.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | LU6MB |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Değiştirici blok |
| Cihaz Montajı | Ayrı montaj |
| Cihaz Uygulaması | Motor kontrolü |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 38 A |
| [uc] Control Circuit Voltage | 24 V DC |
| Akım Tüketimi | 120 mA -de 24 V DC Kapatırken I maksimum 120 mA -de 24 V DC I rms sızdırmaz |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC güç devresi |
|---|---|
| Ağ Frekansı | 40...60 Hz |
| Ani Faz Süresi | 25 ms AC 15 ms DC |
| Çalışma Süresi | 150 ms yön değişikliği ile 75 ms yön değişikliği olmadan |
| Standartlar | EN 60947-6-2 IEC 60947-6-2 UL 60947-4-1, faz bariyerli CSA C22.2 No 60947-4-1, faz bariyerli |
| Ürün Sertifikaları | CE UL CSA CCC EAC ASEFA ATEX Denizcilik |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947-6-2 600 V 'e uygunUL 60947-4-1 600 V 'e uygunCSA C22.2 No 60947-4-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-6-2 |
| Sabitleme Modu | Klipsli (DIN rayı) Vidayla sabit (plaka) |
| Bağlantılar - Terminaller | Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,34…1,5 mm² (harici çap: 3 mm) esnek ile Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,75…1,5 mm² (harici çap: 3 mm) esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,75…1,5 mm² (harici çap: 3 mm) sert Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,34…1,5 mm² (harici çap: 3 mm) esnek ile Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,75…1,5 mm² (harici çap: 3 mm) esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,75…1,5 mm² (harici çap: 3 mm) sert Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…10 mm² (harici çap: 4 mm) sert Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…6 mm² (harici çap: 4 mm) esnek ile Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 2,5…10 mm² (harici çap: 4 mm) esnek kablo uçsuz Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…6 mm² (harici çap: 4 mm) esnek ile Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…6 mm² (harici çap: 4 mm) sert Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1,5…6 mm² (harici çap: 4 mm) esnek kablo uçsuz |
| Sıkma Torku | Kontrol devresi: 0,8…1,2 N.m düz screwdriver 5 mm Kontrol devresi: 0,8…1,2 N.m Philips No 2 screwdriver 5 mm Güç devresi: 1,9…2,5 N.m düz screwdriver 6 mm Güç devresi: 1,9…2,5 N.m Philips No 2 screwdriver 6 mm Güç devresi: 1,9…2,5 N.m pozidriv No 2 screwdriver 6 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Yükseklik | 115 mm |
| Derinlik | 113 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,425 kg |
| Uyumluluk Kodu | LU6MB |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60947-1 (ön panel ve telle bağlanmış terminaller) IP20 'e uygunIEC 60947-1 (diğer yüzler) IP40 'e uygunIEC 60947-1 (ön panel dış bağlantı bölgesi) |
|---|---|
| Koruyucu Bakım | TH 'e uygunIEC 60068 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…60 °C LUCM'li -25…70 °C LUCA, LUCB, LUCC, LUCD'li |
| Depolama Için Ortam Hava Sıcaklığı | -40…85 °C |
| Yangına Dayanıklılık | 960 °C elektrik yüklü bileşenleri destekleyen parçalar 'e uygunIEC 60695-2-12 650 °C 'e uygunIEC 60695-2-12 |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Darbe Dayanımı | 10 gn güç kutbu açık 'e uygunIEC 60068-2-27 15 gn güç kutbu kapalı 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Titreşim Direnci | 2 gn (f= 5…300 Hz) güç kutbu açık 'e uygunIEC 60068-2-27 4 gn (f= 5…300 Hz) güç kutbu kapalı 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Elektrostatik Deşarja Direnç | 8 kV açık havada seviye 3 'e uygunIEC 61000-4-2 8 kV kontakta seviye 4 'e uygunIEC 61000-4-2 |
| Yayılmalı Alanlara Direnç | 10 V/m seviye 3 'e uygunIEC 61000-4-3 |
| Hızlı Geçici Akımlara Direnç | 2 kV sinif 3 seri bağlantı 'e uygunIEC 61000-4-4 4 kV sinif 4 seri bağlantı hariç tüm devreler 'e uygunIEC 61000-4-4 |
| Telsiz Elektrik Alanlara Bağışıklık | 10 V 'e uygunIEC 61000-4-6 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 14,300 cm x 5,800 cm x 13,100 cm, 448,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 10 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 4,705 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..