.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Muhafaza |
| Ürün Grubu | GV2MC |
| Aksesuar / Ayrı Parça Kategorisi | Montaj aksesuarı |
| Ürün Uyumluluğu | GV2ME |
| Enclosure Type | Yüzey montaj |
| Yardımcı Montaj Yeri | Sol Sağ |
|---|---|
| Yükseklik | 147 mm |
| Genişlik | 93 mm |
| Derinlik | 84 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,3 kg |
| Ip Koruma Derecesi | IP55 |
|---|---|
| Çevresel Özellik | Standart ortam |
| Ürün Sertifikaları | UKCA |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 10,000 cm x 10,000 cm x 15,500 cm, 293,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S04, 27 Adet, 30,000 cm x 40,000 cm x 60,000 cm, 8,662 kg |
| Package 3 | P06, 108 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 45,800 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..