.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys LC1D.K TeSys Deca |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kapasitör görevli kontaktör |
| Ürün Grubu | LC1DWK |
| Cihaz Uygulaması | Kontrol |
| Kontaktör Uygulaması | Güç faktörü düzeltme |
| Kullanım Kategorisi | AC-6B |
| Kutup Tanımı | 3P |
| Power Pole Contact Composition | 3 NA |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | Güç devresi: 690 V AC 50/60 Hz |
| Reaktif Güç Değeri | 35 kvar -de 230 V AC 50 Hz -de <60 °C 63 kvar -de 400 V AC 50 Hz -de <60 °C 67 kvar -de 440 V AC 50 Hz -de <60 °C 104 kvar -de 690 V AC 50 Hz -de <60 °C 30 kvar -de 230 V AC 60 Hz -de <60 °C 60 kvar -de 460 V AC 60 Hz -de <60 °C 80 kvar -de 575 V AC 60 Hz -de <60 °C |
| Kontrol Devresi Tipi | AC -de 50/60 Hz |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 220 V AC 50/60 Hz |
| Yardımcı Kontak Düzenleme | 1 NA + 2 NK anlık |
| Elektrik Dayanıklılığı | 300000 cycles Ue'de 400 V 200000 cycles Ue'de 690 V |
| Montaj Desteği | DIN rayı Plaka |
| Standartlar | EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-4-1 UL 60947-4-1 CSA C22.2 No 60947-4-1 |
| Ürün Sertifikaları | IECEE CB Şeması UL CSA UKCA |
| Bağlantılar - Terminaller | Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: katı Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - cable stiffness: katı Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Güç devresi: konnektör 1 4…50 mm² - cable stiffness: katı Güç devresi: konnektör 2 4…25 mm² - cable stiffness: katı Güç devresi: konnektör 1 4…50 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Güç devresi: konnektör 2 4…25 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Güç devresi: konnektör 1 4…50 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Güç devresi: konnektör 2 4…16 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu |
| Sıkma Torku | Güç devresi: 9 N.m - üzerinde konnektör Kontrol devresi: 1,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri |
| Maksimum Çalışma Hızı | 100 cyc/h |
| Yardımcı Kontak Tipi | tip mekanik olarak bağlantılı 1 NA + 2 NK 'e uygunIEC 60947-5-1 |
|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP20 ön yüz 'e uygunIEC 60529 |
|---|---|
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -5…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -60…80 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 0...3000 m |
| Yükseklik | 180 mm |
| Genişlik | 85 mm |
| Derinlik | 154 mm |
| Ürün Ağırlığı | 1,65 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 19,000 cm x 13,200 cm x 17,000 cm, 1,786 kg |
|---|---|
| Package 2 | S06, 48 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 95,368 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..