.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Acti 9 |
|---|---|
| Range Of Product | Acti 9 iEM3000 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Enerji ölçer |
| Ürün Grubu | iEM3155 |
| Pazar Segmenti | Binalar küçük ölçekli bina maliyet yönetimi: faturalama: ana giriş Binalar küçük ölçekli bina maliyet yönetimi: faturalama: alt besleyici Binalar küçük ölçekli bina maliyet yönetimi: faturalama: pano kartları Binalar orta ölçekli bina maliyet yönetimi: faturalama: ana giriş Binalar orta ölçekli bina maliyet yönetimi: faturalama: alt besleyici Binalar orta ölçekli bina maliyet yönetimi: faturalama: pano kartları Binalar büyük bina maliyet yönetimi: faturalama: ana giriş Binalar büyük bina maliyet yönetimi: faturalama: alt besleyici Binalar büyük bina maliyet yönetimi: faturalama: pano kartları Binalar çok tesisli maliyet yönetimi: faturalama: ana giriş Binalar çok tesisli maliyet yönetimi: faturalama: alt besleyici Binalar çok tesisli maliyet yönetimi: faturalama: pano kartları Veri merkezi maliyet yönetimi: faturalama Sağlık maliyet yönetimi: faturalama Sanayi maliyet yönetimi: faturalama Binalar küçük ölçekli bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: ana giriş Binalar küçük ölçekli bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: alt besleyici Binalar küçük ölçekli bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: pano kartları Binalar orta ölçekli bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: ana giriş Binalar orta ölçekli bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: alt besleyici Binalar orta ölçekli bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: pano kartları Binalar büyük bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: ana giriş Binalar büyük bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: alt besleyici Binalar büyük bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: pano kartları Binalar çok tesisli maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: ana giriş Binalar çok tesisli maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: alt besleyici Binalar çok tesisli maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: pano kartları Veri merkezi maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü Sağlık maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü Sanayi maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü |
| Kutup Tanımı | 3P + N 1P + N 3P |
|---|---|
| Ölçümün Tipi | Aktif ve reaktif enerji Aktif ve reaktif güç Akım Gerilim |
| Ölçüm Tipi | Aktif, reaktif, görünen enerji (imzalı, dört kadranlı) |
| Cihaz Uygulaması | Çoklu tarife Alt faturalandırma Kısmi ölçüm cihazı |
| Doğruluk Sınıfı | Sınıf 1 aktif enerji 'e uygunIEC 62053-21 Sınıf 1 aktif enerji 'e uygunIEC 61557-12 Sınıf B aktif enerji 'e uygunEN 50470-3 |
| Input Type | Direct connection |
| [in] Nominal Akım | 63 A |
| Nominal Gerilim | 100…277 V 173…480 V |
| Şebeke Frekansı | 60 Hz 50 Hz |
| Teknoloji Tipi | Elektronik |
| Ekran Tipi | LCD ekran |
| Örnekleme Hızı | 32 örnek/döngü |
| Ölçüm Akımı | 0…63 A |
| Ölçülen Maksimum Değer | 99999999,9 kWh |
| Tariff Input | Tarife (4) |
| Haberleşme Port Protokolü | Modbus RTU -de 9,6, 19,2 ve 38,4 kbauds çift/tek veya hiçbiri, yalıtım 4000 V |
| Haberleşme Port Desteği | Vidalı terminal bloğu: RS485 |
| Yerel Sinyalleme | Yeşil gösterge ışığı: güç AÇIK Sarı yanıp sönen LED: doğruluk kontrolü alarm: aşırı yük Sarı gösterge ışığı: haberleşme Modbus portunda etkin (Modbus) |
| Girişlerin Sayısı | 1 dijital 0...5 V/11...40 V 24 V DC |
| Çıkışların Sayısı | 1 dijital (statik) |
| Çıkış Gerilimi | 5...40 V DC@50 mA |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı terminaller 16 mm² kablo(lar) |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Standartlar | BS EN 61557-12:2021 IEC 61557-12:2021 EN 61557-12:2021 BS EN 61326-1 IEC 61326-1 TR 61326-1 BS EN 62052-11:2020 IEC 62052-11:2020 TR 62052-11:2020 BS EN 62053-21 IEC 62053-21 TR 62053-21 BS EN 62052-23 IEC 62053-23:2020 TR 62052-23 BS EN 62052-31:2015 IEC 62052-31:2015 TR 62052-31:2015 BS EN 61010-1:2010 EN 61010-1:2010 IEC 61010-1:2010 UL 61010-1:2010 BS EN 61010-2-30 IEC 61010-2-30 EN 61010-2-30 UL 61010-2-30 BS EN 50470-3 EN 50470-3 BS EN 50470-1 EN 50470-1 ANSI C12.16 |
| Ürün Sertifikaları | CE 'e uygunIEC 61010-1 (güvenlik) CE 'e uygunEN 61557-12 (power monitor) CE 'e uygunEN/IEC 61326-1 (EMC) UKCA 'e uygunBS EN 61010-1 (güvenlik) UKCA 'e uygunBS EN 61557-12 (power monitor) UKCA 'e uygunBS EN 61326-1 (EMC) CULus 'e uygunUL 61010-1 (güvenlik) CULus 'e uygunEN 61010-1 (güvenlik) EAC 'e uygunEN 50470-3 (sub-meter) RCM 'e uygunEN 62052 (sub-meter) KZ 'e uygunEN 50470-3 (sub-meter) METAS 'e uygunEN 50470-1 (sub-meter) MID 'e uygunEN 50470-3 (sub-meter) MID 'e uygunEN 50470-1 (sub-meter) NMI 'e uygunNMI M 6-1 |
| Pazar Segmenti | Küçük ölçekli işletmeler Konut |
| Uyumluluk Kodu | IEM3155 |
| Ip Koruma Derecesi | IP40 ön panel: conforming to IEC 60529 IP20 gövde: conforming to IEC 60529 |
|---|---|
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Bağıl Nem | 5…95 % -de 50 °C |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…55 °C - MID -25…70 °C - IEC -25…60 °C - IEC |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Çalışma Yüksekliği | < 3000 m |
| Renk | Beyaz |
| 9 Mm Vida Adımı | 10 |
| Genişlik | 90 mm |
| Yükseklik | 95 mm |
| Derinlik | 69 mm |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,500 cm x 9,500 cm x 10,500 cm, 460,400 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 30 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 14,212 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..