.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Range Of Product | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | AK kontaklı şönt açma bobini |
| Ürün Grubu | İMX+OF |
| Sinyal Kontakları Düzenleme | 1 K/A |
| [in] Nominal Akım | AC-12 3 A at 415 V, AC 50 Hz AC-12 6 A at 100 V, AC 50 Hz AC-12 6 A at 230 V, AC 50 Hz DC-12 1 A at 110 V, DC DC-12 1 A at 130 V, DC |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 110...415 V AC 50/60 Hz 110...130 V DC |
| 9 Mm Vida Adımı | 2 |
| Seri Uyumluluğu | Acti9 İC60H RCBO Acti9 iC60H RCBO PoN Acti9 İC60H2 RCBO Acti9 iC60N RCBO Acti9 iKQE RCBO Acti9 iCVm40 Acti9 iCVr40 Acti9 iDDm40 |
|---|---|
| Cihaz Üzerii Sinyalizasyon | Işlem göstergesi |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| Comb Busbar Dağıtım Bloğu Uyumluluğu | Üst: EVET |
| Genişlik | 18 mm |
| Renk | Beyaz |
| Bağlantılar - Terminaller | Kelepçe terminali - 2 kablo(lar) 2,5 mm² - esnek ile Kelepçe terminali - 1 kablo(lar) 6 mm² - sert Kelepçe terminali - 2 kablo(lar) 2,5 mm² - sert Kelepçe terminali - 1 kablo(lar) 4 mm² - esnek |
| Sıkma Torku | 1 N.m |
| Standartlar | EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-5-1 |
|---|---|
| Tropik Iklim | 2 'e uygunEN/IEC 60947-5-1 |
| Bağıl Nem | 95 % -de 55 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -35…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,000 cm x 2,800 cm x 9,300 cm, 78,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 8 Adet, 8,500 cm x 10,000 cm x 26,500 cm, 678,000 g |
| Package 3 | S03, 72 Adet, 30 cm x 30 cm x 40 cm, 6,551 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..