.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Takılabilir taban |
|---|---|
| Ürün Grubu | takılabilir taban |
| Aksesuar / Ayrı Parça Kategorisi | Kurulum aksesuarı |
| Renk | Beyaz |
| Kutup Tanımı | 1P |
|---|---|
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Set Başına Miktar | 1 |
| Yükseklik | 177 mm |
| Genişlik | 19 mm |
| Derinlik | 70 mm |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
|---|
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,500 cm x 2,000 cm x 17,700 cm, 130,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 3 Adet, 8,500 cm x 10,000 cm x 22,000 cm, 432,000 g |
| Package 3 | S03, 33 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,240 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..