.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | LUFN |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Yardımcı kontak |
| Yardımcı Kontak Düzenleme | 1 NA + 1 NK |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | <= 250 V AC <= 250 V DC |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 250 V 'e uygunCSA 250 V 'e uygunIEC 60947-5-1 250 V 'e uygunUL |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 5 A |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 17 V |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 5 mA |
| Ürün Ağırlığı | 0,05 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 9,5 cm x 3,3 cm x 4,8 cm, 46,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 60 Adet, 15,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 3,108 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..