.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Adı | Acti9 IC |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Programlanabilir astronomik alacakaranlık anahtarı |
| Ürün Grubu | IC Astro |
| Kanalların Sayısı | 2 |
| Kullanıcı Dili | İngilizce Fransızca Danca Felemenkçe Türkçe Norveççe İspanyolca İsveççe Romence Macarca Rusça Lehçe Portekizce Slovence Bulgarca Almanca Hırvatça İtalyanca |
| Ayarın Tipi | Haftalık programlama |
| Cihaz Uygulaması | Bina |
|---|---|
| W Cinsinden Güç Tüketimi | 0,5 W standby |
| Maksimum Anahtarlama Akımı | 10 A - 250 V AC pf = 0,6 16 A - 250 V AC pf = 1 |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 10 mA 230 V AC 100 mA 24 V AC/DC |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 230 V AC +10 % -15 % -de 50/60 Hz |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | C/O |
| Kontrol Tipi | Gün doğuş/batış zamanlarının hesaplanmasıyla kontrol |
| Kontrol Düğmesi Tipi | 4 buton |
| Fonksiyon Mevcuttur | Otomatik kış/yaz saati değiştirme Sunrise/sunset time offset +/- 120 min On/off permanent switching Geçiş ön seçimi Geçersiz kılma için harici giriş kanal başına Kod kilidi işlevi Tatil programları |
| Yük Tipi | Akkor lamba 2600 W Halojen lamba 2600 W Düzeltilmemiş floresan tüp 2300 VA Serial-compensated fluorescent tube 2300 VA Paralel kompanzasyonlu floresan lamba 730 VA 80 µF Kompakt floresan lamba 170 W LED lamba 2 W 200 W |
| Doğruluk | +/- 0.25 s/day 25 °C |
| Çıkış Tipi | Kuru kontak |
| Çalışma Modu | İyi akşamlar, sabah Akşam kapalı, sabah pasif Yalnızca zamanlayıcı anahtarı etkin |
| Anahtarlamaların Maksimum Sayısı | 84 |
| Yedekleme Süresi | 10 yıl |
| Ekran Tipi | Arkadan aydınlatmalı LCD |
| Görüntülenen Bilgiler | Süre Operating time counter (kanal başına) Switching behaviour Gün |
| Montaj Desteği | TH35 DIN rayı 'e uygunEN 60715 |
| Bağlantılar - Terminaller | 2 x 0,5…2,5 mm² vidalı terminaller katı veya esnek 1 x 2,5 mm² vidalı terminaller solid or flexible with sleeve |
| İşaretleme | CE |
| Elektrik Yalıtım Sınıfı | Sınıf II |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | Sınıf 3 |
| Yükseklik | 92,6 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 66,7 mm |
| Ürün Ağırlığı | 141 g |
| Standartlar | EN 60730-2-7:2010 |
|---|---|
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -30…55 °C |
| Ambient Air Temp For Storage/Transportation | -30…70 °C |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Bağıl Nem | 90 %, yoğuşmasız |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,500 cm x 8,000 cm x 10,500 cm, 184,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 40 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 7,795 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..