.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kontrol ve gösterge yardımcısı |
| Ürün Grubu | iACT24 |
| Sinyal Kontakları Düzenleme | 1 NA |
| Sinyalleme Devre Gerilimi | 24 V DC: - 20...20 % 0,002...0,1 A |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 230 V AC 50/60 Hz sürekli >= 200 ms 24 V DC alçalan uç 24 V DC yükselen uç |
| Kontrol Tipi | Uzaktan kumanda |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 230 V AC -de 50/60 Hz |
| Montaj Tipi | Sabit, CT'nin sol tarafında |
|---|---|
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| Comb Busbar Dağıtım Bloğu Uyumluluğu | Alt: EVET Üst: NA |
| 9 Mm Vida Adımı | 2 |
| Yükseklik | 81 mm |
| Genişlik | 18 mm |
| Derinlik | 68 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Nominal Yıldırım Darbe Dayanım Gerilimi (Up) | 4 kV |
| Nominal Yalıtım Voltajı (Ui) | 440 V |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 10 ms |
| Düşük Gerilim Davranışı | 24V DC kaybı durumunda açılmaz |
| Standartlar | IEC 60947-1 ek S |
| Kalite Etiketleri | CE |
| Elektrik Dayanıklılığı | 250000 cycles 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Bağlantılar - Terminaller | Kontrol devresi: tünel tipi terminaller 2 cable(s) 2,5 mm² esnek Kontrol devresi: tünel tipi terminaller 2 cable(s) 1,5 mm² sert Yardımcı besleme: tünel tipi terminaller 2 cable(s) 2,5 mm² esnek Yardımcı besleme: tünel tipi terminaller 2 cable(s) 1,5 mm² sert Kontrol devresi: yaylı terminal Ti24 2 cable(s) 0,25…0,75 mm² esnek Kontrol devresi: yaylı terminal Ti24 1 cable(s) 0,5…1,5 mm² esnek |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | Kontrol devresi: 10 mm for alt connection Yardımcı besleme: 10 mm for alt connection Kontrol devresi: 10 mm for üst connection |
| Sıkma Torku | Kontrol devresi: 1 N.m alt Yardımcı besleme: 1 N.m alt |
| Ürün Uyumluluğu | ICT 230/240 V 50 Hz PLC ile ICT 220 V 50 Hz Acti 9 Smartlink ICT 220/240 V 50 Hz |
| Pazar Segmenti | Konut Küçük ölçekli işletmeler |
| Uyumluluk Kodu | İACT24 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 IP40 (modüler muhafaza) conforming to IEC 60529 |
|---|---|
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60439-1 |
| Tropik Iklim | 2 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Bağıl Nem | 93 % -de 40 °C 'e uygunIEC 60068-2 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 2,700 cm x 7,600 cm x 8,600 cm, 84,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 108 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 9,546 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..