.png)
Tükendi
Gelince Haber VerZaman Rölesi Elektronik Yιldιz-üçgen Fonksiyonlu 1NO Gecikmeli 1NO Gecikmesiz 1 Zaman Aralığı 3...60 Sn Ac/dc 12-240 V AC 50/60 Hz'te Led'li Vida Tipi Klemens
| Ürün Marka Adı | SIRIUS |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Zaman rölesi |
| Ürün Modeli | Yıldız-Üçgen fonksiyonu |
| Ürün Tipi Tanımı | 3RP25 |
| Ürün Özelliği İ̇letken Plakası Üzerinde Koruma Kaplaması | Hayir |
|---|---|
| Ürün Bileşeni | |
| Röle Çıkışı | Evet |
| Yarı İ̇letken Çıkışı | Hayir |
| Ürün İ̇lavesi Gerekli Uzaktan Kumanda | Hayir |
| Ürün İ̇lavesi Opsiyonel Uzaktan Kumanda | Hayir |
| Güç Kaybı [w] Maksimum | 2 W |
| İ̇zolasyon Gerilimi IEC 60664 Uyarınca Aşırı Gerilim Kategorisi İ̇ii İ̇çin Kirlilik Derecesi 3’te Anma Değeri | 300 V |
| Test Gerilimi İ̇zolasyon Kontrolü İ̇çin | 2,5 kV |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
| Şok Gerilim Mukavemeti Anma Değeri | 4 000 V |
| Şok Mukavemeti IEC 60068-2-27 Uyarınca | 11 g / 15 ms |
| Titreşime Dayanıklılık IEC 60068-2-6 Uyarınca | 10 ... 55 Hz / 0,35 mm |
| Mekanik Kullanım Süresi (işletim Çevrimleri) Tipik | 10 000 000 |
| Elektrikli İ̇şletim Süresi (işletim Çevrimleri) AC-15'TE 230 V'ta Tipik | 100 000 |
| Ayarlanabilir Süre | 3 ... 60 s |
| Bağıl Ayar Hassasiyeti Skala Son Değeri Bazında | 5 %; +/- |
| Termik Akım | 5 A |
| Yeniden Çalışmaya Hazır Olma Süresi | 250 ms |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | K |
| Bağıl Tekrarlama Hassasiyeti | 1 %; +/- |
| Ortam Sıcaklığının Etkisi | Ayarlanan çalışma süresinde tüm sıcaklık aralığında %1 |
| Besleme Gerilimine Etkisi | Ayarlanan çalışma süresinde tüm gerilim aralığında %1 |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 09/12/2014 |
| Svhc Substance Name | Lead CAS-No. 7439-92-1 Lead monoxide (lead oxide) CAS-No. 1317-36-8 2-methyl-1-(4-methylthiophenyl)-2-morpholinopropan-1-one CAS-No. 71868-10-5 Melamine CAS-No. 108-78-1 6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol CAS-No. 119-47-1 |
| MB Başına Net Ağırlık | 0,165 kg |
| Gerilim Türü Kontrol Besleme Gerilimi | AC/DC |
|---|---|
| Kontrol Besleme Gerilimi 1 Ac'de | |
| 50 Hz'de | 12 ... 240 V |
| 60 Hz'de | 12 ... 240 V |
| Kontrol Besleme Gerilimi Frekansı 1 | 50 ... 60 Hz |
| Kontrol Besleme Gerilimi 1 Dc'de | 12 ... 240 V |
| Çalışma Alanı Faktörü Kontrol Gerilimi Anma Değeri Dc'de | |
| Başlangıç Değeri | 0,8 |
| Bitiş Değeri | 1,1 |
| Çalışma Alanı Faktörü Kontrol Gerilimi Anma Değeri Ac'de 50 Hz'de | |
| Çalışma Alanı Faktörü Kontrol Gerilimi Anma Değeri Ac'de 60 Hz'de | |
| Çalıştırma Akımı Zirvesi | |
| 24 V'ta | 0,5 A |
| 240 V'ta | 5 A |
| Çalıştırma Akımı Zirvesinin Süresi | |
| 24 V'ta | 0,4 ms |
| 240 V'ta | 0,5 ms |
| Anahtarlama Fonksiyonu | |
|---|---|
| Yanıt Gecikmeli | Hayir |
| Yanıt Gecikmeli/hemen Anahtarlama | Hayir |
| Açılma Hareketli | Hayir |
| Açmayı Geciktirici/hemen Anahtarlama | Hayir |
| Bırakma Gecikmeli | Hayir |
| Duraklama İ̇le Başlayan Simetrik Yanıp Sönme/hemen Anahtarlama | Hayir |
| Duraklama İ̇le Başlayan Simetrik Yanıp Sönme | Hayir |
| İ̇mpuls İ̇le Başlayan Simetrik Yanıp Sönme/hemen Anahtarlama | Hayir |
| İ̇mpuls İ̇le Başlayan Simetrik Yanıp Sönme | Hayir |
| Duraklama İ̇le Başlayan Asimetrik Yanıp Sönme | Hayir |
| İ̇mpuls İ̇le Başlayan Asimetrik Yanıp Sönme | Hayir |
| Müteakip Çalışma Süreli Yıldız Üçgen Anahtarlama | Hayir |
| Yıldız Üçgen Anahtarlama | Evet |
| Anahtarlama Fonksiyonu Kumanda Sinyalli | |
| Ek Olarak Çekme Gecikmeli | Hayir |
