.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys DF |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Sigorta taşıyıcı |
| Ürün Grubu | DF14 |
| Ürün Uyumluluğu | DF2EA fuse cartridge DF2EN fuse cartridge |
| Kutup Tanımı | 1P |
| Sigorta Boyutu | 14 x 51 mm |
| Sigorta Tipi | 0…50 A, GG 0…50 A, AM |
| Kontrol Tipi | Geçiş |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC 690 V DC |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 50 A |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V AC |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV |
| [ipk] Nominal Tepe Dayanım Akımı | 15 kA tüplü bağlantılarla 'e uygunIEC 60269-1 |
| Kısa Devre Dayanımı | 120 kA 400 V 'e uygunIEC 60947-3 120 kA 500 V 'e uygunIEC 60947-3 80 kA 690 V 'e uygunIEC 60947-3 |
| Standartlar | EN/IEC 60947-3 EN/IEC 60269-2 UL 4248-1 CSA C22.2 No 4248-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | IEC UL tarafından kabul görmüş CSA EAC |
| Montaj Desteği | 35 mm simetrik DIN rayı |
| Montaj Konumu | Dikey (tolerans: +/- 23°) |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 2,5…25 mm²sert Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 2,5…10 mm²sert Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 2,5…25 mm²esnek with or without Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 2,5…10 mm²esnek with or without |
| Sıkma Torku | 3,5 N.m |
| Yükseklik | 110,8 mm |
| Genişlik | 26,5 mm |
| Derinlik | 76,5 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,140 kg |
| Set Başına Miktar | 6'lı set |
| Depolama Için Ortam Hava Sıcaklığı | -40…80 °C |
|---|---|
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -20…60 °C with derating above 20°C |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Koruyucu Bakım | TH |
| Yangına Dayanıklılık | 960 °C 'e uygunIEC 60695-2-1 |
| Uyumluluk Kodu | DF14 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 11,100 cm x 2,650 cm x 7,700 cm, 117,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 6 Adet, 16,400 cm x 11,300 cm x 7,900 cm, 817,000 g |
| Package 3 | S03, 72 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 10,289 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..