.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony Elektromekanik Röleler |
|---|---|
| Ürün Uyumluluğu | Takılabilir röle RXMile 3 K/A[Alan]kontak |
| Ürün Grubu | RXZ |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 10 A |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Soket |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 3 K/A |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | < 250 V 'e uygunIEC < 300 V 'e uygunUL |
|---|---|
| Bağlantılar - Terminaller | Vida konnektörleri, 1 x 0.34...1 x 2.5 mm² (AWG 22...AWG 14) esnek Kablo uçlu Vida konnektörleri, 2 x 0.34...2 x 1 mm² (AWG 22...AWG 17) esnek Kablo uçlu Vida konnektörleri, 1 x 0,5...1 x 2,5 mm² (AWG 20...AWG 14) katı kablo uçsuz Vida konnektörleri, 2 x 0,5...2 x 1,5 mm² (AWG 20...AWG 16) katı kablo uçsuz |
| Pim Biçimi | Düz |
| Sıkma Torku | < 1 N.m için M3 vida(lar) |
| Sabitleme Modu | Vidayla (panel) Takılabilir (35 mm simetrik DIN rayı) |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | 8 mm |
| Kontak Terminali Düzenlemesi | Ayrı |
| Nominal Yıldırım Darbe Dayanım Gerilimi (Up) | 4 kV |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| Bölünemez Miktar Başına Satış | 10 |
| Genişlik | 27 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,058 kg |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
|---|---|
| Dielektrik Direnci | 2500 V |
| Standartlar | IEC 61984 |
| Ürün Sertifikaları | UL Lloyd's CSA |
| İşaretleme | CE |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -40…55 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,100 cm x 2,700 cm x 7,500 cm, 60,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 10 Adet, 6,600 cm x 13,600 cm x 11,000 cm, 646,000 g |
| Package 3 | S03, 200 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 13,412 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..