.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu sayaç alt faturalama ve kısmi sayaç/ölçüm uygulamalarında kullanılabilir
Metre/Sayaç aşağıdaki doğruluk sınıflarını sağlar: Aktif Enerji: IEC 62053-22 ve IEC 61557-12 uyarınca sınıf 0.5S
Sayaç, Aktif ve Reaktif Gücü, Aktif ve Reaktif Enerjiyi, Voltaj ve Akım ölçmektedir
50Hz veya 60Hz ağlar için tasarlanmıştır ve Besleme voltajı, 100 ila 277VAC veya 173 ila 480VAC aralığında olabilir
Anma akım, bu sayaçta ölçülmek üzere 1A veya 5A'lık bir transformatörden geçer ve Single Fazlı ve Nötr, Üç Fazlı ve Üç Fazlı ve Nötr konfigürasyonları destekler
Bağlantı protokolü vidalı terminal destekli Modbus'tur
İkincil bağlantı port bulunmamaktadır
Sertifikalar EAC, CE ve UL'yi içermektedir
Ürün boyutları şu şekildedir: genişlik 3.54 inç (90 mm), derinlik 2.72 inç (69 mm), yükseklik 3.74 inç (95 mm) ve ürün ağırlığı 9.17 ons (260 g)
IoT dijital güç kurulumundan yararlanmak için güç yönetimi yazılımıyla uyumludur.
| Seri | Acti 9 |
|---|---|
| Range Of Product | Acti 9 iEM3000 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Enerji ölçer |
| Ürün Grubu | iEM3250 |
| Pazar Segmenti | Binalar küçük ölçekli bina maliyet yönetimi: faturalama: ana giriş Binalar küçük ölçekli bina maliyet yönetimi: faturalama: alt besleyici Binalar küçük ölçekli bina maliyet yönetimi: faturalama: pano kartları Binalar orta ölçekli bina maliyet yönetimi: faturalama: ana giriş Binalar orta ölçekli bina maliyet yönetimi: faturalama: alt besleyici Binalar orta ölçekli bina maliyet yönetimi: faturalama: pano kartları Binalar büyük bina maliyet yönetimi: faturalama: ana giriş Binalar büyük bina maliyet yönetimi: faturalama: alt besleyici Binalar büyük bina maliyet yönetimi: faturalama: pano kartları Binalar çok tesisli maliyet yönetimi: faturalama: ana giriş Binalar çok tesisli maliyet yönetimi: faturalama: alt besleyici Binalar çok tesisli maliyet yönetimi: faturalama: pano kartları Veri merkezi maliyet yönetimi: faturalama Sağlık maliyet yönetimi: faturalama Sanayi maliyet yönetimi: faturalama Binalar küçük ölçekli bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: ana giriş Binalar küçük ölçekli bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: alt besleyici Binalar küçük ölçekli bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: pano kartları Binalar orta ölçekli bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: ana giriş Binalar orta ölçekli bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: alt besleyici Binalar orta ölçekli bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: pano kartları Binalar büyük bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: ana giriş Binalar büyük bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: alt besleyici Binalar büyük bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: pano kartları Binalar çok tesisli maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: ana giriş Binalar çok tesisli maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: alt besleyici Binalar çok tesisli maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: pano kartları Veri merkezi maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü Sağlık maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü Sanayi maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü |
| Kutup Tanımı | 3P 3P + N 1P + N |
|---|---|
| Ölçümün Tipi | Aktif enerji Akım Gerilim Etkin güç |
| Cihaz Uygulaması | Alt faturalandırma Kısmi ölçüm cihazı |
| Doğruluk Sınıfı | Sınıf 0.5S aktif enerji 'e uygunIEC 62053-22 Sınıf 0.5S aktif enerji 'e uygunIEC 61557-12 |
| Input Type | Current transformer 1 A veya 5 A |
| [in] Nominal Akım | 5 A 1 A |
| Nominal Gerilim | 100…277 V 173…480 V |
| Şebeke Frekansı | 50 Hz 60 Hz |
| Teknoloji Tipi | Elektronik |
| Ekran Tipi | LCD ekran |
| Örnekleme Hızı | 32 örnek/döngü |
| Ölçüm Akımı | 1…32767000 mA |
| Ölçülen Maksimum Değer | 99999999 MWh |
| Haberleşme Port Protokolü | Modbus RTU -de 9,6, 19,2 ve 38,4 kbauds çift/tek veya hiçbiri, yalıtım 4000 V |
| Haberleşme Port Desteği | Vidalı terminal bloğu: RS485 |
| Yerel Sinyalleme | Yeşil gösterge ışığı: güç AÇIK Sarı yanıp sönen LED: doğruluk kontrolü Sarı gösterge ışığı: haberleşme Modbus portunda etkin (Modbus) |
| Girişlerin Sayısı | 0 |
| Çıkışların Sayısı | 0 |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| Bağlantılar - Terminaller | Akım devresi: vidalı terminaller 6 mm² kablo(lar) Gerilim devresi: vidalı terminaller 2,5 mm² kablo(lar) |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Standartlar | BS EN 61557-12:2021 IEC 61557-12:2021 EN 61557-12:2021 BS EN 61326-1 IEC 61326-1 TR 61326-1 BS EN 62052-11:2020 IEC 62052-11:2020 TR 62052-11:2020 BS EN 62053-21 IEC 62053-21 TR 62053-21 BS EN 62053-22:2020 IEC 62053-22:2020 TR 62052-22 BS EN 62052-31:2015 IEC 62052-31:2015 TR 62052-31:2015 BS EN 61010-1:2010 EN 61010-1:2010 IEC 61010-1:2010 UL 61010-1:2010 BS EN 61010-2-30 IEC 61010-2-30 EN 61010-2-30 UL 61010-2-30 ANSI C12.20 |
| Ürün Sertifikaları | CE 'e uygunIEC 61010-1 (güvenlik) CE 'e uygunEN 61557-12 (power monitor) CE 'e uygunEN/IEC 61326-1 (EMC) UKCA 'e uygunBS EN 61010-1 (güvenlik) UKCA 'e uygunBS EN 61557-12 (power monitor) UKCA 'e uygunBS EN 61326-1 (EMC) CULus 'e uygunUL 61010-1 (güvenlik) CULus 'e uygunEN 61010-1 (güvenlik) EAC (sub-meter) KZ 'e uygunNMI M 6-1 KZ NMI 'e uygunNMI M 6-1 |
| Pazar Segmenti | Küçük ölçekli işletmeler Konut |
| Uyumluluk Kodu | IEM3250 |
| Ip Koruma Derecesi | IP40 ön panel: conforming to IEC 60529 IP20 gövde: conforming to IEC 60529 |
|---|---|
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Bağıl Nem | 5…95 % -de 50 °C |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…70 °C - IEC |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Çalışma Yüksekliği | < 3000 m |
| Renk | Beyaz |
| 9 Mm Vida Adımı | 10 |
| Genişlik | 90 mm |
| Yükseklik | 95 mm |
| Derinlik | 69 mm |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,300 cm x 9,500 cm x 10,200 cm, 348,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 30 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 11,002 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..