| Kapatmayı Geciktirici | Hayir |
| Kapatmayı Geciktirici/hemen Anahtarlama | Hayir |
| Bırakma Gecikmeli/hemen Anahtarlama | Hayir |
| İ̇mpuls Gecikmeli | Hayir |
| İ̇mpuls Gecikmeli/hemen Anahtarlama | Hayir |
| İ̇mpulslu | Hayir |
| İ̇mpulslu/hemen Anahtarlama | Hayir |
| Ek Olarak Çekme Gecikmeli/hemen Anahtarlama | Hayir |
| Yanıt Gecikmeli/bırakma Gecikmeli/hemen Anahtarlama | Hayir |
| Anahtarlama Fonksiyonu Gidip Gelme Kontağı Rölesi Kumanda Sinyalli | |
| Kumanda Sinyali Kapalı Durumdayken Sonradan Tetiklenebilir/hemen Anahtarlama | Hayir |
| Kumanda Sinyali Açık Durumdayken Sonradan Tetiklenebilir | Hayir |
| Kumanda Sinyali Açık Durumdayken Sonradan Tetiklenebilir/hemen Anahtarlama | Hayir |
| Kumanda Sinyali Kapalı Durumdayken Sonradan Tetiklenebilir | Hayir |
| Sigorta Elemanı Modeli Yardımcı Anahtar Kısa Devre Koruması İ̇çin Gerekli | Sigorta gL/gG: 4 A |
|---|
| Malzeme Anahtar Kontağı | AgSnO2 |
|---|---|
| Açıcı Sayısı | |
| Gecikmeli Anahtarlama | 0 |
| Gecikmesiz Anahtarlama | 0 |
| Kapayıcı Sayısı | |
| Gecikmeli Anahtarlama | 1 |
| Gecikmesiz Anahtarlama | 1 |
| Co Kontak Sayısı | |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar AC-15'TE | |
| 24 V'ta | 3 A |
| 250 V'ta | 3 A |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar DC-13'TE | |
| 24 V'ta | 1 A |
| 125 V'ta | 0,2 A |
| 250 V'ta | 0,1 A |
| Anahtarlama Frekansı 3rt2 Kontaktörü Kontaktörüyle Maksimum | 5 000 1/h |
| Kontak Güvenilirliği Yardımcı Kontaklar | Beher 100 milyonda hatalı çalıştırma (17 V, 5 mA) |
| Kontak Yük Kapasitesi Yardımcı Kontaklar UL Uyarınca | R300 / B300 |
| Anahtarlama Akım Durumu Endüktif Yükte | 0,01 ... 3 A |
| Ürün Fonksiyonu | |
|---|---|
| Röle Çıkışlarında Geciktirilebilir/gecikmesiz Geçiş | Hayir |
| Sıfır Gerilim Emniyeti | Hayir |
| Emu Parazit Yayımı IEC 61812-1 Uyarınca | Ortam A (sanayi sahası) |
|---|---|
| Emu Parazit Direnci IEC 61812-1 Uyarınca | Önem derecesi 3’e denktir |
| İ̇letkene Bağlı Parazit Oluşumu | |
| Patlama Nedeniyle IEC 61000-4-4 Uyarınca | 2 kV şebeke bağlantısı/ 1 kV kontrol soketi |
| İ̇letken Topraklama Dalgalanma Nedeniyle IEC 61000-4-5 Uyarınca | 2 kV |
| Hattan Hata Dalgalanma Nedeniyle IEC 61000-4-5 Uyarınca | 1 kV |
| Alana Bağlı Parazit IEC 61000-4-3 Uyarınca | 10 V/m |
| Elektro Statik Boşalım IEC 61000-4-2 Uyarınca | 4 kV Kontak boşaltımı / 8 kV hava boşaltımı |
| Kategori En 954-1 Uyarınca | Yok |
|---|
| IP Koruma Türü Ön Tarafta IEC 60529 Uyarınca | İP20 |
|---|---|
| İ̇zolasyon Türü | Temel izolasyon |
| Ürün Bileşeni Çıkarılabilir Yardımcı Akım Ve Kontrol Devresi Terminali | Evet |
|---|---|
| Elektrik Bağlantısı Modeli Yardımcı Ve Kontrol Devreleri İ̇çin | Vida bağlantısı |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü | |
| Tek Telli | 1x (0,5 ... 4 mm²), 2x (0,5 ... 2,5 mm²) |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 1x (0,5 ... 4 mm²), 2x (0,5 ... 1,5 mm²) |
| AWG Hatlarında Tek Telli | 1x (20 ... 12), 2x (20 ... 14) |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti | |
| Tek Telli | 0,5 ... 4 mm² |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 0,5 ... 4 mm² |
| AWG Numarası Kodlanmış Bağlanabilir İ̇letken Kesiti | |
| Tek Telli | 20 ... 12 |
| Sıkma Torku | 0,6 ... 0,8 N·m |
| Yiv Modeli Bağlantı Vidası | M3 |
| Montaj Konumu | İsteğe göre |
|---|---|
| Sabitleme Türü | 35 mm'lik üstten geçmeli raya vidalı ve tırnaklı sabitleme |
| Yükseklik | 100 mm |
| Genişlik | 22,5 mm |
| Derinlik | 90 mm |
