.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, ek yapma klemensi yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Ek yapma klemensi; Nominal Kesit: 4 mm²; Bağlantı Yöntemi: Vidalı bağlantı.
| Ürün Tipi | Ek yapma klemensi |
|---|---|
| Bağlantı Sayısı | 1 |
| Satır Sayısı | 1 |
| Maksimum Yük Akımı | 41 A |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 1,02 W |
| Nominal Akım I N | 32 A |
| Nötr Barasının Akım Taşıma Kapasitesi | 140 A |
| Nominal Kesit | 4 mm² |
|---|---|
| Maksimum Yük Akımı | 41 A |
| Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
| Vida Yivi | M4 |
| Sıkma Torku | 1,5 ... 1,8 Nm |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 16 mm |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60947-7-1 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,5 mm² ... 6 mm² |
| Kesit AWG | 20 ... 10 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti | 0,5 mm² ... 4 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] | 20 ... 12 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 0,5 mm² ... 6 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 0,5 mm² ... 6 mm² |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Tek Damarlı | 0,5 mm² ... 2,5 mm² |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Çok Damarlı | 0,5 mm² ... 2,5 mm² |
| Aynı Kesitli 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonsuz TWIN Yüksük Bulunan | 0,5 mm² ... 2,5 mm² |
| Aynı Kesite Sahip 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonlu TWIN Yüksük Bulunan | 0,5 mm² ... 2,5 mm² |
| Nominal Kesit Alanı | 4 mm² |
| Genişlik | 7 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 16 mm |
| Derinlik | 23,6 mm |
| Uzunluk | 16 mm |
| Renk | gümüşi |
|---|
| Sonuç | Test geçildi |
|---|
| Mekanik Kuvvet | |
| Sonuç | Test geçildi |
|---|---|
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 60947-7-1 |
|---|
| Montaj Tipi | Nötr barası |
|---|
| Ürün Numarası | 0404017 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 50 pc |
| Satış Kodu | BE7 |
| Ürün Kodu | BE7331 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918001841 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 4,908 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 4,127 g |
| Gümrük Tarife No | 85369010 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27250116 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250116 |
| ETIM 10.0 | EC000001 |
| UNSPSC 21.0 | 31162900 |
| B | |
| Saha Kablolaması | 20 A / 22 - 12 |
|---|---|
| Fabrika Kablolaması | 30 A / - 10 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..