.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, etiket taşıyıcılar yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Etiket taşıyıcılar.
| Ürün Tipi | Etiket taşıyıcılar |
|---|
| Genişlik | 10,00 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 21,60 mm |
| Derinlik | 74,25 mm |
| Metin Alanı | |
| Metin Alanı Genişliği | 20 mm |
| Metin Alanı Yüksekliği | 8 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V2 |
| Taban Eleman Malzemesi | PA |
| Bağıl Yalıtım Malzemesi Sıcaklığı İndeksi (Elec.; UL 746 B) | 125 °C |
| Komponentler | halojen içermez |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 100 °C |
|---|---|
| Montaj Tipi | plug-in |
|---|
| Ürün Numarası | 0814788 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 100 pc |
| Satış Kodu | BG2 |
| Ürün Kodu | BG211A |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356014069 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 0,991 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 0,89 g |
| Gümrük Tarife No | 39269097 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27281105 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27281105 |
| ETIM 10.0 | EC002248 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,006 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..