aksesuarlar | 1206612 SZF 3-1,0X5,5 | 1201662 E/AL-NS 35 |
| Köprülerin Listesi | / EB 2-20/PT / 3260067 | / EB 3-20/PT / 3260068 |
| Köprü Verisi | 131 A (50 mm²) |
| Ex Sıcaklık Artışı | 40 K (147 A / 50 mm²) |
| Tarak Köprü İle Köprülemede | 1100 V |
| Nominal İzolasyon Gerilimi | 1000 V |
| Çıkış | (sabit) |
| Ex Seviyesi Genel | |
| Anma Gerilimi | 1100 V |
| Nominal Akım | 134 A |
| Maksimum Yük Akımı | 134 A |
| Kontak Direnci | 0,16 mΩ |
| Ex Bağlantı Bilgileri Genel | |
| Yüksük Uzunluğu | 30 mm ... 32 mm |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 30 mm |
| Nominal Kesit | 50 mm² |
| Nominal Kesit AWG | 1/0 |
| Bağlantı Kapasitesi, Sabit | 10 mm² ... 70 mm² |
| Bağlantı Kapasitesi AWG | 8 ... 2/0 |
| Çok Damarlı İletken Kesit Alanı, Plastik Kılıfsız Yüksüklü, Min. | 16 mm² |
| Çok Damarlı İletken Kesit Alanı, Plastik Kılıfsız Yüksüklü, Maks. | 50 mm² |
| Genişlik | 20 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 101 mm |
| NS 35/15'Te Derinlik | 105 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| İzolasyon Malzeme Grubu | I |
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| Soğukta Statik İzolasyon Malzemesi Uygulaması | -60 °C |
| Yalıtım Malzemesi Sıcaklık İndeksi (DIN EN 60216-1 (VDE 0304-21)) | 125 °C |
| Bağıl Yalıtım Malzemesi Sıcaklığı İndeksi (Elec.; UL 746 B) | 130 °C |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R22 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R23 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R24 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R26 | HL 1 - HL 3 |
| Kalorimetrik Isı Yayınımı NFPA 130 (ASTM E 1354) | 27,5 MJ/kg |
| Yüzey Yanmazlığı NFPA 130 (ASTM E 162) | geçti |
| Özel Optik Duman Yoğunluğu NFPA 130 (ASTM E 662) | geçti |
| Duman Gazı Zehirliliği NFPA 130 (SMP 800C) | geçti |
| Aşırı Gerilim Testi | |
| Test Gerilimi Set Değeri | 9,8 kV |
|---|---|
| Sonuç | Test geçildi |
| Sıcaklık Artış Testi | |
| Gereksinim Sıcaklık Artış Testi | Sıcaklık artışı ≤ 45 K |
| Kısa Süreli Dayanım Akımı 50 Mm² | 6 kA |
| Mekanik Veriler | |
| Açık Yan Taraf | Hayır |
|---|---|
| Mekanik Kuvvet | |
| Sonuç | Test geçildi |
|---|---|
| Taşıyıcıdaki Ek | |
| DIN Rayı/Befestigungsauflage | NS 35 |
| Test Kuvveti Set Değeri | 10 N |
| İletken Hasarı Ve Gevşemesi İçin Test | |
| Dönme Hızı | 10 dev/dak |
| Devir | 135 |
| Kablo Kesiti/Ağırlık | 10 mm 2 /2 kg | 50 mm² / 9.5 kg | 70 mm²/10,4 kg |
| Yaşlanma | |
| Sıcaklık Çevrimleri | 192 |
|---|---|
| Sonuç | Test geçildi |
| İğne Ucu Alevi Testi | |
| İfşa Süresi | 30 s |
| Osilasyon/Geniş Bant Gürültüsü | |
| Spesifikasyon | DIN EN 50155 (VDE 0115-200):2008-03 |
| Spektrum | Hizmet ömrü testi 2. kategori, sınıf B, boji üzerinde |
| Frekans | f 1 = 5 Hz ila f 2 = 250 Hz |
| ASD Seviyesi | 6,12 (m/s²)²/Hz |
| Hızlanma | 3,12g |
| Her Eksen İçin Test Süresi | 5 h |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri |
| Şoklar | |
| Pals Şekli | Yarı sinüs eğrisi |
| Hızlanma | 30g |
| Şok Süresi | 18 ms |
| Her Yön İçin Şok Sayısı | 3 |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri (pozitif ve negatif) |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -60 °C ... 110 °C (Kendinden ısınma dahil çalışma sıcaklığı aralığı; maks. kısa süreli çalışma sıcaklığı, bkz. RTI Elec.) |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -25 °C ... 60 °C (kısa süreli, 24 saati aşmaz, -60 °C ila +70 °C) |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Aktivasyon) | -5 °C ... 70 °C |
| İzin Verilen Nem (Çalışma) | 20 % ... 90 % |
| İzin Verilen Nem (Stok/Nakliye) | 30 % ... 70 % |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60947-7-1 |
|---|
| Montaj Tipi | NS 35/15 |
|---|
| Ürün Numarası | 3260050 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 10 pc |
| Satış Kodu | BE2 |
| Ürün Kodu | BE2211 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356998000 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 158,6 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 152 g |
| Gümrük Tarife No | 85369010 |
| Menşe Ülke | PL |
| Eclass-13.0 | 27250101 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250101 |
| ETIM 10.0 | EC000897 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| B | |
| 600 V | 140 A / 8 - 1/0 |
|---|---|
| C | |
| 1000 V | 140 A / 8 - 1/0 |
| E | |
| 1000 V | 140 A / 8 - 1/0 |
| Keine | |
| Yalnız Tek Telli Kablolar | 1100 V / 134 A / 10 - 70 |
| Yüksüklü Çok Telli | 1100 V / 134 A / 16 - 50 |
| Keine | |
| 1100 V | 134 A |
| Yalnız Tek Telli Kablolar | 1100 V / 134 A |
| Yüksüklü Çok Telli | 1100 V / 134 A |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 1,983 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..