.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Terminal bloğu |
| Ürün Grubu | LAD |
| Ürün Uyumluluğu | LRD01...35 LR3D01...D35 |
| Aksesuar / Ayrı Parça Kategorisi | Bağlantı aksesuarı |
| Set Başına Miktar | 10'lu set |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı terminaller |
|---|---|
| Yükseklik | 85 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 80 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,1 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,800 cm x 9,000 cm x 7,500 cm, 93,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 25 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 2,657 kg |
| Package 3 | P06, 400 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 60,900 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..