.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, ek yapma klemensi yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Ek yapma klemensi; Nominal Kesit: 16 mm²; Bağlantı Yöntemi: Vidalı bağlantı.
| Ürün Tipi | Ek yapma klemensi |
|---|---|
| Bağlantı Sayısı | 1 |
| Satır Sayısı | 1 |
| Maksimum Yük Akımı | 76 A (16 mm² iletken kesit alanı) |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 2,43 W |
| Nominal Akım I N | 76 A |
| Nötr Barasının Akım Taşıma Kapasitesi | 140 A |
| Nominal Kesit | 16 mm² |
|---|---|
| Maksimum Yük Akımı | 76 A (16 mm² iletken kesit alanı) |
| Seviye 1 Üstte 1 Altta 1 | |
| Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
| Vida Yivi | M5 |
| Sıkma Torku | 2,5 ... 3 Nm |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 16 mm |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 1,5 mm² ... 16 mm² |
| Kesit AWG | 14 ... 6 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti | 1,5 mm² ... 16 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] | 14 ... 6 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Tek Damarlı | 1,5 mm² ... 6 mm² |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Çok Damarlı | 1,5 mm² ... 6 mm² |
| Nominal Kesit Alanı | 16 mm² |
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 9,8 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 16 mm |
| Derinlik | 34 mm |
| Uzunluk | 16 mm |
| Renk | gümüşi |
|---|
| Montaj Tipi | Nötr barası |
|---|
| Ürün Numarası | 0404033 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 50 pc |
| Satış Kodu | BE7 |
| Ürün Kodu | BE7331 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918001858 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 9,55 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 9,51 g |
| Gümrük Tarife No | 85369010 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27250116 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250116 |
| ETIM 10.0 | EC000001 |
| UNSPSC 21.0 | 31162900 |
EAC Onay kimliği: KZ7500651131219505
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..