.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | PowerLogic |
|---|---|
| Ürün Serisi | PowerLogic |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Standart görev kapasitörü |
| Ürün Adı | PowerLogic PFC Kapasitörü |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Seri Adı | EasyLogic PFC Kapasitörü |
| Electrical Parameters | 4,5 kvar 400 V 50 Hz 5,4 kvar 400 V 60 Hz |
| Maksimum Izin Verilebilir Gerilim | 1,1 x Un (24 saat içinde 8 saat) |
| Continuous Overcurrent Capacity | 1,8 x In |
| Nominal Gerilim | 400 V AC 50/60 Hz |
| Kurulumun Tipi | Iç mekan kurulumu |
|---|
| Standartlar | IEC 60831-2 IEC 60831-1 |
|---|---|
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m |
| Bağıl Nem | 0…95 % |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 14 cm x 7 cm x 7 cm, 700 g |
|---|---|
| Package 2 | S04, 15 Adet, 30 cm x 40 cm x 60 cm, 11,15 kg |
| Package 3 | P06, 60 Adet, 75 cm x 80 cm x 120 cm, 53,1 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..