.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Range Of Product | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | AK ve hata kontağı |
| Ürün Grubu | iOF+SD 24 |
| Cihaz Uygulaması | Smartlink arayüzü için |
| Sinyal Kontakları Düzenleme | 1 NA + 1 NK |
| [in] Nominal Akım | DC-12 2…100 mA at 24 V, DC +/- %20 |
| 9 Mm Vida Adımı | 1 |
| Standartlar | IEC 60947-5-4 IEC 60947-5-1 |
| Kalite Etiketleri | CE |
| Seri Uyumluluğu | Acti9 iSW-NA Acti9 iC60 Acti9 iC65 Acti9 iID Acti9 ARA Acti9 RCA Acti9 iDPN (China version) Acti9 iDPN Vigi Acti9 Ti24 konnektörleri Acti9 iC40 Acti9 iCVm40 Acti9 iCVr40 Acti9 iDDm40 |
|---|---|
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 500 V 'e uygunIEC 60664-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60664-1 |
| Cihaz Üzerii Sinyalizasyon | Mekanik gösterge |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| Comb Busbar Dağıtım Bloğu Uyumluluğu | Alt: EVET |
| Yükseklik | 88 mm |
| Genişlik | 9 mm |
| Derinlik | 73,5 mm |
| Ürün Ağırlığı | 25 g |
| Renk | Beyaz |
| Elektrik Dayanıklılığı | 20000 cycles 'e uygunIEC 60947-5-4 |
| Bağlantılar - Terminaller | Yaylı terminal Ti24 (üst): 2 cable(s) 0,5…1,5 mm² - esnek Yaylı terminal Ti24 (üst): 2 cable(s) 0,5…1,5 mm² - sert |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | 10 mm |
| Kirletme Derecesi | 2 'e uygunIEC 60664-1 |
|---|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Tropik Iklim | 2 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Bağıl Nem | 93 % -de 40 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 2,200 cm x 8,000 cm x 9,500 cm, 37,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 12 Adet, 8,500 cm x 10,000 cm x 27,000 cm, 523,000 g |
| Package 3 | S03, 120 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,897 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..