| Yangın Yükü | 0,135 MJ |
|---|---|
| Ağırlık | 4,5 g |
.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Yangın Yükü | 0,135 MJ |
|---|---|
| Ağırlık | 4,5 g |
| Bm'de Çevre Havası (çalışma) Sıcaklığı | -40 … +70 °C |
|---|---|
| Çevreleyen Hava (depolama) Sıcaklığı | -40 … +80 °C |
| Ürün Grubu | 6 (INTERFACE ELECTRONIC) |
|---|---|
| Ambalaj. Birim | 10 Adet |
| Sap'nin Tipik Paketlemesi | bag |
| Sap Tesis 01'den Menşei | DE |
| Gtin | 4055143718639 |
| Sap Tesis 01'den Gümrük Tarifesi No. | 39269097900 |
| Unspsc | 39122334 |
|---|---|
| Ecl@ss 10.0 | 27-37-16-92 |
| Ecl@ss 9.0 | 27-37-16-92 |
| Etm 9.0 | EC002586 |
| Etm 10.0 | EC002586 |
| Eccn | NO US CLASSIFICATION |
| Rohs Uyumluluk Durumu | Compliant,No Exemption |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..