.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Range Of Product | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Adı | Acti9 iIL |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Modüler pilot ışığı |
| Ürün Grubu | İIL |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 110...230 V AC -de 50/60 Hz 110...130 V DC |
| Indicator Light | 1 LED sarı, 100000 h 0,3 W) |
|---|---|
| Montaj Tipi | Sabit |
| Montaj Desteği | Simetrik DIN rayı |
| Comb Busbar Dağıtım Bloğu Uyumluluğu | Yukarı doğru: ProDis |
| 9 Mm Vida Adımı | 2 |
| Yükseklik | 82 mm |
| Genişlik | 18 mm |
| Derinlik | 69,5 mm |
| Renk | Beyaz (RAL 9003) |
| Yardımcı Bağlantı Terminali | Tünel tipi terminal 1 kablo(lar) sert 0,5 mm² Tünel tipi terminal 2 kablo(lar) sert 2,5 mm² Tünel tipi terminal 1 kablo(lar) esnek 0,5 mm² Tünel tipi terminal 2 kablo(lar) esnek 2,5 mm² Tünel tipi terminal 2 kablo(lar) halkalı ve esnek 2,5 mm² |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | 9 mm |
| Sıkma Torku | 1 N.m |
| Standartlar | IEC 60947-5-1 |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP2 IPxx B |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| Tropik Iklim | 2 |
| Bağıl Nem | 95 % -de 55 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -35…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,600 cm x 1,800 cm x 8,200 cm, 39,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 12 Adet, 7,800 cm x 9,800 cm x 23,300 cm, 523,000 g |
| Package 3 | S03, 108 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,159 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..