.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XALK |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Eksiksiz kontrol istasyonu |
| Ürün Grubu | XALK |
| Ürün Varış Yeri | XB5 Ø 22 mm kontrol ve sinyalleme birimleri için |
| Kontrol Istasyonu Uygulaması | Acil kapatma fonksiyonu Acil durdurma fonkisyonu |
| Muhafazanın Tabanının Rengi | Açık gri (RAL 7035) |
| Kapağın Rengi | Sarı (RAL 1021) |
| Malzeme | Polikarbonat |
| Operatör Profili | 1 mantar başlık basmalı düğmesi |
| Operatörlerin Açıklaması | Kırmızı işaretsiz 1 NK |
| Sıfırlama | Döndürülerek serbest bırakılan |
| Kontrol Istasyonu Düzenleme | 1 mantar başlık Ø 40 mm basmalı düğmesi, kırmızı 1 NK işaretsiz isaret |
| Kontak İşlemi | Yavaş kesen |
| Ac Kontrol Voltajı 60 Hz | 120…600 V |
|---|---|
| Kablo Girişi | Kablo girişi için 1 knock-out 0…14 mm Pg 13 kablo rakoru ve ISO M20 için 2 knock-out 0…12 mm |
| Ortam Hava Taşımacılığı Sıcaklığı | 120…600 V |
| Ürün Ağırlığı | 0,194 kg |
| Ekran Güç Kaynağı | 125…600 V |
| Yüksek Basınçlı Rondelaya Direnç | 7000000 Pa -de 55 °C, mesafe: 0,1 m |
| Number Of Command Positions | 1 |
| Number Of Indicator Lights | 0 |
| Number Of Push Buttons | 0 |
| Pozitif Açıklık | Ile 'e uygunIEC 60947-5-1 ek K |
| Çalışma Hareketi | 1,5 mm (NK değişimi elektrik durumu) 2,6 mm (Elektrik durumu değişimi YOK) 4,3 mm (toplam hareket) |
| Çalışma Gücü | 44 N NK + NA değişimi elektrik durumu |
| Number Of Selector Switches | 0 |
| Mekanik Dayanıklılık | 300000 cycles |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri, = 1 x 0,22 mm² kablo uçsuz 'e uygunIEC 60947-1 |
| Number Of Key Switches | 0 |
| Sıkma Torku | 0,8…1,2 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Vida Başının Şekli | Çapraz ile uyumludur Philips no 1 tornavida Çapraz ile uyumludur pozidriv No 1 tornavida Slotlu ile uyumludur düz Ø 4 mm tornavida Slotlu ile uyumludur düz Ø 5,5 mm tornavida |
| Kontak Malzemesi | Gümüş alaşım (Ag/Ni) |
| Kisa Devre Korumasi | 10 A kartuş sigortası tip gG 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 10 A 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Number Of Mushroom-Shaped Push-Buttons | 1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 600 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-1 |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 3 A -de 240 V, AC-15, A600 'e uygunIEC 60947-5-1 6 A -de 120 V, AC-15, A600 'e uygunIEC 60947-5-1 0,1 A -de 600 V, DC-13, Q600 'e uygunIEC 60947-5-1 0,27 A -de 250 V, DC-13, Q600 'e uygunIEC 60947-5-1 0,55 A -de 125 V, DC-13, Q600 'e uygunIEC 60947-5-1 1,2 A -de 600 V, AC-15, A600 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Elektrik Dayanıklılığı | 1000000 cycles, AC-15, 2 A -de 230 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, AC-15, 3 A -de 120 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, AC-15, 4 A -de 24 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, DC-13, 0,2 A -de 110 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, DC-13, 0,5 A -de 24 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C |
| Acil Güç Kesme (Epo) | No |
| Elektrik Güvenilirliği Iec 60947-5-4 | Λ < 10exp(-6) -de 5 V, 1 mA 'e uygunIEC 60947-5-4 Λ < 10exp(-8) -de 17 V, 5 mA 'e uygunIEC 60947-5-4 |
| Normalde Kapalı Kontak Olarak Kontak Sayısı | 1 |
| Normalde Açık Kontak Olarak Kontak Sayısı | 0 |
| Değiştirme Kontağı Olarak Ilgili Kişi Sayısı | 0 |
| Muhafaza Malzemesi | Plastik |
| Muhafaza Rengi | Yellow |
| Kapağın Rengi | Sarı |
| Koruyucu Bakım | TH |
|---|---|
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -40…70 °C |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | Class II conforming to IEC 60536 |
| Ip Koruma Derecesi | IP66 'e uygunIEC 60529 IP67 IP69 IP69K |
| Nema Koruma Derecesi | NEMA 13 NEMA 4X |
| Ik Koruma Derecesi | IK03 conforming to IEC 62262 |
| Standartlar | IEC 60204-1 IEC 60947-1 IEC 60947-5-4 ISO 13850 JIS C 4520 IEC 60364-5-53 IEC 60947-5-5 UL 508 CSA C22.2 No 14 IEC 60947-5-1 |
| Titreşim Direnci | 5 gn (f= 12…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 30 gn (süre = 18 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 50 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Ip Koruma Derecesi | IP66/IP67/IP69/IP69K |
| Nema Koruma Derecesi | NEMA 4X/13 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 9,700 cm x 7,000 cm x 7,000 cm, 161,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 40 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 6,786 kg |
| Package 3 | P06, 320 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 62,788 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..