.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | GoPact MCCB |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Yardımcı kontak |
| Ürün Grubu | OF ve SD |
| Cihaz Uygulaması | Kesici durumu izleme |
| Seri Uyumluluğu | GoPact MCCB 400 GoPact MCCB 800 EasyPact Solar MCCB 400 EasyPact Solar MCCB 800 |
| Sinyal Kontakları Düzenleme | 1 NA/NK |
| Yerel Sinyalleme | AÇIK/KAPALI göstergesi for açma/kapama Açma göstergesi for voltage release indication Açma göstergesi for elektriksel hata |
|---|---|
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 10 A |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 240 V AC |
| Mekanik Dayanıklılık | 10000 cycles |
| Yardımcı Bağlantı Terminali | Ön kablolu 0,5 mm² |
| Cable Length | 500 mm |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,500 cm x 8,500 cm x 4,800 cm, 60,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 60 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 4,041 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..