.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Serisi | TeSys Ultra |
| Ürün Grubu | LUA |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Sınırlayıcı bağlantı kesici |
| Ürün Uyumluluğu | LUB LU2B |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 32 A |
|---|---|
| Aktivasyon Eşiği | 50 kA |
| Kesme Kapasitesi | 70 kA -de 690 V 130 kA -de <= 440 V |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V 'e uygunEN 60947-1 690 V 'e uygunIEC 60947-1 |
| Montaj Tipi | Doğrudan |
| Bağlantılar - Terminaller | Konnektör 1 x 1…10 mm² esnek kablo uçsuz Konnektör 1 x 1…6 mm² esnek ile Konnektör 2 x 1…6 mm² esnek ile Konnektör 2 x 1…6 mm² esnek kablo uçsuz Konnektör 1 x 1,5…10 mm² katı Konnektör 2 x 1,5…6 mm² katı |
| Sıkma Torku | 1,9…2,5 N.m düz Ø 6 mm 1,9…2,5 N.m Philips No 2 |
| Ürün Ağırlığı | 0,31 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,2 cm x 11,0 cm x 13,5 cm, 327,0 g |
|---|
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..