.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | IQuick PRD |
|---|---|
| Range Of Product | Acti 9 |
| Ürün Adı | Acti9 iQuick PRD |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Tak-çıkar kartuşlu kesinti durdurucu |
| Ürün Grubu | iQuick PRD20r |
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| Standartlar | EN 61643-11:2012 IEC 61643-11:2011 |
| Ürün Sertifikaları | CE |
| Kalite Etiketleri | KEMA-KEUR NF |
| Kutup Tanımı | 3P + N |
| Uzaktan Sinyalleme | Ile |
| Sinyal Kontakları Düzenleme | 1 SD (1 K/A) |
| Kesinti Durdurucu Tipi | Elektrikli dağıtım ağı |
| Topraklama Sistemi | TT TN-S |
| Kesinti Durdurucu Sınıf Tipi | Tip 2 |
|---|---|
| Kesinti Durdurucu Teknolojisi | MOV + GDT |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 230/400 V AC (+/- 10 %) -de 50/60 Hz |
| Nominal Deşarj Akımı | Ortak mod: 5 kA (L/PE) Ortak mod: 5 kA (N/PE) Diferansiyel mod: 5 kA (L/N) |
| Maksimum Deşarj Akımı | Ortak mod: 20 kA L/PE Ortak mod: 20 kA N/PE Diferansiyel mod: 20 kA L/N |
| [uc] Maksimum Sürekli Çalışma Gerilimi | Ortak mod: 264 V N/PE Ortak mod: 350 V L/PE Diferansiyel mod: 350 V L/N |
| Giriş Akımı | Ortak mod <1,5 kV tip 2 L/PE Ortak mod <1,5 kV tip 2 N/PE Diferansiyel mod <1,5 kV tip 2 L/N |
| Bağlantı Kesici Cihaz Tipi | Entegre devre kesici - Icu 25 kA |
| Sinyalleme Devre Gerilimi | 2 A/250 V AC 50/60 Hz |
| Montaj Modu | Takılabilir (DIN rayı) |
| 9 Mm Vida Adımı | 14,6 |
| Yükseklik | 94 mm |
| Genişlik | 131,5 mm |
| Derinlik | 75,9 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,84 kg |
| Renk | Beyaz (RAL 9003) |
| Bağlantılar - Terminaller | Tünel tipi terminal (aşağı doğru) 2,5…25 mm² Tünel tipi terminal (yukarı doğru) 2,5…25 mm² |
| Sıkma Torku | 2,5 N.m |
| Uyumluluk Kodu | IQuick PRD20r |
| Ik Koruma Derecesi | IK05 conforming to IEC 62262 |
|---|---|
| Bağıl Nem | 5…95 % |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 9,000 cm x 10,000 cm x 15,000 cm, 868,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 12 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 10,906 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..