| Uyulması Gereken Mesafe | |
| Sıralı Montajda | |
| Önde | 0 mm |
| Geride | 0 mm |
| Yukarı | 0 mm |
| Aşağı Doğru | 0 mm |
| Yanlarda | 0 mm |
| Topraklanmış Parçalara | |
| Gerilim Taşıyan Parçalara |
| Kurulum Yüksekliği Nn Üzerinde Yükseklikte Maksimum | 2 000 m |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı | |
| İ̇şletim Sırasında | 25 ... +60 °C |
| Depolama Sırasında | 40 ... +85 °C |
| Taşıma Sırasında | 40 ... +85 °C |
| Bağıl Nem İ̇şletim Sırasında | 10 ... 95 % |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | SIRIUS 3RP25 timing relays 17.5 mm and 22.5 mm Ürün ailesi |
| EAN | 4011209943889 |
| UPC | 887621915230 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85364900 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41H |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | LAO----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 5 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 109,00 x 36,00 x 126,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,165 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 12.09.2014 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) 2-methyl-1-(4-methylthiophenyl)-2-morpholinopropan-1-one lblREACHCasNo8105 > 0,1 % (w / w) Melamine CAS-No. 108-78-1 > 0,1 % (w / w) 6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol lblREACHCasNo0237 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | 2-methyl-1-(4-methylthiophenyl)-2-morpholinopropan-1-one lblREACHCasNo8105 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Melamine CAS-No. 108-78-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | 6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol lblREACHCasNo0237 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | 93d7d0e6-117e-46a6-9de5-572e11758f31 |
| Ürün Kodu | 4952 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Almanya |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-16-05 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-16-05 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-16-05 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-16-05 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-16-05 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-17-90 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-17-90 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-16-05 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-16-05 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-16-05 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-16-05 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-16-05 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-17-90 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-17-90 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC001439 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC001439 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC001439 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC001439 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC001439 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC001439 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC001439 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC001439 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 5363 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 5363 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-23-29 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-23-29 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..